Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bergenijino cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bergenijino cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667>
Korisnik
Poruka
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 23:31
izvrstan kamenjar,pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2011 u 23:09
Prekrasno je sve smile149, kamenjar pogotovo. Zanima me alisum, da li si ga sijala i kako se razmnožava, meni naime nije nikao. A baš mi je poseban.Clap

Nadam se da će uskoro nove sličice.
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 12:36
To je taj vrt kroz koji uvijek jako rado šetam i uzivam!!! Veliki pozdrav.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 14:13
Uvijek je lijepo prosetati kroz tvoj vrt.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 14:22
A ako Bergenija ne stavi nove slike, ja ću otići u Istru i uživo pogledati njen vrt Wink

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 19:16
OTOK, bila bi mi velika častsmile198 i zadovoljstvo!
Hvala  dijani i nanici što su mi podigle temu!
Imam puno slika ali i problema sa photobucketom jer se nikako ne mogu logirati na nj...............probam sa starom, pa novom lozinkom i tako nekoliko puta i ništa! Već sam luda!Confused
Tako da samo uživam u vašim vrtovima i priznajem da baš guštam!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 19:23
Baš šteta, nedostaje mi tvoj vrt, cvijeće...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 20:30
Opet šetam tvojim vrtom,
preljepo si ti to posložila,vidi se da je svaki kamik na meste.
Cvijeće uživa va tim grotama.smile120
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 22:24
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A ako Bergenija ne stavi nove slike, ja ću otići u Istru i uživo pogledati njen vrt Wink

Tako je i pokušat ćemo spojiti s festivalom pršuta koji se održava u njenom kraju!WinkBig%20smileLOL
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 12:44
Bako, ne morate čekati tako dugo....................to je tek u desetom mjesecu (od 28. - do 30. listopada)........a cvijeća tada baš i nema reprezentativnog................dođite vi sada pogledati cvijeće.....a u desetom na pršut!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 14:14
WinkNemoj dva put reći....LOL
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 22:51
netko je spomenuo pršut? smile39
Bergi, ja se ponadala novim slikicama, a nema smile44 zato sam guštala u onima iz travnja Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 22:53
smile39šta reč
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 23:28
Ma daj Bergi pršut možemo kupiti, ali slike tvog vrta nam samo ti možeš dati Wink
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 06:23
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

OTOK, bila bi mi velika častsmile198 i zadovoljstvo!
Hvala  dijani i nanici što su mi podigle temu!
Imam puno slika ali i problema sa photobucketom jer se nikako ne mogu logirati na nj...............probam sa starom, pa novom lozinkom i tako nekoliko puta i ništa! Već sam luda!Confused
Tako da samo uživam u vašim vrtovima i priznajem da baš guštam!
Bergi ovo jednostavno moraš riješiti jer će ti inače (nisam sigurna nakon koliko vremena) sve fotkice, bilo gdje da si ih stavljala, jednostavno nestati pa ćemo umjesto tvog prelijepog vrta gledati samo onaj ružni znak za photobucket Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 10:58
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A ako Bergenija ne stavi nove slike, ja ću otići u Istru i uživo pogledati njen vrt Wink



He, he! I da hoćeš ne možeš me preskočiti od Brestove do Bergenije. Ako saznam da ideš k njoj postavit ću, ne ležeće policajce, nego one ležeće šiljke iz am. filmova.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 11:08
Dođem nakon tolliko vremena u tvoj vrt, i što nađem. Slike iz aprila. Sve se nešto nadaš koje će boje što biti.Sad već znaš koje su boje pa nas razveseli.

Inače tvoj vrt je meni uzor, mada je teren potpuno drugačiji od mojeg. Meni je san kamenjar kako spada, onako nagib, ugrađene stijene i kamenje, u rupama koješta. Sve se nadam jednom dovesti MM i umočiti mu nos u tvoj kamenjar, da vidi kako to treba izgledati Mi bili na fešti od pršuta (gdje će trbuh neg na klopu) ali je već pala noć, a kontala sam da imaš još po koga u gostima.  Ionako on ne bi vidio što treba.

Pokušaj staviti slike preko ove galerije na forumu, moguće češ imati manje problema.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 11:23
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A ako Bergenija ne stavi nove slike, ja ću otići u Istru i uživo pogledati njen vrt Wink



He, he! I da hoćeš ne možeš me preskočiti od Brestove do Bergenije. Ako saznam da ideš k njoj postavit ću, ne ležeće policajce, nego one ležeće šiljke iz am. filmova.


Koji bi to gušt bio, najprije po Cresu uživati u bojama i mirisima brnestre, kadulje i trešanja, onda malo preko mora pa u Istru ....
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 11:57
Šteta kaj nema novih slikica, ali ja sam beskrajno uživala u starim, prekrasan kamenjar, lijepi rubovi od kamenja oko kamenjara, prekrasne biljčice!!  Jedva čekam sličice kada procvijetaju ruže stablašice!!
Brzo riješi problem sa stavljanjem sličica!!smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 16:48
Hvala curke!
Probat ću to nekako riješiti ali priznajem da već ludim.............iako imam dosta živaca.........neke pute mi dođe da napravim ovo.........smile229
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.