Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by samiloti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by samiloti

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
Korisnik
Poruka
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 11:37
kao prvodobro došla na ovaj forum, pregledala sam slike tvog vrta od početka  do kraja , činjenica je da imaš veliki vrt i da će trebati dosta vremena i dosta biljaka da tvoj vrt poprimi jednu veliku i lijepu cjelinu, ali dobro si počela posebno su mi se svidjele tvoje lavande valjda je to uvjek tako čega nemaš to ti se najviše i sviđa, samo nastavi i ubrzo ćemo mi gledati prekrasni vrt na ovom forumu.smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 16:17
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

kao prvodobro došla na ovaj forum, pregledala sam slike tvog vrta od početka  do kraja , činjenica je da imaš veliki vrt i da će trebati dosta vremena i dosta biljaka da tvoj vrt poprimi jednu veliku i lijepu cjelinu, ali dobro si počela posebno su mi se svidjele tvoje lavande valjda je to uvjek tako čega nemaš to ti se najviše i sviđa, samo nastavi i ubrzo ćemo mi gledati prekrasni vrt na ovom forumu.smile55

Hvala na dobrodošlici i ja se nadam da će mi vrt biti sve ljepši i ljepši Smile
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2013 u 21:59
Dugo me nije bilo...

Još uvijek nešto cvate mada sam gialliardije i rudbeckie pošiškala i sve sam presadila, tj. razmjestila cviječe po gredici. Nadam se da će se ulovit jer još uvijek nije hladno. Jedva čekam proljeće da vidim kako će onda vrt izgledati.

Sada izgleda ovako:

To su kale iz sjemena. Konačno!!!!!

Još uvijek cvate

Novi izgled kamenjara

Dobila sam hortenziju

i ovo sam dobila, valjda je yuka


Nema puno cvijeća, na tom djelu sam mijenjala raspored


Nabavila sam i callunu



ovo sam kupila ali je pisalo samo trajnica

i ovo isto tako

i ovo





Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2013 u 13:15
Draga Samiloti već se vidi da si dobro odradila vrt ove godine od početka svega nečega pa sada se to već iskristaliziralo kako želiš da ti vrt izgleda, a to se vidi iz stalnih preinaka, sviđa mi se kamenjar i puuuno kamena u vrtu. Delosperma cvate jako dugo i zato mi je prekrasna u kamenjaru.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2013 u 14:04
hvala na podršci!!!
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 16:33
Evo mene, nisam stigla pokazati do sada što sam napravila novo u vrtu. Nadam se da će vam se svidjetiSmile

Vjesnik proljeća

Sredinu suze sam preuredila i sada izgleda ovako




Nabavila sam i tulipane

oxalis floribunda se sprema cvasti

narcis

cadeau nemophilla - ugodno me iznenadila jer se sama posijala


naravno ljubičice


Evo nadam se da ste uživali u mom vrtu
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 18:01
Svašta novoga ima, bila si prava vrijednica smile55
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 18:17
Gledajuci ove slike pozeljela sam se vratiti na prvu stranicu tvoje price i nisam pozalila. Vidi se da uzivas u svom vrtu i on ti to vraca.
Svidja mi se sti si napravila s crijepovima, kad biljke malo porastu bit ce jako lijepo
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 19:07
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Svašta novoga ima, bila si prava vrijednica smile55

Pokušavam ostvarit svoju viziju, ali ide sporo. 
 korak po korak pa će se moj san ostvarit- Hvala
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 19:08
Originalno poslano od člana mikica.dm mikica.dm napisao:

Gledajuci ove slike pozeljela sam se vratiti na prvu stranicu tvoje price i nisam pozalila. Vidi se da uzivas u svom vrtu i on ti to vraca.
Svidja mi se sti si napravila s crijepovima, kad biljke malo porastu bit ce jako lijepo

Di su crijepovi na rubove sam posijala nevene i lijepe kate, kada bude sve izraslo bit će super, nadam se.

Hvala na posjeti
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 19:30
Vrt ti se pomalo popunjava i vidi se 
da si se nadelala
Od onih par slika trajnica koje si kupila,2. po redu je hebe.
Delosperma prekrasno cvate i lipo ti popunjava grote ,moja još spi.
Čini mi se da ti je hortenzija na suncu ili ne?Njoj triba hladWink
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 20:07
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Vrt ti se pomalo popunjava i vidi se 
da si se nadelala http://smayliki.ru/smilie-1283211399. -
Od onih par slika trajnica koje si kupila,2. po redu je hebe.
Delosperma prekrasno cvate i lipo ti popunjava grote ,moja još spi.
Čini mi se da ti je hortenzija na suncu http://smayliki.ru/smilie-904378791. - ili ne?Njoj triba hladWink


Delosperma nije ni meni procvala, to su starije slike. 

hortenizije sam stavila na sunce, nisam znala da vole hlad, očito ću joj morat nać neko drugo mjesto. Hvala na informacijiSmile

i da nadelala san se ali nisan još gotova jer s lijeve strane broda, kako bi moja dica nazvala novi dio cvijetnjaka, moran sredit svu gredicu jer sam naravno sve promjenila. čekam da mi niske sadnice budu spremne za sadnju pa će sve biti drukčije.

Curke da li se negdje na forumu obavlja zamjena rožica, jako bi volila imat raznoliko cvijeće???


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 15:05
Još par slikica...



To sam ove godine presađivala, mali čempresi i buxus

malo lavande


kale

čeka presađivanje

iberis

ponosna sam na prvi tulipan

vinca samo što nije procvijetala


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 15:06
iberis
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 15:27
Samo da se malo javim... Lijep početak proljeća u tvom vrtu! Krasna suza, a tek kad sve rascvjeta... smile71
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 15:47
Ima puno lijepih novosti kod tebe Clap
Glasam za onaj divni narcis Thumbs Up
Koliko si toga pikirala, vrt će se lijepo popuniti.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 15:59
i da se pohvalim sa radom mog suprugaSmile, jako voli igrati se s kamenjem, mislim da mu dobro ide...

I kućicu je on napravio, čak je montirao led svjetlo unutra










ove se još suše...


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 16:04
E sada ne znam koja je biljka narcis na mojim slikama. što se tiče pikiranja čempresa negdje oko 100, sjeme sam skupila iz par čempresa i skoro sve je uspjelo imala sam 3 pune teglice, međutim lani sam ih zeznula jer sam ih stavila tek presađene na direktno sunce i nisam ih vjerojatno dovoljno zalijevala pa se mnogo zagubilo, tako da sam ove godine presadila ostatak od lani, ovaj putu ću ih pazit.

Lavande sam isto uzela mlade reznice, kažu da se malo oguli lišće pri dnu i za dva mjeseca već da ima lijepe žile. Napravila bi jednu veliku starinsku bačvu sa rupama te posadila lavandu u te rupe. 

Imam još malih sadnica ali su u malom plasteniku, uglavnom kamenjarke...

Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ima puno lijepih novosti kod tebe Clap
Glasam za onaj divni narcis Thumbs Up
Koliko si toga pikirala, vrt će se lijepo popuniti.....
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 16:05
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Samo da se malo javim... Lijep početak proljeća u tvom vrtu! Krasna suza, a tek kad sve rascvjeta... smile71


HvalaSmile, nadam se da će ovo ljeto bit puno ljepše....
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 18:22
Lijepo je ovako preuređeno,a kućica od kamena je super,sviđa mi se.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.