Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 113>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 14:26
Hvala Otok,uhh sad sa nestpljnjem čekam smile230smile213
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 14:41
shasha kaj mi nisi rekla, sad ovih dana ionako planiram skočiti do chemaca pa sam ti ja mogla kupiti i poslati....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 14:47
Ma nisam stigla ni razmisliti,samo sam kliknula"kupi"LOL
Ne boj se,budem ja još puno toga trebala pa ću te zaposliti
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 14:54
ma nema problema, ionako stalno visim tamo pa mi stvarno nije problem kupiti i poslati....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 14:57
To se zove,visitismile156
 
 
 
A prolupala sam,nikak da se naspavam,pa lupetam gluposti po forumuLOL
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 14:59
e da, otprilike tako, jer nikad dosad nisamotišla tamo, kupila točno kaj mi treba i otišla, redovito sam tamo po sat, sat i pol.....korijenje ću već pustiti u tom dućanu....a za financije da ne govorim, kolko sam novaca ostavila, bolje da ne zbrajam.....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 15:05
i bolje ti ja , da ne velim koliko bus zdrobila -znas vec gdje---hmmm hmm
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 15:18
Jassi i Sunčeko.. sve spakirano.. očekujte stričeka poštara!! smile230
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 15:20
Ajmo teta ko se još nije prijavio za Božićnu razmjenu...smile145
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 16:00
jos malo pa nestalo :)
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 17:45
jeftino dam,samo da prodam
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 19:02
ne tako curke, to je staro. sad vam ciganke za vama vicu, ajmo zene zene, ajmo vidi roba dobra, nema da omane, dobra sa svake strane, proba ne moze, ali nosis kuci i muz da bude srecan :)

dodjite na pescu da vidite to uzivo :) hihihi :)
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 20:28
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

ne tako curke, to je staro. sad vam ciganke za vama vicu, ajmo zene zene, ajmo vidi roba dobra, nema da omane, dobra sa svake strane, proba ne moze, ali nosis kuci i muz da bude srecan :)

dodjite na pescu da vidite to uzivo :) hihihi :)

 
smile96
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:11
dakle luda je ko puska
 
ajmo trebamo jos jednu ili ce me matematicka formula slaganja parova dotuci
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:28
bubamarooooooooooo
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:39
Bok svima, vidim da ste u punom mahu!!!
Vrijedne, nema šta...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:43
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Bok svima, vidim da ste u punom mahu!!!
Vrijedne, nema šta...


Sad ću ja malo u Jasinom stilu ..zašto ti mene visssseee nneeeeeeeee vvvvvvvvvvvoooooolllllllllllliiiiišššššš
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:44
pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .smile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:45
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />


Cleo pa gdje si ti nama...baš si mi falila....jesi se uključuila u Božićnu razmjenu??'Ak nisi...odi odmah
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:47
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />


Cleo pa gdje si ti nama...baš si mi falila....jesi se uključuila u Božićnu razmjenu??'Ak nisi...odi odmah
upravo jesam, ali baš ne kužim o čem se radi jer nisam stigla sve pročitati. ..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.