Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 260>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 18:39
ja zakinem svaki vrh,onda se popunjavaju od baze a možda se osjete ugrožene pa i procvatu.Tak nekaj rade orhidejama ali ne znam točno kaj...a federe pusti oni su samo "kvačice"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 18:44
možeš li stavit od ovih dviju ruža Imperatice Farah i Dutfarusch?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 19:35
Vidjela sam po broju stranica da ima još--- a već sam bila tu. Flavia a što reći. Ruže prekrasne a onaj rascvjetani grm ....Confused dendron? (zaboravila ime) je p r e k r a s a n.
Begonije...divota jedna. Ma kako je moja tako šandrava, mislim da j ista vrsta kao tvoja žuta. Moja dala tri i pol cvjeta i umuknula!Dead
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 19:56
Draga bako......za begoniju...nemoj je previše zalijevat.....kad se skroz posuši...i kad list malo klone...onda je zalij i nek ne bude na direktnom suncu....onda bi trebala cvast, jesi vidjela "svoju" ružicu na prethodnoj strani? Wink
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:01
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

možeš li stavit od ovih dviju ruža Imperatice Farah i Dutfarusch?
 
Evo draga Rose...što sam uspjela nać na brzinu....Duftrausch prekrasno miriši, ali oscilira u boji...kako stari postaje sve svjetilija, a Carica Farah nema mirisa....
 
čajevka Duftrausch
 
čajevka Duftrausch
 
čajevka Imperatrice Farah
 
čajevka Imperatrice Farah 
 
čajevka Imperatrice Farah 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:03
prekrasne su smile71 hvala na slikamaWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:10
Nema na čemu Rose..i drugi put...Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:12

Lantana......

cvjetići u narančastoj fazi
 
pa u crvenoj fazi...
 
...pa jedna grančica...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:12
Ja imam još želju na jednu ružu . Toga se možda možeš sijetiti to su sitne bijele ruže stare koje je sad teško pronaći . A njihov miris nikad ne možeš zaboraviti to je nešto što se ne može opisati-baš ono kad nešto sa nečim porediš pa se kaže ko miris ruže tad se je mislilo na otu bijelu jer ni jedna ne miriše kao ona 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:13
Evo ga sad  i lantana ma ode ja sa ove teme ja tu više ne mogu biti smile98
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:15
Malo današnjih cvjetića dipladenije...
 
dipladenia rio deep pink
 
dipladenia rio deep red
 
dipladenia rio deep pink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:27
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ja imam još želju na jednu ružu . Toga se možda možeš sijetiti to su sitne bijele ruže stare koje je sad teško pronaći . A njihov miris nikad ne možeš zaboraviti to je nešto što se ne može opisati-baš ono kad nešto sa nečim porediš pa se kaže ko miris ruže tad se je mislilo na otu bijelu jer ni jedna ne miriše kao ona 
 
Niho.....znam na koju ružicu misliš....ali ja takvu nemam i neznam kako se zove...možda bi naša Alisa znala....moja sveki kaže da je takvih nekad bila puna Bosna....Wink
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:33
krasne su ti ove Rio bravo diplice! A di je žuta i bijela?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:34
Evo malo mog cvjetnog stupa....
 
i malo duple vodenike - impatiens
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:37
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

krasne su ti ove Rio bravo diplice! A di je žuta i bijela?
 
rio bravo? veliš...LOL...a žuta i bijela danas nisu upale u photo shooting! Wink
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:41
sad se budu osjećale zakinute............. aj ih sutra slikni. Kak ti je onaj močvarni hibi? Jel se drži?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:37
vauuu...mogu se samo diviti
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:25
Hanić, budem pofotkala! Močvarni hibi se super drži, već je i porastao! Wink
Gio draga, veeeliki pozdrav za tebe i hvala na posjeti! Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:29
Evo još samo malo ljubičaste bugenvilije.....pa kad ju ovako gledam....dobro se razrasla, makar je već 2 puta kroz sezonu orezivana....ovo joj je 3 cvatnja kod mene...ne računajući cvjetiće i brakteje s kojima je kupljena proljetos....
 
bugenvilija sanderiana glabra
 
bugenvilija sanderiana glabra
 
bugenvilija sanderiana glabra 
 
bugenvilija sanderiana glabra
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:48
E jeste baš ta -zna Ali baš o njoj smo razgovarali.u mene ima u dvorištu -moja zaova ali ona je podivljala sad nije ona puna ruža več samo jedan red listića i kad bi znala kako da se obnovi ja bi sve pretražila ali kao što baš kažeš sva je Bosna imala . Ja kad sam išla mojoj nani u Sarajevo oni su zvali svoje ulice kolonijama -a kroz te ulice sve su bile ote ruže i sad kad se prisijećam neki ti detalja plače mi se jer one me vraćaju u djetinjstvo..nenormalni lijepo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.