Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 113>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:51
jao cleoooooooooooooooooEmbarrassed...oprastas mi jel da
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:55
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jao cleoooooooooooooooooEmbarrassed...oprastas mi jel da
naravno draga. .sve ti je oprošteno. .Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:57
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Bok svima, vidim da ste u punom mahu!!!
Vrijedne, nema šta...


Sad ću ja malo u Jasinom stilu ..zašto ti mene visssseee nneeeeeeeee vvvvvvvvvvvoooooolllllllllllliiiiišššššš
 
Ma  draga moja tko tebe ne voli???
Hajde evo priznat ću pred svima vooooooooooolimmmmmmmm teeeeeee!!!
Ali odmah i pitanje: ništa vam nisam nedostajala....
 
Samo me se jassi sjetila drago moje!!!smile79
Ma svejedno vas sve volim, ali eto ne stignem se javiti a i nemam ništa novoga za pokazati...Confused
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:58
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />


Cleo pa gdje si ti nama...baš si mi falila....jesi se uključuila u Božićnu razmjenu??'Ak nisi...odi odmah
 
 
A ja ti nisam falila???????????Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:01
vidiz vjesticu hippy sam galami....hehehe sad bu mi vratila!!
proljece nema veze kaj nema novog...kad dojuri ideja da vidis kaj bu ruke delale........
 
nego curke spring nebu neko vrijeme...ima smrtni slucaj
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:03
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />
Cleo pa gdje si ti nama...baš si mi falila....jesi se uključuila u Božićnu razmjenu??'Ak nisi...odi odmah [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

 

A ja ti nisam falila???????????[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Pa kaj nisi dobila moju pp??
Već sam se bila zabrinula gdje si...ali nema odgovora od tebe...ni do dan danas

A o komentarima ni da spomenem
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:07
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />
Cleo pa gdje si ti nama...baš si mi falila....jesi se uključuila u Božićnu razmjenu??'Ak nisi...odi odmah [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

 

A ja ti nisam falila???????????[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Pa kaj nisi dobila moju pp??
Već sam se bila zabrinula gdje si...ali nema odgovora od tebe...ni do dan danas

A o komentarima ni da spomenem
 
Koji komentari???
Šta nisam tvoje radove bila iskomentirala smile42???
Evo jutros sam išla pogledati i vidim da nisi stavljala ništa novoga (ja na tvoju stranicu uvijek navratim!!!) ili stvarno nisam dobro vidjela!!!Confused
 
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:07
jao eto jopet hippy place...maaaaaaaaaaaaaaa ja te jojiiiimmmmmmmmmm
 
si dobila poketic od ninocke kaj sam ti poslala
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:08
ajme vas dve esperanto pricateeeeeeeeeee
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:09
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />
Cleo pa gdje si ti nama...baš si mi falila....jesi se uključuila u Božićnu razmjenu??'Ak nisi...odi odmah [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

 

A ja ti nisam falila???????????[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />
Pa kaj nisi dobila moju pp?? Već sam se bila zabrinula gdje si...ali nema odgovora od tebe...ni do dan danas [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" /> A o komentarima ni da spomenem [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" />

 

Koji komentari???

Šta nisam tvoje radove bila iskomentirala [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot100.gif" height="53" width="56" align="absmiddle" alt="smile42" />???

Evo jutros sam išla pogledati i vidim da nisi stavljala ništa novoga (ja na tvoju stranicu uvijek navratim!!!) ili stvarno nisam dobro vidjela!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley5.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Confused" />

 

 


Draga...nema tebe dugo...od stranice 46./47.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:09
uf umorile ste meeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:10
nitko ne prica samnom????smile43smile220
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:12
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

nitko ne prica samnom????smile43smile220
 
kako ne draga, evo mene pričam s tobom. .i usput ti se divim koliko energije imaš. .fantastična si. .ko ja nekad davnno. .hahah. .Smile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:12
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

nitko ne prica samnom????[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot101.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile43" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot97.gif" height="50" width="61" align="absmiddle" alt="smile220" />


Draga...zato kaj tebe nitko nemre pratiti ...prebrza si za nas
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:15
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

nitko ne prica samnom????[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot101.gif" height="60" width="60" align="absmiddle" alt="smile43" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot97.gif" height="50" width="61" align="absmiddle" alt="smile220" />


Draga...zato kaj tebe nitko nemre pratiti ...prebrza si za nas
 
definitivno, hippy je u pravu. .na znam kak stigneš bit svugdje. .LOL
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:18
pa tak ...hehehe, sad  sam sredila neke IP obrasce za proslu i ovu godinu, poslala fax i mail, pogledala neke slike i cekam vasss da se druzimoooooooooooooooooooooo, a da i zbrojala sve leasinge i telefone..hehehe ..ma volite me ovakvu smotanu jelda
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:18
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

lalalalalalalalalalalalallaaaaa stize nova godina.....lalalalalalalalalalalaaaaa poklon tebi nosim ja..i najveci sto znas, nocas bit cu ja djeda mras......o nana nanana nanaaaaaaaaaaaaaa
 
ao kaj se veselimmmm
 
 
daj prenesi malo te pozitive na mene, baš mi fali ovih dana. .Confused
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:18
kaj kaj ka jjjjjjjj
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:19
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

pa tak ...hehehe, sad  sam sredila neke IP obrasce za proslu i ovu godinu, poslala fax i mail, pogledala neke slike i cekam vasss da se druzimoooooooooooooooooooooo, a da i zbrojala sve leasinge i telefone..hehehe ..ma volite me ovakvu smotanu jelda
pa da nisi takva nebi bila ti. .ma odlična si. .Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:20
evo koka ruka je na kompu i saljem....osjetis toplo oko srceka...to sam ti  ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i ak zatvoris oke vidla bus male sarene krugeke...i to sam ti ja.......Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.