Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 55565758>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 20:09
Izzy otvorila si mi oči. Prije mjesec dana sam svoju tacnu pokušala zastariti s patinom misleći da imam u rukama bitumen. Normalno  tacna ze zamastila  kao da sam je s uljem premazala . Odmaščivala sam je satima.Najviše sam ljuta na one koji su mi je prodali, jer te osobe drže tzv. radionce,a savjetovali su me kao da sam kupila bitume. Najradije bi im izlog pošarala s tom masnošću, a nije im prvi put da su me prevarili. smile191Tek sada uviđam šta sam imala u rukama, a skupo sam je platila.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 20:22
Ja sam tu patinu koristila samo jednom (iz navedenih nepovoljnih razloga) i masno je koštala, od HobbyLinea je mislim, na kraju se stvrdnula u bočici... Nije mi sjela i gotovo premda u Lumosu i NB imaju različite vrste patina - zelena, pa nešto kao hrđa, bež za tamne podloge i tako neke kemije. Mislim da su ove patine od Idee Maimeri dosta dobre, ali su i skupe jer dolaze u 2 komponente! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 00:03
Jako mi je drago da mogu vidit ponovo tvoje radove-ma možda će ti zvučati glupo i nimalo stručno, ali riječ koja mi je prva na pameti kod tvojih radova je "čistoća!"
To strašno volim kod tebe!
Sovica mi je...a svaka ti čast na ideji i izradi, ali kućica i prekrasni bookmark su mi ipak favoriti.
Ne mogu vjerovat da je na krovu transfer!
A tek strpljenje za ovaj bookmark!
Nadam se da će uskoro biti još koji tvoj rad u galeriji, još pamtim onu neobičnu nominiranu kutijicu koja me oduševila.
Prekrasno!!! Sve skupa!!!
Baš kako te ja vidim!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 10:45
Kućica,sovica-sve skupa domišljato,bravo,ali ja na kroviću vidim jednu stvarnu ptičicu kako sva ponosna cvrkuta....
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 12:05
Blago OTOČICI,swapić je stvarno predobar,tehnike mješane i sve uspješne,sovica najviše,moja bi se zvala Lejla...
 
Prije 30'tak godina mm i ja čuvali smo jednu malu sovicu jednom frendu,zvala se Lejla,jednog dana ostala je sama na balkonu u kaveziću s poklopcem a mi smo izašli na pola sata.Vratimo se a ona stoji na ogradi balkona.Oslobodila se i odletila.Frend je rekao da je to u redu da je osnažila i počela se sama hraniti i da će preživjeti...MM se osjećao kriv,išao ju je tražiti po parku ,puzao je ispod grnlj i pjevao:"...nikad te nitko neće voljet ko ja...Leeejlaaa..." jer smo joj to inače pjevali(zato je i pobjegla!)bio je Vajta u điru.Nije se odazvala na njegovu pjesmu...moram li reći da su ga(mm)susjedi izbjegavali idućih mjeseci obilazeći ga u velikom luku...
 
Sorry na OF TOPIC,morala sam!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 15:25
Evo i glazbena podloga jer me pričica o Lejli podsjetila na pjesmu koju volim uloviti na radiju... http://www.youtube.com/watch?v=kQVvF0AeRLI
To meni nije offtopic jer svaki rad priča priču, bilo da ju ispriča autorica ili promatrač Embarrassed
maslino, za TM evo prikladnog stiha..."Layla, got me on my knees, I'm beggin' darling please, Layla..." LOL
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:20
smile89swap komplet ti je, kao da je izisao iz neke djecje bajke, sve pohvale smile141smile169
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:32

kami ljubim te u čelo za Claptona. i ja je volim (mislim na Laylu), a nisam je već duuuugo čula.

 a kad je već oftopičarenje danas dozvoljeno.... prije nekoliko godina na poslu ja i bivši kolega (danas drag prijateljSmile) komentiramo kako je dobra glazba na radiju i ja kažem :"Još da mi sad puste Claptonovu Laylu...." kad ono sljedeća pjesma "Layla". On je na to samo rekao: "Ti si vještica!"
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:46
Jao, Izzy, ovo je totalno ontopic s temom swapovskog posta na tvom blogu i ljubavnom pričom jedne ftičice A swap ti je dobio i glazbenu pratnju, divota Cool
Još da Koraljkinu priču raskrinkamo Embarrassed
Nego, maredelmare te odlično opisala i komplimentirala da i kad "uprljaš" i "postaraš" radove to dosljedno činiš čisto i uredno Thumbs%20Up
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 22:21
da li to mene netko raskrinkava smile91
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:23
Nema me nigdje u virtualnom svijetu u zadnje vrijeme, nekako mi ovaj stvarni stvara probleme da se jednostavno ne stignem teleportirati u bespuća interneta. Pretpostavaljam da je to samo faza...

Nema me na forumu iako ponekad škicnem što se zbiva i vidim sve divne stvari koje se rade, ali ne stignem komentirati stoga se nekako loše osjećam - ne sudjelovati u forumu, a objavljivati radove! Hmmm... Unhappy Ovim radom ću se onda zadužiti da pregledam sve što sam propustila ovdje u zadnje vrijeme - mislim da je pošteno!

Ovo je kutijica napravljena prijateljici kao njen poklon za krstitke preslatkoj bebici koja se zove Zara. Kutija je kombinacija akrilnih boja i šablona - nema decoupaga (kako je to moguće?!?!). Jako sam se zaigrala ovdje i jako sam uživala...Baš onako, dječje... Embarrassed












Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:47
Očarala me ova kutijica.. gledam ju već 5 minuta.. baš je nježna i divna.. ko stvorena za jednu malu bebicu.
Stvarno je prekrasna!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:37
Joj, pa jesi to tu?! Moram odmah    ...za svaki slučaj.
Bez komentara ili s njima, neka tebe ovdje-bar povremeno, koliko stigneš.
A Bože moj, svatko ima faza kad ne može stalno visit na forumu.
Drago mi je vidit ovu kutijicu-tipična Izzy na koju sam navikla (a to je kompliment)i koja mi je falila.
Tvoj uredni, do detalja dorađen rad, specifični motivi,...
Kopala sam dugo dok i tebe nisam vidila i vezi toga..za jednu zgodnu, dobronamjernu i nadasve zanimljivu damu..
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:38
Divna nježna kutijica Izzy.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 12:30
Prakrasno napravljena ,mala dječja kutijica :toliko profesionalno i uredno.....kao da je iz neke male radionice čudesa.SmileSmileSmileSmileSmile
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 13:43
Ova kutijica je za reklamu.. Preslatka, vesela, baš prava za curicu..smile93
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:38
Izzy ti nas uvijek razveseliš svojim izvedbama, pa tako i ovom preslatkom Zarinom kutijicom smile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:53
Izzy kutijica je ma....ma....ma baš mi je vanserijska!!!
Pre, pre, prekrasno!!!
Savršeno....
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 16:40
Predivna ti je ova kutijica, jako puno znas lijepog raditi.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 21:35
prekrasno, nježno, pravo dječje, bebasto zapravo.
smile227

jaaaaaaaaaaaaaaako mi se sviđa.



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 55565758>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.