Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 113>
Korisnik
Poruka
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:21
uffff. .iris oprosti, mi se malo zapričale,ali ti si već to sredila. .hvala. .Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:21
smile198
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:22
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

evo koka ruka je na kompu i saljem....osjetis toplo oko srceka...to sam ti  ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i ak zatvoris oke vidla bus male sarene krugeke...i to sam ti ja.......Smile
 
ma draga, osjećam tvoju pozitivnu vibru čim pogledam na komp, a kak nebi sad još dok mi šalješ. .hvala draga. .smile82
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:25
ajmo sad razlaz morammalourlati tu na par ljudi pa me eto nazad...da vidis kad sad slozim bandu moju u red...em im misa maloga...puf
 
 
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:25
jassi, dobar ti dan :)
 
paketic isporucen i naisao na gladne oke drage hippy :) a tebe ceka nesto kod mene, samo da ulovim vremena za isporuku. znam da ce ti se dopasti i da ce biti lijepo i kreativno.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:29
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

jassi, dobar ti dan :)
 

paketic isporucen i naisao na gladne oke drage hippy :) a tebe ceka nesto kod mene, samo da ulovim vremena za isporuku. znam da ce ti se dopasti i da ce biti lijepo i kreativno.


Ajme fakat....ja zaboravila

JASSI...draga......HVALA TI
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:30
ok, sad ja cupkam na mjestu..........
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 13:40
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pozdrav cure, mene slabo ovih dana ovdje ali ništa ne stignem. .vidim vrijedne ste i radovi su vam svima prekrasni. . .[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />
Cleo pa gdje si ti nama...baš si mi falila....jesi se uključuila u Božićnu razmjenu??'Ak nisi...odi odmah [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

 

A ja ti nisam falila???????????[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />
Pa kaj nisi dobila moju pp?? Već sam se bila zabrinula gdje si...ali nema odgovora od tebe...ni do dan danas [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" /> A o komentarima ni da spomenem [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" />

 

Koji komentari???

Šta nisam tvoje radove bila iskomentirala [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot100.gif" height="53" width="56" align="absmiddle" alt="smile42" />???

Evo jutros sam išla pogledati i vidim da nisi stavljala ništa novoga (ja na tvoju stranicu uvijek navratim!!!) ili stvarno nisam dobro vidjela!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley5.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Confused" />

 

 


Draga...nema tebe dugo...od stranice 46./47.
 
Trči čitati moj komentar!!!smile100
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 13:41
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ok, sad ja cupkam na mjestu..........
Dok ti cupkaš na mjestu, da te pitam, jesi možda za jednu smile142???
WinkWinkWink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 13:42
o daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
moj naklon mila
 
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 13:43
hippy...ma daj koka...kiss kiss---to su godine zato ne zamjeram..hihihiihiihihihhi( sad cekam njenu sibu po riti )
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:01
Hippy izgleda da si nekome obećala tehniku pitoricca, ili ja možda kasnim???
Da li se to može objasniti kao što si mi već prije objašnjavala ili ne ide bez tečaja???
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:03
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy izgleda da si nekome obećala tehniku pitoricca, ili ja možda kasnim???
Da li se to može objasniti kao što si mi već prije objašnjavala ili ne ide bez tečaja???

 


Pittorico?

E to je već amlo teže samo ovako pobjasniti, zaista

Negdje sam već pisala o tome....budem pogledala..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:05
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy izgleda da si nekome obećala tehniku pitoricca, ili ja možda kasnim???
Da li se to može objasniti kao što si mi već prije objašnjavala ili ne ide bez tečaja???

 


Pittorico?

E to je već amlo teže samo ovako pobjasniti, zaista

Negdje sam već pisala o tome....budem pogledala..
 
Znači, pravac tečaj!!!smile115
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:07
ma dala bu salabahter..jel da hippy
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 15:34
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ma dala bu salabahter..jel da hippy


Ma gle...mogu ja to Vam ovak objašnjavati...ali za to se zaista treba proći tečaj.....ti bi vjetovatno to jako brzo savladala jer imaš onu bitnu bazu ( poznavanje miješanja boja, tonalitea i sl. )...
Jednostavno rečeno, pittorico je tehnika s kojom se motiv S tapa " sa podlogom, dodatno slijenčajući motiv i neko pravilo je u biti praćene i prenošenej na podlogu osnovnih tonova motiva

Postoje pigmenti ( jako skupi, btw ) koji se miješaju sa pittoricom medijem a li ja osobno radim uvijek SAMO sa akrilnim bojama koje miješam sa pittorico gelom koji u biti usporava sušenje kako bi imala dovoljno vrmene za sijenčanje i kombiniranje tonova....

U svakom slučaju, preporučavam svakako odraditi ovu radionicu svima onima koji žele ipak malo više od decoupagea
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 16:07
Ja čekam da ti objaviš termine tečaja!!smile198
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 07:30

djevojke, pregledala sam sve vaše radove, ali nemam vremena svakoj nešt napisati, pa ću vam svima zajedno reći da su vam radovi prekrasni i da ste jakoooo( jassi stil) vrijedne. .samo nastavite tako. .smile79

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 09:52
Curke...može mala zamolba....

....otvorili smo ovu temu kao Chat...znači možemo pričati o čemu hoćemo...
....
ajmo se malo više držati tema po ostalim topicima....moderatori se malo ljute na nas.....da ne bi bilo...

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 09:54
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ja čekam da ti objaviš termine tečaja!!smile198


Samo podsječam ovdje prisutnu tetu hippy!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.