Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 22:55

        Vijolica , draga vidi , ovo su zuti ! Jako im se veselim , za sad su stvarno dobro !
        Lijepo napreduju , zar ne ?

                         
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:57
 nježno rozasto cvijećeClap
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:


      

                      

                                          

       

                          
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 00:00
Žuta lantana mi je posebna. Jako mi se sviđa ta nijansa žute boje. A žuto - plava kombinacija s ljiljanima i kokotićima je predivna.
Sutra je novi dan.
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 00:29
Odlični su ti,neka tako i nastave
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 00:55
Draga Gute Fee, potpuno te razumijem što se žališ na stanje u vrtu jer i sama to doživljavam. Ove godine se smjenjuju kiša i sunce, više je oblaka nego vedrog neba pa biljčice ne napreduju kao inače - osim drača, njemu sve paše! Prekjučer sam odvezla pet tački drača iz vrta! 
No, vratimo se tvojem cvijeću - ovo što cvate je prekrasno! Ruže ti svojom ljepotom nadoknađuju ono što očekuješ od drugih biljčica, gladiole su prekrasne, kombinacija kokotića i ljiljana ti je pun pogodak, lantana predivna... Vrijeme očito paše hortenziji koja se razbaškarila i uživa! I sljezovi su ti lijepi unatoč kišama. Meni su, oni koje si mi dala, lijepo napredovali, no ova vlaga im je donijela hrđu i sad su gotovo bez listova, samo pokoji cvjetić otvoren na goloj stabljici. Mislim da ću ipak uspjeti skupiti sjeme za sljedeću sezonu. Možda nam se dogodine sunce i sreća nasmiješe pa i biljčice budu bujnije. Do tada, uživajmo u ovima rascvjetanima koje prkose vremenskim nepogodama.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 06:59


         @   lucy
               Inace jako volim lantane , ovu zutu sam dobila prosle godine od MM
               (po vlastitoj zelji Wink) za rodjendan i dok nas nije bilo skoro je "umrla" ,
               vec je MM rekao "baci to , tome nema vishe spasa ...." , no , kako vidis ,
               spasila sam ju !

         @   Vijolica
               To se vidi da si mi ih poklonila od srca !  Jedan jedini zuti pakujac nije
               dao puno sjemena , ali koliko je , dijeliti cemo : ti draga , Anabistrica
               i Carol i ja ! Mozda ga na godinu bude vishe ! Smile

         @   Andina
               Draga Andina , ja sam ti sve lisce , kad je pocelo hrdjaviti , potrgala a
               onda , priznam , pokusala sam sa spricanjem spasiti ! Upotrijebila sam
               Quadris fungicid i to jako razrijedjeni , vishe nego prema "ceduljkici" !
               A za sjeme budi bez brige , imati cu ga ja dosta ! Ja jedino nemam bijeli ,
               njega cu probati nabaviti !  Tongue
 
                                                                  
                                                                                             smile79  

              
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 07:46
Popila sam jutarnju kavu uživajući u tvom vrtu i cvijeću smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 22:49
Joj mene nonica , da vidis gredice izbliza , razocarala bi se ! Drach mi neda disati ,
ni meni ni cvijecu , onaj ludi slak se penje po svemu a ja mu nedam , borim se s njim !

                                                                       smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 22:54

     Kad pogledam ovu ruzu prema plavom nebu , tjeshim se :

                 

                    liatris
                                 

                                   gladiolice
                                                      

         

   tratincice  
                       

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 22:58

       

                     

                                        

                     

       
 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 23:02

                 

                               

                                                      

                               

                  

                                

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 00:09
Sva sreća da si ju spasila jer je doista prekrasna. Ove godine prvi put imam lantanu, oduševljena sam s njom. Moja je u početku žuta, a onda mijenja boju u narančastu. Nagodinu kupujem žutu, žutu, žutu!!!
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 19:34
A ja bijelu ! Bijelo i plavo cvijece su moja velika slabost ,
ne znaci ali da ne volim i sve ostalo !      Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2014 u 21:34
Donijeli smo sa sobom nekoliko paketa dalija i posadili ih ,
na zalost , voluharice su imale veliki apetiti , ostalo nam je samo ovo :       smile43

          

                                 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2014 u 21:43
Negdje sam napisala kako smo posadili u vrtu 50 biljcica rajcice i drugo jutro ,
nakon gozbe puzeva , nismo nasli ni jednu ! Ove sam podigla iz sjemena
i posadila ih u cvijetnjak izmedju dva hibiskusa , ako se sjecate , tu su bili tulipani :

   

           

                             

mozda cemo imati koju barem za salatu !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2014 u 21:46
Za kraj vam poklanjam malo zagorskog neba   :

           

                          
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2014 u 21:48
Prekrasno, cvijeće ti izgleda prekrasno...ruže ti lijepo cvatu...a tek gladiole, kakva raskoš!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2014 u 21:49
Vijolica , vidi draga kako fuksijice lijepo napreduju :        smile79

        


a ovi zuti oleanderi se moraju jos oziliti pa cu onda i njih posaditi :

                      


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2014 u 21:57

     Mari & Temzi

     veselim se kad vas vidim u mojem skromnom cvijetnjaku . Marljivo skupljam sjeme ,
     pazim na lukovice , pa ako vam se nesto dopadne , jesen vishe nije tako daleko !


                                                                    smile79
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2014 u 22:08
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:


   @ lucy
       slijedi ..... slijedi ........

   @ Mari
       MM mi je u Kiku kupil ono s cim na ulici cistaci dizu papirice
       pa ih ja s tim skupljam , prekjucer oko 100 komada , ali
       nemoj me dalje nista pitati

                                                                                Shocked

genijalna ideja, ovo bi trebali prodati kao inovacijuThumbs UpLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.