Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nabavka materijala po gradovima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nabavka materijala po gradovima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 18>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 13:14
u superkonzumima ima drvenih vješalica.........4 komada 25kn.........i što je najbolje ima i već obojanih u bijelo........
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 15:26
tea i ja sam iz Pule, a osim aquamarina imaš i Dante kod glavne pošte u gradu, samo im izbor salveta nije neki. Imaju ti rižin papir za decoupage i još neke papire koji su iskoristivi
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 18:40
Tko zna gdje bi u Zagrebu kupila kutije razne velicine za tanjure, jer ih imam i cetvrtastih i dugoljastih
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 19:36
Jel možda netko zna di ima za kupiti kopče za škrinjice? Naime, trebalo bi mi par komada jer su moje oštećene. 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 19:46
Te "kopčice" su zapravo (kad malo bolje pogledaš) nekakve stvarčice za ormare i vrata i sl. pa mi možda mogla pogledati po željezarijama? Sigurno se može naći nešto! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 19:56
Izzy, hvala ti.
smile226 Tražila sam, al ništa od potrage. To su one male, sitne "zlatne", pa ako ih neko ugleda neka mi se javi. 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 19:58
renn, ima u NB-u

http://www.nb-net.hr/maloprodaja/index.html

nešto sam fulala kad sam kopirala link, ali ima...
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 19:59
Ren to ce biti vrlo tesko naci jer to ako su s onih kineskih kutijica onda ih nema, jer je meni jedna pukla i gotovo.To sigurno u Zgbu tako sitno nema.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:02
Anastazija, u kojoj kategoriji? Tko će to sve pregledati... I meni bi trebalo, zgodno je ako sam sastavljaš svoju kutiju (sam svoj stolar - nisu maškare) ili kad dobiješ hrđave kineske pa ti puknu! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:06
http://www.nb-net.hr/maloprodaja/index.html

pod dekorativni materijal - ostalo
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:10
Bravooooo! Ma ti si genijalna! Evo ti jedna, dvije, tri.... smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 22:45
takve kopčice za kutijice bi mogla naći i u dućanima poput uradi sam
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 21:01
Hvala velika!smile79
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:27
U onoj knjižari na cvjetnom (u prolazu) ima svakakvih kartonskih kutija.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:54
morema, jesi precizna LOL vjerojatno si mislila na Prosvjetu kod bivšeg kina Zagreb pored Vip-a,
oni inače imaju jako puno kartonske ambalaže i svega živoga uz knjige,papire i trakice,
ima i akrilnih boja, kontura i hobby materijala (art potch i tome slično)...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:07
Offertissima (veljača):
trenutno (u Dubravi ziher) ima manjih(7kn) i većih(9kn) pravokutnih staklenih tanjura, velikih kvadratnih (19kn)
i još svakojakih pepeljara i podložaka za lučice i svjećice...
Ima hrpa satova, teglica, vrčeva, staklenki, vaza,  staklenih soljenki u nekoliko varijanti postolja (drveno, plastično, limeno)(7-8kn),
tacni, stalaka za salvete, drvenih vješalica velikih
i ormarskih dječjih vješalica (bijelo-plavo-rozi) set u obliku onih klasičnih za odrasle (20kn 3/1),
Ima samo onih valentinovo drvenih kasica, od kutija ništa,
a škrinjice su mala+velika oko 80kn, puno okvira, ima zgodnih za decoupage širih, itd.

Eto, kome što fali, možda mu pomogne...
Ja sam si kupila još jedan set dječjih vješalica, 2 soljenke i tanjur, trudim se ne biti hrčak, niš ne stignem odraditi Tongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 21:06
Opet ja...knjižara u mom kvartu ima sniženje hobby asortimana 50%...
(na Aveniji Dubrava pored OfficeShoes-a, odmah nakon 1.tramvajske stanice od okretišta)
Nema tu ništa puno, najviše je perlica, dosta toga im dugo već stoji, ali ono što mislim da je posebno isplativo su
Eberkhard Faber kalupi po cijeni od 50% * 55kn = 27.50kn (inače su ti kalupi u Chemacu oko 69kn)...
Ostali su im ovi primjerci:

     
(mislim da nisu baš ove koke, ali neki uskrsni kalup je s manjim i većim modlicama)
Pa tko prvi, stigne si ih kupiti...
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 13:44
Da li netko zna gdje se mogu kupiti jaja od stiropora, znam da ih ima u hobby dućanima ali nije mi baš usput a poštarina im je dosta visoka, jel ih možda ima u Bauhausu ili tak negdje? I zanima me gdje nabavljate one drvene štapiće da jaje možete osušiti kad ga pofarbate,hvala?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 14:22
mozes koristit one za raznjiće.
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 12:30
drage moje pitanje jel znate gdje u zagrebu ima za kupiti ovih fantasticnih skalpel

http://www.scotchbrand.com/wps/portal/3M/en_US/ScotchBrand/Scotch/Products/ProductCatalog/?PC_7_RJH9U52300LM30I87QR3ES18H7_nid=T1C0SCJ1HKbe9F4NMRMWTLgl

znam da ima 2 vrste preko fokus.hr koji prodaje uredski materijal ali ja bih radije kupila ih u nekom ducanu

pa ako netko zna bila bih zahvalna da mi kaze gdje tog ima

hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.