Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - razglednice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


razglednice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 26>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 22:20
Triša, ti si prava avanturistica...i opet moram ponoviti, divim se tvojoj ogromnoj energiji. Svaka čast, djevojko...djevojčice!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 22:33
Baš si me razveselila svojim razglednicama!!! smile141
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 22:36
Prava avantura u šumi Triša! Glavno da ste se dobro zabavili!
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 23:43
i ja bi tam u šumu smile200
sutra je novi dan
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 11:41
Triša, Triša a što da ste se izgubili u tim bespućima... vidiš da ne smiješ uvijek vjerovati onome što na "plotu" piše i zapisano je u tvojoj memoriji! Sva sreća da je na kraju mukotrpnog puta ipak sve dobro završilo.
Ono što mene oduševljava je činjenica da ti i TM često ruku pod ruku odete nekuda zajedno i od jedne šetnjice nastane priča, meni toliko potrebna kako bih mogla vjerovati da i u drugoj polovini života postoji ona najjednostavnija sreća - život u dvoje!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 15:29
Franjica me uvijek skoro, pa rasplače, moja priča je baš takva, u drugoj polovini mog život sreća je baš to život u dvoje.
Evo teksta, koji sam na jednom drugom forumu napisala baš u vezi toga:
 
 
U predvečerje svog život spoznah što je to prava ljubav, bez pretjerivanja.
Ozbiljni ljudi u još ozbiljnijem svijetu. Dvoje do jučer stranaca, sada znanci, prijatelji, ljubavnici. Odrasla djeca s obje strane, cilj znači nije dijete, kao kruna ljubavi, već ljubav, kao kruna prijateljstva.
Sitni znakovi pažnje, kao ruža na stolu i to žuta, jer nije zaboravio. Kava s manje šećera, jer zna da baš takvu volim. Pospremljen stol, nakon što je jeo.Vraćanje stolice uz stol na kojoj je sjedio. Odnijeti smeće, a nisam mu to morala reći, pa ako baš hoćete spuštanje daske na WC-u. To je za mene ljubav bez presedana. Da ne bi te mislili danema leptirića, trnaca, držanja za ruku, zagrljenih šetnji, naravno da ima i svega toga i naravno nezaobilaznog seksa, jer to ne postoji samo u mladosti.
Znam kako izgledam u ovim godinama, ali kompliment da sam najljepša još uvijek mi izazove grč u želuci.
Eto moje viđenje ljubavi, jer pretpostavljam da ste svi vi mlađi od mene, pa je možda doživljavate onako kao i ja u mladosti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 16:19
jacina vode kao ljubav
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 22:28
Triša, jednom riječju prekrasno
smile78
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 22:34
Triša, svaka čast!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 08:35
Triša - smile78za tekst, za nadu (nije da sam se polomila tražeći ruku za šetnju, čak bi se moglo reči da indolentno mirujem) ali prekrasno je čuti nešto tako stvarno, tako realno..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 09:42
Devojke Clap!
Za Franjicu
" Nije sreca pronaci nekoga. sreca je pronaci onu jedinu pravu polovinu koja negde ceka svakoga od nas. Onu ili onoga bez koje ponekad provedemo citav zivot, ne ziveci ""
 
Za Trisu
"Znate li sta to znaci? Sresti nekoga ko vas savrseno razume; vi nesto pomislite,  a on to izgovori; vi postavljate pitanja u sebi - a on glasno odgovara onako kako biste odgovorili vi!
To znaci, da neko dise i mirise prema vasim potrebama, da vas uznosi iznad unizavajuceg proseka, i da vas nadahnjuje, postajete sigurni, kako biste kraj tog bica mogli da ostvarite punu meru sebe, da se prevazidjete cak!"
 
Uzivaj u privilegiji bogova!
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 14:09
Triša, prekrasno!!!
 
Drago mi je da si stvarno našla ono što si tražila!!!
 
Ako je to ono pravo- nikad nije kasno, još vi stignete uživati ( a vidim da vam čovjek ne treba reći dva puta)Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 14:11
A što se tiče Crikvenice, imam jako lijepo sjećanje na nju i puuuuuuuuno slika ali ne na ovom fotiću....
 
U hotelu Kaštel smo jednom bili na svdbenoj večeri, bila sam vjenčana kuma jednom paru, i bilo je prekrasno, ali na žalost davnooooo!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2008 u 22:47
Otvaramo puno novih tema, a ova je baš odlična za pisanje razglednica sa različitih mjesta koje posjećujemo.
Ovaj puta proveli smo prekrasan dan u Golubinjaku - predivnoj šumi i parku kraj Delnica.
Mnogi ljudi dolaze ovamo na jednodnevne izlete, jer je prekrasno uređeno, postavljeni su roštilji, stolovi s klupicama i nadstrešnicama, travnjak, golovi za nogomet, boćalište, sadržaji za djecu, pa je izletište stalno iskorišteno za porodična i druga okupljanja.
Ovaj put makedonska manjina, koja je u Rijeci prilično aktivna organizirala je piknik za svoj nacionalni praznik Ilinden.
Neću vas zamarati s povješću, ali ću reći da je bilo naravno najviše makedonaca iz čitave Hrvatske, koji su priredili zgodan kulturno zabavni program za sve posjetitelje.
 
Mi smo pozvani, jer je nevjesta mm porjeklom iz Makedonije, po tatinoj liniji i jako drži do svojih korjena.
Ulazak u park inače se naplaćuje, ali ovo je bila organizirana skupina, pa mi nismo platili ništa.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ovo je bilo nekoliko detalja da se vide svi sadržaji samo okupljališta, a slijede slike okoliša, šume, špilja, što je još puno interesantnije.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2008 u 23:54
bas super,radujem se nastavku !
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2008 u 00:16
tek sad sam prelistala od prve do poslednje stranice
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2008 u 21:02
tamo ču sigurno jednom otići.prije kad je bio samo jedan vijadukt malo se nešto moglo vidjeti dolje,a ja uvijek škicnuo jednim okom jer sam morao voziti.ono malo što sam vidio djelovalo je lijepo,ali ovo što vidim na slikama je predivno.hvala triša
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2008 u 21:38
......pojma nisam imala za tako lijepo ureden park ......iznad kuceThumbs%20Up
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2008 u 22:03
Park šuma Golubinjak predivno je mjesto za odmor,a obiluje prekrasnim šumama, šetalištima, zanimljivim špiljama i planinarskim stazama.
Evo napr. Kraljica šume vrlo zanimiljiva jela
 
 
 
Naši su klinici bili oduševljeni
 
 
Penjemo se prekrasno uređenim i nezahtjevnim stazama
 
 
Prolazimo kroz zanimljivo uređeno borilište sa tribinama, gdje naši dečki - predstavljaju borbe pjetlića
 
 
Dolazimo do špilje, kroz koju prolazimo - zove se Golublja spilja, doduše golubove nismo vidjeli, ali i ime valjda nešto govori (golubinjak)
 
 
Kroz tu špilju izlazi se na drugu stranu kroz uski prolaz, ali mm prolazi bez problema, a ona je ipak najdeblji od nas.
 
Dolazimo opet do prekrasnog prolaza, zovu ga kamenita vrata, pa ponovo na drugu stranu
 
 
 
Dalje se penjemo do ledene špilje u kojoj je gotovo uvijek led, no ovaj puta ga nije bilo.
Slike nema jer se ispraznila baterija na fotiću.
 
Šetnja je bila prelijepa i svi su uživali, od najstarijeg nonića (60) do njegovog najmlađeg unuka (2,5) da bi se vratili na mjesto gdje se održavao program,  bilo je tu puno mladih u narodnim nošnjama
 
 
 
Izveli su i prigodan program, plesali makedonska kola, a prisutni su im se pridružili, dok smo mi navalili na besplatan fažol, kojeg je bilo u izobilju, a bio je odličan, naročito nakon duge šetnje šumom.
 
Program su uveličali i penjači po stjenama, koje su tu uređene za njih i to je bilo jako atraktivno
 
 
 
Mogla bih vam o ovom predivnom mjesto svašta još napisati, naročito o bilju i cvijeću koje tamo raste , zanimljivo u toj šumi, gdje rijetko dođe sunce, a temperature za na nekoliko mjesta spušta do za ovo vrijeme niskih 6, 7 stupnjeva, ali prepuruka je pogledajte sami , sigurna sam da ćete biti oduševljeni kao i mi.
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 11:37
divno! pisi Trisa,neki od nas ovu lepotu mogu samo ovako videti,a i to je nesto
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.