Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 33>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:08
Joj, hvala djevojke, ali gdje su tu minijature i detalji Confused
Ipak sam ja za srednje komade namještaja,
sad se sama sa sobom borim sa svim tim detaljićima, ukrasićima, doradama, kutijicama, visilicama i sličnim jer si ja ne znam uzet vremena i to u miru raditi,
neg više tog odjednom jedino ide kod mene...smile168
I divim se svima kojima se da raditi hrpa mini kutijica, kuglica, bočica i takvih stvari...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 18:22

Kami, prekrasna je!

ANĐELKA
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 19:00
Minijature su tvoj tek otkriveni talenat. Divna pločica.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:24
...predivna pločica i odlično poentirani detalji...obožavam ove fotkice zimske idile  ...druga je stvar realno stanje, poput ovog kojeg vidim kroz prozor Hladno%20jee!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:39
ja obozavam ovakve plocice,fantasticne su...sve mi je super iskombinirano...da barem mogu kroz prozor gledati snijeg i sve uz to kao primavera...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:43
anđelka, ElzaBuba, Primavera i maslacak7: hvala moje dame Heart
ne velim ja da nemam smisla za detalje, nego se tek ufuravam u prčkanje s tim dekorativnim stvarčicama Tongue
Tu salveticu sam dobila kao "odbačenu", ali ima mi nešto u njoj...

Evo jedna muška bez mašnica predana ujutro mami jednog Filipa od 4,5 godine (burazov imenjak)...
Na ovoj pločici sam se naučila da nakon peglanja treba sve proći ljepilom opet ako se želi stavljati snijeg, mackati nešto i tome slično :P



Nađite razliku Wink



Sljedeći snješko će imati pravi pleteni šal, za ovog nisam stigla Embarrassed
Slabašno se vidi 3D i sjaj trakica i mrežastog srebrnog papira ispod sedefasto plavih zvjezdica...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:19
Super! Našla sam razliku!!!!!!!! Snješko ima sa plavu zvjezdicu! Jel točno?
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:21
haha, očigledno je LOL
mjerkala sam da li ju zalijepiti, pobjegla mi ruka i malo se potrgala salveta pa sam ju morala zalijepiti, a i bolje mi izgleda ovako Wink
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:32
Baš je medeni snješko. prekrasan radi kami ti si umjetnica već sam to konstatirala. smile120
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:32
A na drugoj slici je i snijeg. LOL
Pločica je super a i vidi se 3D.
 
Bravo
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:34
Dorina, tnx Heart
Hvala proljeće... na prvoj je sve što i na drugoj (3D, snijeg, konturne točkice, blabla) osim te dodane plave zvijezde,
samo su fotke mobitelom čudna stvar, nekad i duhove snime Stern%20Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:42
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Dorina, tnx Heart
Hvala proljeće... na prvoj je sve što i na drugoj (3D, snijeg, konturne točkice, blabla) osim te dodane plave zvijezde,
samo su fotke mobitelom čudna stvar, nekad i duhove snime Stern%20Smile
 
Ili ovaj drugi ne vidi dobro  i mora mijenjati dioptriju LOLLOLLOL
 
Ali na prvoj zaista ne vidim snijeg???Confused
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:44
Kad se ne vidi LOL ali ja znam da ga ima jer je napravljen prije koji dan, samo sam tek danas ujutro nabrzaka dovršila pločicu...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 16:43
Evo neka tu bude swapovska vješalica u društvu snježnih origami brokatića...
Ideja je bila da ima neki topli zimski štih jer Izzy (navodno) voli afričke boje i tonove...

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 21:02
smile120
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 22:18
anđelka hvala ;)
iako je veći dio poklona već predan i nepofotkan, nešto sam ipak uspjela izvući...

ovo su bili pokloni za familiju mog dragog (redom: ujnu, ujaka, tatu, mamu), vjerujem da se primjećuje koje su "muške", a koje "ženske" vješalice Embarrassed


Ideja je bila da ih uberu s bora i sve su po mom običaju individualizirane Big%20smile


Iako sam ih radila nabrzaka (kojeg li čuda), potrudila sam se i bilo je pomalo packavo i naizmjence u fazama kroz dan (uz još hrpu stvari koje sam radila...)
"prednja strana"

"stražnja strana"


Eto, to je to od vješalica, i dalje ih obožavam...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 22:23
Ovo je jedna od 10-ak staklenki koje sam napravila i poklanjala ih sa prefinom mješavinom čaja koji je moja mama brala, a baka sušila u Lici...


Stavit ću kroz nekolko dana i dio ostalih...Na svakoj sam ostavila neki prozirni neprekriveni dio da se vidi čaj jer ipak je on najbitniji Big%20smile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 22:54
sad sam još jednom pogledala sve radove, od početka. super! staklenka predivno izgleda! to je salveta ili? i može li se znati mješavina čaja? Smile
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 22:56
Da, to je divna salvetica koju sam dobila od Kaće... Iako je divna sama po sebi, nisam mogla odoljeti malo pošljokati cvjetiće i nacrtati pahuljice sa stražnje strane pa da bude totalna zimska idila ;)
U svaku staklenku je redom slagan očišćeni šipak, bazga, lipa i eventualno malo zalutale žalfije i nečega :)
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 12:20
kami snjegovii s ti zakon......svka pohvala a i vješalice su mmmmmmmmmmmmmmm prekrasne!!!morat ću u nabavku vješalica!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.