Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami, origami i ostalo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami, origami i ostalo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 22>
Korisnik
Poruka
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 19:52
ovo je predivno!!!!!!!!!Tvoj mi je vjencic puno lijepsi od onog od kojeg si dobila ideju;)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 20:01
@Dorina: hvala, ja sam ipak zadovoljna svojim izborom, nisam požalila, ovako bar imam u što privremeno kreativno pobjeći LOL
@Primavera: hvala do neba, puno mi znači tvoja reakcija jer si rekla da jedva čekaš rekonstrukciju tog vijenca Embarrassed
@Izzy: drago mi je da ti se sviđa, ogledalo nam je teta ustupila umjesto jednog svog meni još ljepšeg, na ovo djetelinastog se tek privikavamo...
a da tek vidiš njen stan, uselila bi joj se Big%20smile
@tinajan: puno puno hvala, moram priznati da je i meni ljepši ovako, pogotovo jer je tako vunasto-papirnato-češerasti Smile

tata me pitao kaj neću nekaj dodati na vijenac pa sam mu objasnila da sam to tak zamislila Confused


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 22:00
vjencic je fantastican...ovo sigurno izgleda jos ljepse uzivo...stvarno super...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 22:27
kami ovaj vjenčić je nešto posebno, prekrasno Clap
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 22:50
Ideja super (tko bi se sjetio omotati vjenčić vunom), izvedba prekrasna Thumbs%20Up
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 22:56
@maslacak7, Lantana i OTOK: puno hvala Heart
čim sam vidjela ideju za to, znala sam da doma imamo hrpu vune i pamuka od maminog pletenja i onda sam odmah krenula kopati zelene tak da je to jedno 2-3 vrste vune i bar 2 nijanse zelenog pamuka na vjenčiću Embarrassed i bila sam uvjerena da je ono vjenčić od šiba, a ne od slame LOL

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 23:33
kami prekrasan je!!!smile120
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 11:09
@prila: hvala, ti me uvijek dodatno motiviraš Big%20smile
Totalno kasnim sa stavljanjem fotki...
Evo nabrzaka pločica za tetin stan, morala je pasati uz narančasti otirač ispod vrata pa zato te malo netipične kombinacije boja...
petljala sam s njom jer sam ju prekasno krenula raditi, a zametnula sam neke materijale pa sam se snalazila...
Blic je malo bljesnuo zvjezdicu, inače su na papiru srebrne zvijezde sa zlatnim viticama...



Oko sokolovo će primijetiti moj propust prije peglanja ukrasnog papira jer mi se pol centimetra papira izdiglo nažalost...
Zapravo, vidi se iz aviona Rolling%20Eyes  Treba pomno provjeriti da je svaki milimetar prekriven ljepilom prije peglanja...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 14:03
Ovu subotu 19.12. u Narodnom sveučilištu Dubrava 10-13h (Zagreb)
su (besplatne) razne božićne radionice i događanja...
Vodim origami radionicu, školarci svih uzrasta dobrodošli Big%20smile
(za detalje vidi temu Brbljaonica)
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 20:46

eto sad sam pet minuta tražila tu "grešku" i Wacko ne vidim stvarno ništa.samo vjenčić za otkinut.obožavam tvoje origamiće,a ovi su jako dobro uklopljeni u cijelu priču sa pločicom.super se nadopunjuju sa papirom i cjelokupni dojam je fantastičan.smile94.totalno sam fascinirana tvojim radovima,jer od jednog nezanimljivog,ponekad sterilnog komada papira nastaju predivni oblici smile141

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 07:52
Super je pločica, originalna
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:01
@prila i OTOK: hvala drage hobistice, lijepo mi je kaj mi uvijek navratite i ostavite komentar Heart

Evo, tu mi se izdigao papir jer nisam premazala taj djelić ljepilom prije peglanja...
Sad sve provjeravam na danjem svjetlu pod krovnim prozorom...Embarrassed


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:30
ajoj koja sitnica..ja sam vec mislila sta je...ma nije to nista strasno...a tvoji radovi su fantasticni...stvarno nisam nikad vidjela takve radove i da se to moze ...fantasticno...mene si osvojila definitivno...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 16:17
smile198hihi, vidim i ti si po horoskopu picajzla smile61....bez obzira na taj "propust" pločica je predivna, genijalan mi je taj spoj ljubičaste i narandžaste, a s malo srebra postigla si taman svečani štih koliko je dovoljno... čista 10-ka iliti A+
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 16:19
Sjedni,5!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 16:23
hvala, Primavero i rain smile78
dobro, nije da sam sama dizajnirala ukrasni papir, takvog ludog sam ga našla, trebalo ga je samo izrezati i zalijepiti
(to su one nespojivo spojive kombinacije na koje se treba naviknuti) LOL
Ja sam picajzlasta u čudnim pogledima...nije da se nerviram oko takvih propusta, ali volim da sve sjeda na svoje mjesto u mojim očima...
Ne mogu se zamisliti da sam daltonist, famozno je kako nijanse boja djeluju na nas...

Kolko god nešto bilo "dovoljno dobro", uvijek vidim kako je moglo biti bolje da sam uzela neke druge
omjere, nijanse, vrstu materijala, malo više vremena, strpljenja, živaca... Embarrassed
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 18:18
Originalno poslano od člana kami kami napisao:



Oko sokolovo će primijetiti moj propust prije peglanja ukrasnog papira jer mi se pol centimetra papira izdiglo nažalost...

 
"oko sokolovo" bi valjda samo "sjenu" vidjeloWink a ne ispupčenje. Vjenac je preprekrasan u prvi mah nisam ni skužila s čim si ga napravila.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 18:23
Hvala, Tija, uvijek mi je drago kad netko iz glavnog dijela foruma dođe pogledati i kreativne radove, a pogotovo sam sretna kad ti se svidi nešto i zaintrigira te Heart
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 18:46
evo baš sad prelijećem avionom iznad tvoje pločice i stvarno se vidi ona izbočina. šteta...smile60
šalim se, naravno.
pločica je odlična!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 18:53
e, moja sokolice, tako ti je to kad si zašla u vode gdje su pregibi za razliku od salvetnih itekako poželjni pa bum te i ja vrebala iz aviona...Wink
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,000 sekundi.