Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 21:54
Wow Tikvić, divno li je!
 
smile39
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 22:06
Ljeto je prelijepo obojilo tvoj vrtTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 22:27
ovo što sam vidjela u nastavku tvoje cvjetne priče su biljke koje vole zemlju na kojoj rastu i koje su u tvom prelijepom vrtu pronašle dom.
slike su sve ispričale a ja mogu reći samo da sam se divila i uživala!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 22:46
Baš ti je lijep vrt! Bogat, raskošan, neformalan - sve ono što se i meni sviđa! Bijela gaura i roza ehinacea - prekrasno!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 22:56
i ja sam poput prave pčelice letjela sa cvijeta na cvijet , sa slike na sliku, po tvome vrtu...divila se šarenilu i otmjenosti tvog okruženja...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2013 u 23:07
Majko moja kako bih se rado ovde izgubila....sve prelepo,ali ovde bih ostala


tiha patnjaWinkLOL
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 16:46
sva sreća da mi je srce zdravo, šetam pola sata tvojim vrtom i samo uzdišem.smile93
Katalpa ti je predivna, koliko joj je godina trebalo da procvjeta,da se mogu svojoj nadati.
Kod mene puzavi dvornik slabo uspijeva ne znam šta mu fali,ove godine sam ga premjestila ali izgleda da neće procvjetati.
Koji su  ti  ono roza cvijetovi  pored echinacea , jedan je okrugao a drugi uspravan.
Ona pink monarda je stvarno divna, je li joj i u prirodi baš takva nijansa.
I šta još reći nego da  možeš biti ponosna na svoj tako divan ,raznovrstan i bogat vrt.
Vjeruj da  tako rado navratim kod tebe.Smile
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 09:50
leona kad se izgubiš pronađi mene tu negdje.ja tu ležim i čekam neku sjemenku.samo pazi da nas gazdarica ne uhvati - šala
sve je toliko lijepo da mi se šala nameće sama od sebe Thumbs Up
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 09:31
Bez riječi sam. Ti si draga moja nadmašila samu sebe.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 14:08
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

ovo što sam vidjela u nastavku tvoje cvjetne priče su biljke koje vole zemlju na kojoj rastu i koje su u tvom prelijepom vrtu pronašle dom.
slike su sve ispričale a ja mogu reći samo da sam se divila i uživala!


Dijelim sa vama oduševljenje ovim lijepim vrtom !!  A Slavujčica je ovo prelijepo rekla !! 

Uz gledanje ovih cvjetnih slika uključila sam i pamčenje, pa je šetnja ovim stranicama bila i moj povratak u ovaj dragi vrtić !! Slike mene i tikvić u jurcanju ovim vrtom nisu mi ni malo izbljedile !!  A vidjevši onu prekrasnu rascvjetanu katalpu, odlučila sam da svoju ne selim i da ostaje na počasnom položaju ! Kad procvjeta bit će mi stalno na oku, i kad sam unutra i kad sam vani !!

Puno smile79 i velikih Hug šaljem mojoj dragoj cvjetnoj prijateljici !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 10:24
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Majko moja kako bih se rado ovde izgubila....sve prelepo,ali ovde bih ostala


tiha patnjaWinkLOL


ova slika je fantastična, što je ovo plavo, imam ga i ja ali ne znam što je to.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 23:50
Hoću i ja ovakav vrt Cry ovakvo prostranstvo puno judića,digitalisa,kampanula,kandilica,delfinijuma,gailardije,ehinacea smile120osećam se kao da sam upravo sišla s vasionskog broda dok mi centar za ravnotežu ne štima smile39smile93 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 00:52
Draga tikvić sve ti je prekrasno, zaista smile141
 
Tvoje kreacije sa kamenom i panjevima su me oduševile!
 
Ponavljam ovu sliku, divna mi je!
 
Rijeka

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:00
Draga moja hercegovko,pregledala sam sve propušteno i uživala sam!!Pink monardu prvi put vidim,divna je,kao i ono more echinaceae,gajlardia i rudbekia :)
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:29
WOW koji vrtsmile161
izniman I poseban- svaka cast draga!!!!!!! Ogroman vrt sa velikom cvjetnom kolekcijom u kojoj neznam sto bi izdvojila - sve mi je super. Nije ni cudo kad je ovo smjesteno kod Stoca, Dubrave nadaleko poznate po odlicnoj klimi.
Pozdrav jednoj ponosnoj Hercegovki od druge (cak smo slican naziv teme stavili - cool)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 01:09
Kao i uvijek, i ovaj put uživala sam u tvom raskošnom cvjetnom vrtu
Na vrh
Narnia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Srpanj 2013
Lokacija: Nis
Status: Offline
Bodovi: 79
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Narnia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 12:05
Ovo je bas po mom ukusuBig smileSareno,cvetno,bajkovito...
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 22:55
Ih Narnia pa ne cudi me sto je po tvom ukusu,rado bih vas imala za komsiniceLOLLOLLOL
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 11:40
Woow.... pa tu sve pršti od šarenila, boja, predivnih kombinacija......teškom sam mukom odabrala meni najljepšu a sve slike su predivne , kakvi su to krasni osjećaji šetati se tvojim vrtom Hug


Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 17:47
evo i ja ponovo navratila i moram ponoviti korijenkov izbor slike -PREDIVNOsmile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.