Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 100>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 10:38
Mare teglice su ti zakon!!!
 
A Irska i mene oduševljava.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 18:12
drage moje djevojčice hvala vam puno što ste tu i kad mene nema..........totalno sam luda ovih dana od pristupa forumu......neke stranice uopće ne mogu otvoriti a neke i kad otvorim nemam mogućnosti pisati post........UŽAS!!!!
svima velika pusa i nadam se da će se svi ovi moji problemi riješiti jer mi zaista fali klafranje s vama.......i naravno uvid u vaših ruku djela
smile79smile79smile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 16:32
iskreno nisam se baš pretjerano uznojila radeći ove tanjure.......više onako laganini i bez nervoze........
ovaj prvi što podsjeća na paunovo perje je jedna okrugla salveta......od onih staruh,svilenih........ali nije jako mekana nego malo kruća i fantastično se ljepila na tanjur......nije se čak ni pokušala gužvati........
tanjurić s đurđicama je moj skromni doprinos kolektivnom prizivanju proljeća........malo običnog cracklea,bijele i zalenkaste boje i motiv đurđice s jedne stare jednoslojne salvete.......
treći tanjur je moj prvi pokušaj rada s 2k na staklu.......presitne su mi pukotine i ne sviđa mi se jer mjestimično ima ovi sitnu paukovu mrežu....i onda još problemi sa slikanjem i odbljeskom........nikako nisam mogla poslikati boju punjenja,zlaćano narančastu (sjenilo)....
s donje strane sam na sve naljepila rižin papir.....











Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 16:51
Aaaaaa... kakvi tanjuri... savrseno... nemogu se odluciti koji mi je najljepsi... volim zimu i netreba mi jos proljece iako su đurđice prekrasno napravljene... tako profinjen... paunov rep je tako poseban da ne znam kako ga opisati... a ovaj crni tanjur mi je ipak prevladao kao favorit smile93... prekrasna salveta, jedna od onih u koje zelis gledati, gledati, gledati... a "paukova mreza" ti se dogodila jer ti nije dovoljno debeo drugi sloj 2k laka... meni se to događalo cesto, ali bas je tako moralo i biti... kuzis? Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:00
aaa,ovo je savršeno!smile94
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:03
Tako sam otkacila na ove tanjure da sam potpuno zaboravila komentirati teglice i vrceve... fenomenalno... posebno ona kantica za zaljevanje u smeđim nijansama s lavandom (jesam li dobro zapamtila)... da mi je netko opisivao to, rekla bih da je ta kombinacija malo cudna... ali nije, nije.. savrsena je smile211
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:11
Mare, možeš se slobodno šepuriti kao paun, jer su radovi prekrasni.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:17
Tvoju galeriju sam preletila od početka, krasne radove imaš..što više reći, dame već sve kazale...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:41
..baš kak veli Lluvia...tak je moralo biti i gotovo... svi tanjuri su toliko prekrasni da tu uopće nema mjesta nikakvom žaljenju... i ne mogu se odlučiti koji mi je naj... ovaj s paunovim perjem je toliko poseban i nevjerojatan, motiv kakvog nikad nisam vidla, đurđice naprosto obožavam, a ovu zadnju upravo i ja pokušavam uklopiti na nešto a da ju ne pokvarim ...daklem, imam trilemu i zato glasam za sva tri... bravo Mare velemajstorice
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:49
Baš zoveš proljeće s đurđicama,bravo draga!Meni se dopadaju svi tanjuri(ali cvećeko )!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 18:36
smile93ej Mare ovaj tanjur s paunovim perjem je nešto što nisam ni mogla zamisliti, motiv savršen, izvedba čista petica, ma šta reć nego vaaauuuuuu, prekrasno. Nemoj misliti da su ova druga dva manje vrijedna, ali ovaj prvi da padneš u nesvjest, baš onako elegantan. A sad objasni postupak rada sa 2k na staklenom tanjuru. Nećeš vjerovat, ali malom prije nego što sam skoknula vidjeti šta ima novog na forumu, uzmem u ruke isti takav ddugoljasti i pitam šta s njim napraviti, a vidi kod tebe čuda!
ANĐELKA
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 19:07
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Mare, možeš se slobodno šepuriti kao paun, jer su radovi prekrasni.
Potpisujem!Big%20smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 19:19
drage djevojčice kako vi mene obradujete svojim komentarima i date mi energije za daljesmile79
lluvia slažem se ..baš je tako moralo biti......a bila sam sigurna da sam ravnimjerno nanijela drugi sloj......ali on se malo cijediConfused..........
a u vezi kantice i mene ja iznanadila kombinacija boja na toj salveti a onda sam pomislila-kad mogu oni mogu i jaWink
rosa,otok,sanjam,jurica  hvalasmile79
primavera hvala draga...tvoje pohvale uvijek rado pročitam jer znam da su od srca.......smile72
anđelka sad ti lijepo tanjur u ruke i kreni.........ma mene je motiv za ovaj zadnji tanjur prilično namučio......imala sam namjeru staviti nešta drugo ali nije mi stalo..taj tanjurić nije rađen po gabaritima salveta
kako sam radila 2k na staklu?.......obrnuto.......1.korak pa kad se prosuši (po uputama)2.korak.......kad se sve to osuši i dobiješ pukotine onda ih puniš.........ja sam punila sa sjenilom jer mi je ta boja odgovarala.......nakon toga zaljepiš salvetu,na suho prođeš sve temeljnom bijelom da salvete živne......i to je to......e da,na kraju sam još preko svih tanjura naljepila rižin paprr i polakirala......
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 19:32
baka kako je tvoj post sad upao prije moga.......a nije ga bilo
mislile ste ovako??WinkLOL
 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 21:35
Tanjuri su ludilo!Svi su lijepi ali ono paunovo perje je nešto neviđeno!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 21:42
hvala slavice....bez lažne skromnosti meni je isto taj tanjur ludilo......ali to je zbog tako posebne salvete,kao što sam rekla moje je bilo da ju bez puno znoja i muke zaljepim........jedino što mi je krivo što se ne vide male,tanke crtice kao perca u zlatnoj boji.......na slici to izgleda kao praznina
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 14:31
Stvarno je posebna i upravo zato taj tanjur dolazi do izražaja i jednostavno upada u oči,i drugi su ti radovi lijepi ali on ima "nešto"
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 14:57
Mare tanjuri su ti prekrasni, opet besprijekorno uredni i precizni. Ovaj treći mi je prekrasan i izbog boja i zabog motiva i kako zajedno izgledaju.
O crackleu neznam baš ništa jer nisam nikad pokušala raditi s njim pa ti ga ni ne mogu kritizirati i niti ne razumije zašto nisi zadovoljna njime. Iskreno, ja baš nisam neki ljubitelj cracklea, pa me baš zanima kakav bi bio taj isti tanjur bez njega...mislim da bi bio prekrasan, baš onako nekako japanski! 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:46
Tanjuri su mi divni - svaki na svoj način! "Paunov ponos" je divan sam po sebi jednostavno zbog divne i neobične salvete - nije bilo potrebno puno dodavati! "Sramežljive đurđice" su mi prekrasno nježne i taj crackle na bijeloj boji mi je baš legao! "Japanska paukova mreža" mi je super kombinacija crnog i narančastog i sviđaju mi se sitne paukove mrežice, ali mi je saaaamo malo previše cracklea, nekako je preuzeo cijeli rad, a tako mi se sviđaju narančasti cvjetići koji su se onda malo izgubili... Moraš shvatiti, navijam za cvjetiće! smile89 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 22:26
mare se kiti tuđim perjemLOLLOLLOL.
salveta je baš posebna i tanjur je prekrasan!
ovu crnu salvetu s cvjetićima i ja već danima zagledam i mudrujem šta s njom. ti si to dobro odradila, svaka čast.
a kako je mene na nesvjesnoj razini obuzela neka romantika đurđice su mi baš
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.