Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski kotar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski kotar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:52
Prava zimska idila smile117
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:57
bucka 123, da to su Tihanini Vilenjaci i imam ih još... Ove smo dobili od djece i unuka za 30 godišnjicu braka. Malo je poklona koji su me obradovali kao ovaj, pa ih onda i ja nastojim meni dragim osobama pokloniti...

Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:59
Je moon, hvala.... samo nema skijanja, samo sanjkanje, trčanje (malo teže al' se da) i hodanje...
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 01:10
Kod nas su jedino krovovi netaknuti Thumbs Up.. Ostalo unuci "srede"...



Redovni je korisnik hranilice....








Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 01:20
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

smile227smile227smile227moram priznati da sam malo ljubomorna, snježna idila uvijek me raznježi, voooolim snijeg, stara a u duši malo dijete kad ovo vidim


Dobro došla u klub....
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 01:25
Malo noćnog prigodnog ugođaja








Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 07:47
Predivno! smile55
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 09:20
Divota od fotografija i ambijenta, odmah su me podsjetile na seriju Jelenko koju sam obožavala gledati baš zbog krasnih  šuma, prirode i puno snijega. Zaista je sretan svatko tko može barem malo vremena provesti u ovoj čaroliji.

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 11:38
dijana 7566, bugicaza5, rajski vrtovi još jednom hvala... I danas je više nego prekrasan dan.... I idem malo uživati.... jer ubrzo slijedi ručak....
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 11:42
Joj baš je prava idila, podsječa me na djetinstvo kad smo bili bezbrižni, a snijega je bilo čitave zime, i samo smo čekali priliku da uteknemo van iz kuće na sanjkanje. A kako je tek bilo dobro voziti se na vrećema sa slamom. U mom selu ima jedno brdašce. A tu smo uživali. Hug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 11:50
Pa, da... svaki trenutak zime je bio ispunjen sanjkanjem, grudanjem,... a kasnije obavezno vruća čokolada i palačinke - za to su bile zadužene majčice. Snijega nje nedostajalo - bilo ga je i po metar i više. 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 14:30
Joooj, koji prekrasan zimski ugođaj. Ne mogu skinuti pogleda sa one predivne crnogorične šume pokraj kuće. A kuća taman za taj kraj, prekrasna drvena, a ova svjetalca joj daju bajkovit izgled. Vilenjake uz prozor zatrpan snijegom da i ne spominjem...

A sjenica ima sreću pa ne oskudjeva na hrani koju joj je inače ovaj snijeg zatrpao.
Ja sam kod sebe stavila hranilicu i svaki dan jedno jato od petnaestak sjenica cijeli dan provode na najbližem drvetu u parkiću kraj moje zgrade i stalno dolijeću po sjemenkice suncokreta. Objesila sam i komad sala pa ga lijepo kljuckaju. Ponekad ih iz prikrajka promatram i baš su simpatične ptičice. Svaki dan pojedu oko pola kilograma suncokreta.
Sva sreća pa mogu petkom kod nas kupiti od seljaka suncokret u rinfuzi jer je puno puno jeftiniji od onog koji se prodaje po dućanima.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 14:57

NinettA, super si dočarala ljepotu našeg Gorskog kotara. Istinski sam uživala iako kod pogleda kroz prozor vidim sličnu bjelinu. Ljepše je kada se snijeg zadrži na stablima...
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 21:30
kad bih bar mogla polako prosetati ovuda...sama sa majkom prirodom.....predivno....smile84
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 21:39
Originalno poslano od člana NinettA NinettA napisao:

bucka 123, da to su Tihanini Vilenjaci i imam ih još... Ove smo dobili od djece i unuka za 30 godišnjicu braka. Malo je poklona koji su me obradovali kao ovaj, pa ih onda i ja nastojim meni dragim osobama pokloniti...


Jako se lijepo uklapaju u ambijent kuće u GK, svojim izgledom unose veselje i dobrotu u svaki dom u koji dospiju spletom sretnih okolnosti. A kuću u GK bi mogla predstaviti u časopisu za interijere, sve mi se jako sviđa, imaš mnogo detalja koje bi nam mogla pokazati. To volim gledati Heart


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2014 u 01:07
Izgleda da večeras nema spavanja.... Treba na sve ovo i odgovoriti.... Moram naučiti kako vi to brzo odgovarate... A taman još malo slikica mislila staviti...

Karli hvala Embarrassed mi (cijela moja familija) i dan danas uživa u sanjkanju.... Danas sam se sjetila i ispričala jednoj dragoj osobi kakvo je bilo naše prvo sanjkanje kad smo otkrili stazu od 7-8 km.... Bio nam je zadnji dan na snijegu te godine... Nakon prvog spusta vratili smo se presvući, tuširati i malo bolje obući za slijedeći spust....Škarama sam skrojila gaćice od trgovačkih vrećica (one obične, ogromne, naše su bile od coop-a)

Bugicaza5 to je bilo prvi puta da smo se odrekli ručka samo da smo čim više na stazi...

Cimicifuga
hvala Embarrassed zaista uživam u svakom trenutku provedenom ovdje... Da se mene pita... tu bih i ostala.... bez obzira na čestu maglu, kišu i loše vrijeme (takav predio)... jedan dan sunca sve to izbriše.... uostalom ima se što i po kući raditi, a kad je sunčano to se preskače, pa onda loše vrijeme dobro dođe...

Desert rose hvala Embarrassed i ja jako volim tvoj GK.... prirasao mi je srcu kao i neki njegovi stanovnici...

JosipaNu hvala Embarrassed znaš onu: "Sve se može kad se hoće"

Bucka123 hvala EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed ovako bih mogla nastaviti do sutra... Na slikama sve lijepo izgleda... budimo ozbiljne pa ovo je forum o biljkama Big smile.... Ma moram priznati da i ja volim gledati Heart....

Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2014 u 01:10
Ninetta, prekrasno smile91
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2014 u 02:02
moon hvala Embarrassed

A sada malo današnjih... ups, jučerašnjih...





























Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2014 u 02:10
I dvije malo neobične... panoramske slikane 28.12. i 29.12.





I naše sanjkalište od cijelih 20 m.....




Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2014 u 08:02
kako je priroda samo gledanjem slika mirna...predivan smrznuti potok...da mi je prosetati se....al da nije ovih malih cvaraka na slici nebi bilo tako ljepo,pa kao da cujem djecju skiku...bas mi fale  njihovi blagi glasici...moji svi mutirali i odrasli...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.