Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 83>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 03:33
OBI Sisak. 167,00 hrvatskih novčića

Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:





Medo, zaboravila sam ti reci da mi se jako dopada ovaj tvoj zeleni "ciferslus plastenik". Di si ga nabavil ?
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:20
Medo evo i mene u tvom vrtu,ove nove biljke su ti krasne,a vidim da si vrijedan i da ideja ima na svakom koraku.Jednom riječju prekrasno.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2012 u 23:27
Medo, kaj si pobrkal godišnja doba pa spavaš zimski san? Znatiželjna sam kak izgleda pužovrt, sigurno se zazelenil.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 09:04
Medoooooooooooooo
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2012 u 23:09
Bravo Medo! Clap Svakakvih noviteta kod tebe, čekamo sljedeću reportažu s nestrpljenjem!
život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 19:49
pozdraf svim stalnim posjetiteljima i slučajnim prolaznicima. evo par novih slikica da ne mislite da samo spavam taj svoj medvjeđi san...


malina


aronija je prepuna malih zelenih plodova


ščir mi sjajno izgleda ovak dok je skroz mlad. zanimljiva je s njime igra svjetlosti tako da je ujutro ljubičast, a popodne kad ga odstraga sprži sunce, skroz pocrveni


energetska gredica Navaho indijanaca ovaj je vikend dobila novo ruho


na visokoj je gredici sad već vrijeme presađivanja...


kompost listinac je sada spreman za dvogodišnje truljenje... iza će niknuti još jedna ovakva, ali tu će biti običan kompostarnik


povrtnjak vapi za vrijednom rukom koja će oplijevit ovaj đumbus... no sve fino raste i napreduje



spiralna gredica je sam tak...



presadnice krastavca i brokule...


rotkvice i korabice


rukola


krumpir pod slamom buja samo tako


ispod lista proviruje prvi lopoč


čučin babmus je prvi pustio rizom i uskoro očekujemo još prinova :)


ovo malo levo od živice je žganac. jedan je cvijet sakrio ispod listova pa ga sramežljivo čuva od pogleda


i lavanda je probujala...


i za kraj buhač koji se fino smjestio i sad samo moramo čekati da počne tjerati komarce...

lijepi pozdraf svima


Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:48
nemoj ti meni lijep pozdraf svma pa nema slikica 3 mjeseca LOL
lijepo molim detaljan opis one indijanske gredice...sad je to već nekaj drugo, a i koje si oblice stavljao okolo? Wink
dečec dragi, jako si vrijedan bio, svaka čast Thumbs%20Up
vidim da bu brokule i kratsavaca za cijelo selo pa ako ne misliš sve to pojesti, ponesi koju presadnicu na anin i čučin brijeg Wink
hostice su ti če če Thumbs%20Up 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:01
bravo Medek, dobro si se odmorio ove zime u zimskom snu kada si tako vrijedan...a očito je i energetska gredica proradila, sve ti ide kaj po špagici, sve buja i slažem se sa Konte da bu povrća za cijelo selo, tj. za cijelu Zg ekipu, hehehe...samo napred sa sljedećim projektima...i da, spiralna gredica je baš coolWink.
pozdrav(f)čekWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 19:41
ni mi dalo mira pa sam opet malo poslikal, ove su posle kiše i nevjerojatno kolika je razlika kad prirodno natopi i kad se zaleva z šlaufa...


ovo je ta igra svjetlosti sa ščirevima o kojoj sam pričao. sad je sunce na zalazu pa su oni crveni :)


Indijanci bi bili ponosni na moju gredicu :) Svi su neveni koji su bili naknadno presađeni sad posle kiše digli svoje listeke


nisam siguran ko je Đurđa a ko Štef, ali vidi se da jedna od njih brižno sedi na jajcima dok se druga premišlja bi li digla i drugu nogu...


ima nekoliko sadnica sibirskog limuna pa ću ponijet k Ani i Čuči ak bu neko štel


nisam ni znal do ovog proljeća da imam bijelu ljubicu, samo se odnekud pojavila i još uvijek bi cvala


Slijez buja, a čini se da će uskoro i cvasti

a evo i nekoliko panoramskih za kraj...




e i još ova frula za sam kraj
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 19:44
ovo je frulla...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 19:59
fenomenalna mi je ta tvoja energetska gredica, ma baš baš.
belica,zagreb
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 21:47
zgodan vrt Big%20smile...ščir mi je jako simpatičan onako crven a za svaku pohvalu je ona energetska gredica
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 22:06
svega lijepoga u tebe a crveni scir mi je predivan...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 01:03
Hej Medo ovo nije šćir, nego pepeljuga. To je jedna vrsta špinata, a to znači da ga možeš jesti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 05:36
eto ga sad na! na vrečici je pisalo ščir, a i listovi su mu fakat slični... no, svakaj čovek nafči dok je živ :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 21:46
energetska gredica je fantasticna
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 22:28
kod tebe sve buja,a rasada ćeš imat za cijeli kraj,ma kako god se zvale gredice baš su  bujne,zaista si vrijedansmile57
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 11:07
Imaš pravo indijanci bi bili ponosni na tebe! Đurđa će možda mlade dovoditi na tvoje jezerce? Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 13:25
Jooj Medo kak ti imas lepi grunt ...bas mi se svidja ..pogotovo ova gredica -Indijanac ..Bus mi malo na kavi pojasnil to ... ja vjerujem u ta ajmo rec njihova vjerovanja i nacin na koji su sadili gradili ,i sve ostalo ..hehehe

J os jedno pitanjce ,onaj limun koji si mi dao ..kak mu je ime da posurfam malo o njemu ...
Velika gorica
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 22:43
Bravo Medo, ovo je super ispalo Clap

život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.