Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 18>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 13:40
Bravo Rose, ti si naša dežurna dobra vila! smile79 Znači, ako ćemo prema popisu, Elza šalje tebi, ti šalješ Mikici, a Mikica šalje Elzi! Ako želite, možete se i drugačije dogovoriti, samo javite da onda editiram na popisu! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:40
meni ovako super odgovara i jako se radujem.Hvala Rose puno,smile78 puno.ako je potrebno mozemo se cutu na pp
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 15:09
Nikada nisam bila partibrejker, pa i sada primam smile78Mikicu sa radošću.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 19:55
Drage moje.. Moram vam se svima ispičati što me nema na forumu zadnjih nekoliko dana, ali imam jako puno posla (na poslu) no to ne znači da vas sve ne pratim! Željela bih samo pohvaliti našu dragu Rose koja mi je danas PRVA poslala slikice svog swap poklona i jako sam sretna zbog toga! smile79

A gdje ste svi drugi?!?!?! Ajmoooooooo, BUĐENJEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! smile191
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 19:58

šta gdje smo? pa radimo poklone...smile68

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:01
Ajde, ajde! Puši u to ljepilo neka se brže suši i onda fotić u ruke i šalji! Treba to još sve složiti, znaš! Wink Drago mi je da ima vrijednica.... Tongue
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:04

koje ljepilo? mislila si reći lak?  da, da lak je već u igri. yeah!

a jel nisi rekla da slikamo dar  koji dobijemo a ne onaj koji šaljemo?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:05
Ja sam gotova,gotovasmile213....ali danas ružan dan pa su fotke totalno bljak....pošaljem ti sutra...na kojoj str ti je adresa?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:06
Čekaj, moram ići pročitati šta sam napisala, davno je to bilo, a opet sam zaboravila popit Sklerin! smile42 Je, je... Rekla sam da slikate ono što dobijete, u pravu si... Jedino oni koji se nalaze na kavici na razmjeni neka slikaju svoj rad, to će biti bolje... A oni koji šalju poštom, neka slikaju kad dobiju svoj! Joooooj, bila sam u Zadru, pomutio mi se mozak! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:08
bila sam i ja u Zadru još pretprošlo ljeto. i još sam se nisam odmutilaLOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:09
Super Mare! Bravo! Ajde, šaljite zapravo kako vam najviše odgovara, samo neću ništa postirati prije nego dobijem povratnu informaciju da se par razmjenio! Ne želim da netko vidi svoj dar u galeriji, a da ga prije toga nije dobio u pošti (ili u ruke), to je poanta! Embarrassed

Mare, adresa je izzy.handmade.creations@gmail.com
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:17
a znaš mene,opet sam krivo pročitalaWacko......dakle niš ne slikam,samo šaljem Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:22
Mare, ma možeš uslikati i poslati mi slike jer bih ih voljela lagano početi obrađivati da mi se ne nakupi! A rad pošalji svakako! Bravo na ažurnosti! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 21:48
Svečano objavljujem da se razmijenio prvi par!!! Jeeeeeeeeeeeeee!!! Bravo cure, svaka čast! smile164Nadam se da ste uživale! Ja znam da ja jesam jer svaki put kad dobijem mail sa vašim slikicama, kao da sam dobila poklon pod bor, gledam i divim se.... A onda se malo zaigram sa fotkama - ovako nekako...
Na kolažu stoji tko je čiji rad - dakle, kod Anđelskinih radova stoji njeno ime i ona je to poslala Lluviji! Komentare i riječi hvale za radove curama uputite ovdje! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 21:49
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 22:15
odlično! bravo cure!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 08:19
Bravo Izzy, super si ovo upakirala! smile78
ANĐELKA
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 09:00
Božićna razmjena krenula je odlično, nadam se da će i nastavak biti ovako
krasan.
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 10:37
odlični radovi....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 17:24
ja sam danas poslala svoj swap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.