Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 131>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 10:33
Bebolina, zbilja imaš čarobne prste! Sve ti tako lijepo cvjeta. Jesu li ovi hibiskusi iz onih reznica što si ih proljetos zakorjenjivala? Ne mogu vjerovati da već cvjetaju! 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 12:15
Andina, dosta onih reznica je zimus propalo samo zato jer mene nije bilo doma iz poznatih vam razloga. One koje su opstale cvatu ko velikeThumbs%20Up ovu sam prije dva tjedna poklonila TeiTongue i taj ima dobar pupWink

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 13:41
Nemojmo više o tom pupu.Jučer je počeo žutiti i nadala sam se da neće do kraja ali ipak je danas odapeo Putovanje do Zagreba mu se nije svidjelo
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 15:42
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Nemojmo više o tom pupu.Jučer je počeo žutiti i nadala sam se da neće do kraja ali ipak je danas odapeo Putovanje do Zagreba mu se nije svidjelo
Bitno da je biljčica ok, daj joj vremenaWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 15:44
Baš sam zadovoljna kako mi hibići idu od ruke

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 15:45

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 15:46

Ovaj mi je ipak najdražiEmbarrassed

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 16:13
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Nemojmo više o tom pupu.Jučer je počeo žutiti i nadala sam se da neće do kraja ali ipak je danas odapeo [IMG]smileys/smiley7.gif" align="middle" /> Putovanje do Zagreba mu se nije svidjelo [IMG]smileys/smiley21.gif" align="middle" />

Bitno da je biljčica ok, daj joj vremena[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />

Ne znam u koju rupu bi se skrila od srama zbog tog pupa
Tvoji hibiji stvarno odlično napreduju Uz ovakve prekrasne cvjetove,cijele biljke izgledaju zdravo i jedro.Svaka čast draga,krećem tvojim stopama
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2012 u 05:51
Tea, a nije bilo realno ocekivati da ce taj pup i procvjetati, pa se nemas sta brinuti. Biljka je ocito stara i jaka, po deblu se vidi, i uskoro ce biti sva zelena i bit ce more cvjetova.
Bebolina, divni su ti.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2012 u 11:31
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Tea, a nije bilo realno ocekivati da ce taj pup i procvjetati, pa se nemas sta brinuti. Biljka je ocito stara i jaka, po deblu se vidi, i uskoro ce biti sva zelena i bit ce more cvjetova.
Bebolina, divni su ti.

Nina,tako sam i ja nekako mislila ali hvala ti na riječima utjehe,puno mi znače   smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2012 u 22:04
neznam što se ovom mom dogodilo.bio je naranđasti,a sada se pomješao sa roza
 
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2012 u 07:07
Hm, cudno. Vidi da ne idu dva debla iz zemlje, ako je kupovni,ponekad uzgajivaci stave dva u jedan pitar.
Ako nije to, mozda je mutirao, to se dogadja ponekad sa hibiskusima.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2012 u 07:18
sve je to na istom cvijetu.uvijek je bio dupli naranđasti,a sada je dobio roza sredinu,možda se baš dobro ne vidi na slici jer bliješti.vidjet ćemo druge cvijetove
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2012 u 08:01
A, to, ma to ti je uobicajeno, stalno oni pomalo mijenjaju boju, ovisno o sezoni, dobi dana, prihrani, itd. U tome je bas i najveci car.


OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2012 u 08:05
Iako se jako, jako tesko odluciti za najdrazega, mogu reci da je ovo jedan od mojih najdrazih, Jolanda Gommer,


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2012 u 10:08
Ne znam koji je ljepši ...????
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2012 u 14:53
Evo jos jednog meni jako dragog, Tahitian French Toast (ovaj veci), a ove dvije male uz njega su Moorea Anastasya:



Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2012 u 00:37
Nina, ubijaš mesmile60 jedan je ljepši od drugog
..ovaj je neumoran

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2012 u 11:41
Nina,Bebolina krasni su vam Ljepi su i jednobojni i višebojni,svaki na svoj način
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2012 u 16:47
Ovi malci su najslađismile89

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 131>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.