Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 260>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 06:57
krasno,ništa ne izdvajam jer je sve prelijepo ali jedva čekam jacarandu da procvate.Ja imam obečano jedno sjeme pa jedva čekam da stigne a ova tvoja je predivna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 08:54
Flavija opet novice!
A bugenvilija ona crvena...ClapClapClap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 10:05
Flavija ja počela sanjati tvoju bugisusmile49
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 11:29
Ma rekla sam je već davno da ti imaš nos za nanjušiti dobar cvijet za male novce. Prinove su super, crvena bugenvilia je ipak najupečatljivija, a ona Jacaranda, je nešto posebno, čekamo cvjetove zajedno s tobom. Clap
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 11:54
Nered u tvom vrtu puno je ljepši od nekog reda i poretka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 15:30
meni je nered u glavi kad prošetam tim vrtom,pa moram opet,i opet da složim neki red viđenog
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 15:49
Koji savrseni nered, da se tako izrazim.. Nesto predivno! Odusevila me bungenvilija crvena.. I twister, mislim se vec neko vrijeme da ga nabavim. Jel ono na slici vani? Vjerojatno zimi mora u kucu?
Jos jednom pohvale za apsolutno sve!!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 15:51
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

meni je nered u glavi kad prošetam tim vrtom,pa moram opet,i opet da složim neki red viđenog


ovo je i moje mišljenje lijepo si to sročila LOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 16:02
Sad kad si sve tako lijepo sredila, sjedni i odmori. Popi kavu i čekaj poštara.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 16:16
može jedna grupna kavica...dok čekamo smile142
a ja čekam i da močvarac hibi procvijeta imam bijeli i roza a vidim i kod tebe jedan da nije možda bordo
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 17:32
Flavia, Flavia.......... svaka čast na novitetima!
Prekrasno!
Pravi botanički vrt!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:13
Hvala svima na posjeti i pohvalama....evo jedna smile142 za sve...smile79
a za dobre dušice koje su mi danas poslale paketiće...posebna zahvalasmile73
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 21:05
smile79 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 13:44
Eee...danas mi je dan super započeo! Stigao paket od Bromelije smile78
 
....a unutra svega blaga....NARANČASTA BUGENVILIJA, reznice bordo oleandra, i sadnice triju meni nepoznatih, ali baš divnih biljčica; evo...već je posađeno! smile213
Hvala ti Bromi još jednom! Wink
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 13:50
Evo još par slikica mojih (Bromelijinih) noviteta......
 
narančasta bugenvilija smile213
 
a za ove biljčice bi bilo dobro, ako netko zna, da mi javi kako se zovu....
 
divna puzavica koja ima kao perlice (suzice) umjesto listova....
 
još malo zelenih suzica....
 
ovo je također puzavica....jedna je grančica...a dužine je sigurno preko dva metra....ja sam za sad pronašla rješenje da je omotam oko štapova, listići su sitni, šareni i srcoliki....kako li se zove?
 
a ova je zelenolisna biljčica za bijelim točkama! Također bi bilo dobro znati kako se zove....
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 13:51
Puno lijepih biljkica ti je stiglo!! A uživala sam i promatrajući ljepotice u tvom vrtu. Passiflora imaš za izvoz Wink
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 13:53
Jesi vidla Anaida...pa kako čovjek ne bi bio zadovoljan! Ma super! Imam tri passiflore...ali niti jedna još nije cvala....tako da još ni neznam...jel imam ili nemam....samo lišće i to u enormnim količinama....a nedavno su kupljene kao "normalne" tj. male....
Veeliki pozdrav za tebe...smile78
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 14:09
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

kupila sam i dvije fritillarie crvenu i žutu.....bilo je i narančastih, ali nisam kupila jer mi se čini da je i ova crvena više narančasta nego crvena....nisu baš jeftine ali već ih dugo želim pa neka ih....u Bauhausu 1 lukovica 29,00 kn
Super si se ponovila i dobro da sam šetala tvojim vrtom,da nisam nebi vidjela slike fritillarije,već si ju dugo želim i prošle god.sam zakasnila sve se već bilo prodalo,ostale samo prazne kutije.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 14:11
 zaboravi na pasiflore,imaš pravu džunglu.Jesu sve iste boje?Malo sam im promatrala listove i nekako su mi svi isti!
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 14:24
Slavonka....hvala ti na posjeti....i brzo u vrtni centar po fritilarije....sad stvarno ima dobar izbor lukovica! Wink
A za passiflore....imam (po etiketama) 3 vrste.....bijelu "Constance Eliott", rozu "Victoria" i ljubičasto plavu "Purple Haze". Za listove, to ti se samo čini da su svi isti....dvije imaju listiće sa 3 kraka, ali su različiti, a jedna ima listove za 5 krakova Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.