Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 15:09
Uf! Sad tek došla doma, a i struje mi je nestalo doma pa nisam mogla provjeriti kaj se dešavalo!
Kak nam radovi dobro zgledaju!!!!
Svakako bih preporučila početnički tečaj svakome jer dobiješ puno jasniju sliku kak to zgleda, tj kak je opipljivo!
Da se rađaju ideje nakon ovakvog tečaja ni nemoram reči!
Jučer sam do doma samo šutila u autu i gruntala o dojmovovima, razmišljala o novim pothvatima sa salvetama! Miha je bil sretan kaj sam napokon čkomila!
A za idući tečaj bum vidla dali bum imala cajta i cajta! Pa ak bum(a vjerojatno da da) najdemo se opet na kavici i đoranju!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 15:17
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Uf! Sad tek došla doma, a i struje mi je nestalo doma pa nisam mogla provjeriti kaj se dešavalo! Kak nam radovi dobro zgledaju!!!!Svakako bih preporučila početnički tečaj svakome jer dobiješ puno jasniju sliku kak to zgleda, tj kak je opipljivo! Da se rađaju ideje nakon ovakvog tečaja ni nemoram reči! Jučer sam do doma samo šutila u autu i gruntala o dojmovovima, razmišljala o novim pothvatima sa salvetama! Miha je bil sretan kaj sam napokon čkomila! A za idući tečaj bum vidla dali bum imala cajta i cajta! Pa ak bum(a vjerojatno da da) najdemo se opet na kavici i đoranju!


Sam ti rekla...
to je nekaj sasvim drugo kad ti odeš na tečaj neg kad ti netko to objašnjava ovaj prek foruma
A to da si na putu doma cijelo vrijeme šutila i gruntala kako, kaj i s čime započeti....točno tak je imeni bilo nakon prvog tečaja ...i nisam stala do sada

Btw, sjedila si na mom mjestu   
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2008 u 15:38

mene smotanu dotuklo samo jedno - zaboravila sam dvije boje kupiti pa moram opet tamo. no u petak sam opet na tecaju pa cu iskoristiti onih 10% popusta :)

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:22
tko dolazi danas na tecaj? danas je hm...cek da vidim shabby chic, a sutra je mozaik. prijavila sam se na oba, pa ako koja od curki dolazi, vicite. jucer sam otkrila gdje je meridijan :) sad sam pametna za dvije glave i 8 nogu :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:28
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

tko dolazi danas na tecaj? danas je hm...cek da vidim shabby chic, a sutra je mozaik. prijavila sam se na oba, pa ako koja od curki dolazi, vicite. jucer sam otkrila gdje je meridijan :) sad sam pametna za dvije glave i 8 nogu :)


Kak si ti vrijedna ....još ti fali samo radionica decoupagea na staklu i bit ćeš full spremna za akciju
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:53
fali mi staklo (19.9. ne brini prijavila sam se) i tamna podloga (27.9.) i full sam opremljena. danas idem po jos nekaj bojica, nabaviti tone salvetlina i nadam se da bum do bozica stigla napraviti sve molbe i zamolbe (zanimljivo, nakon urucenih teglica odmah je bilo mozes meni ovo ili ono kao da sam neki profi, a tek se ucim i to je bio prvi uspjesni rad te teglice).
 
a staklo me mami od kad sam vidjela slike po netu. full me zanima how to :) jedva cekam :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 13:01
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

fali mi staklo (19.9. ne brini prijavila sam se) i tamna podloga (27.9.) i full sam opremljena. danas idem po jos nekaj bojica, nabaviti tone salvetlina i nadam se da bum do bozica stigla napraviti sve molbe i zamolbe (zanimljivo, nakon urucenih teglica odmah je bilo mozes meni ovo ili ono kao da sam neki profi, a tek se ucim i to je bio prvi uspjesni rad te teglice).
 

a staklo me mami od kad sam vidjela slike po netu. full me zanima how to :) jedva cekam :)


kad ovo čitam....ko da vidim sebe... tak sam i ja krenula....najprije sam radila samo za sebe...onda za poklone frendovima i obitelji...pa su moji fredovi počeli naručivati za svoje frendove i obitelji ...... sad sam u fazi da mi taj predivni hobby polako prerasta u drugi posao      ( btw, puno draži neg " pravi posao "   
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 20:34

Baš sam happy što ću te upoznati Hippy - pokrenula si jednu velik masu na akciju. Vidimo se na kavici u Meridijanu sad kad i Ninočka zna gdje je to...

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2008 u 22:42
Evo da i ovdje stavim termin za kavu koji možete vidjeti na linku ispod!

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=723&PID=100909#100909
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 12:34

A ovdje je sam dogovor oko pelcera, salveta i sličnog!!! Wink

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=496&PN=33
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 12:28
danas sam se pridružila ovoj veseloj kreativnog grupi na forumuSmile vidim da ideš na staklene tanjure 19.9...idem i ja...nadam se da ćemo se srestiSmile jedino ne vidim mogućnost prijave na tamnu podlogu...di si to našla?
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 15:39
e curke, necu se moci u srijedu druziti s vama (nemam pojma gdje sam post stavila jer sam na brzinu stisnula replay), uglavnom u srijedu je od 17.30-19.30 staklo u spanskom pa sam utrcala (doznala sam za to u subotu od gdje vesne). btw u subotu su bila dva muska na tecaju - pravi spiderman (covjek se preziva pauk) i jos neki mirni plahi decko koji je sjedio kraj vesne. nisam fotkala jer sam kasnila pa sam se trudila odraditi sve kaj treba :)
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 15:39
miskopisko: nazovi ih mi smo otvorili u petak listu nema jos na webu prijava.
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 15:46
ninochka, javila sam se mailom...prijavila sam se 27.9. za tamne podloge i 17.10. za shabby chic...jedva čekamsmile198
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 15:55
:) np :) vidimo se 27.9. inace u desetom ce biti tamne podloge na staklu :) pitat cu gdju vesnu u srijedu pa cu tu napisati.
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 15:58
super.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 16:00
objavljeni su novi termini u chemacu pa koga zanima:
 
subota 20.9. 10-12h DECOUPAGE PAPIR
utorak 23.9. 17,30-19,30h SHABBY CHIC - POPUNJENO!
petak 26.9. 17,30-19,30h DECOUPAGE NA TEKSTILU
subota 27.9. 10-12h DECOUPAGE NA TAMNIM PODLOGAMA
utorak 30.9. 17,30-19,30h MOZAIK - POPUNJENO!
utorak 7.10. 17,30-19,30h POZLATA NA MALIM VAZAMA
petak 10.10. 17,30-19,30h POZLATA NA GIPSANIM OKVIRIMA
subota 11.10. 10-12h POČETNI
utorak 14.10. 17,30-19,30h BOŽIĆNE DEKORACIJE
petak 17.10. 17,30-19,30h SHABBY CHIC
subota 18.10. 10-12h DECOUPAGE NA STAKLENIM TANJURIMA
utorak 21.10. 17,30-19,30h DECOUPAGE NA PORCULANU

tamo gdje pise popunjeno, pitajte jer vesna otvara dodatne termine koje oni ne stave na web odmah. a sutra kad doznam termine u spanskom budem napisala kako bi netko kome je spansko bolja lokacija mogao doci tamo :)

 


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 20:06
Fala ti Ninochka na iscrpnom izvještaju! Baš dobro kaj ima i u 10 mjesecu! Baš bi htjela na još neke , samo ak bu cajta!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 20:40
Vesna bi mogla organizirati tako nešto i u Rijeci.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 16:03
jedna djevojka koja je bila na tecaju u proslu subotu uzela je kontakt i vesna definitivno odrzava neke tecajeve u rijeci samo ne znam kada (nije bas da bum tamo isla na tecaj decoupagea, nhf) :) u svakom slucaju
 
kontakt joj je http://www.decoupage-hr.info/ a kontakt telefoni su na webici :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.