Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtna bajka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtna bajka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 69>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 09:42
Sve je prekrasno, vidim trublje u vazi, valjda i to može. Ruža je prekrasna, samo je ti slikaj, a jezerce, voda, patuljci, ma super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 14:34
jučer sam sa MPK išla u nabavu za školu i nisam mogla odoljet ovom čempresiću kojeg od proljeća priželjkujem
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 14:49
a i cikasicu sam si uspjela nabavit
ovo gledam u jutro dok pijem kavu.sve je tako sviježe od rose
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 14:54
ovaj mi se čempresić suši.sigurno ga je moj pesek Bimbo dobro zalijao    morat ču pod hitno nešto novo kupiti da posadim na to mjesto.joj,muke moje

Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 18:01
Šteta za čempres, to se s njima dosta događa...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 18:25
Čempresić - svaka čast! Lijepo se uklopio, samo nek lijepo i napreduje!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 21:25
Prva slika je predivna, tako zeleno, predivno, boja i biljkica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 14:47
Jučer mi je MPK bila u botaničkom vrtu

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 15:55
Princeza je princeza, što još dodati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 16:25
...najljepsi mamin cvijeticHeart
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 21:47
MPK je puno slikala u botaničkom vrtu al mi se neda stavljat slike jer to nije moja več zagrebačka vrtna bajka.Svaka čast našem botaničkom vrtu jer čovjek ima gdje odmoriti dušu od svakodnevne buke i brzog života.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 22:57
jučer kada sam išla na posao kupila sam si
bungeviliju
cijelo mi je vrijeme radila društvo na poslu
trenutno ne cvate nadam se da če iduču godinu
smijestila sam ju među nove prijateljice
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 23:12
Ma ima da cveta !
Najdraza kupovina mi je kupovina cveca
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 23:15
mica-maca

ovo mi je najdraža boja cvijeća.nadam se da takva bude bungevilija
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 11:43
Štefice, vrt ti je prekrasan!!!
 
A što se tiče surfinija i moje su takve izgledale....prvo ih je tuča stukla, a taj dan sam se spremala na more, možeš si zamisliti šta me je dočekalo kada sam se  vratila!!!!
Ali sada kao da se malo oporavljaju, pa me interesira kako si ih to podrezala???
 
I... gdje si kupila bugenviliju???
 
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 13:00
Proljeće,surfinije sam jednostavno ošišala ali samo dvije koje su mi bile na prozoru a ove na balkonu tuča je toliko uništila da sam ih morala baciti Bungeviliju sam kupila u Zagrebu na Ljubljanici u cviječarni preko puta maxi konzuma.Baš sam si ju željela i konačno ju imam.Sad ju vani grije sunce.Čitala sam da obožava sunce.
Konačno jedna od biljaka za koju ne vrijedi ono"držite ju u hladu ili polusijeni"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 21:50
Iako je noć,baš mi je bio užitak popiti na ovoj tvoj terasi kavicu,makar i virtalnusmile135no imam ja bujnu maštu pa se jako lako preselim na tvoju terasuWink
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 22:35
Samo se ti seli na moju terasu.I ja često obiđem tvoje dvorišče pa ti mogu reči da se osječam kao da sam na floartu.A tek ona tvoja pampasica,uh,baš sam ljubomorna jer moja ne cvate.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 13:11
Štefice, bungevilija će te sigurno oduševiti, ja je doduše nemam, ali je imam prilike gledati u svakom dvorištu, jer je to kod nas cvijet izbora - svatko je mora imati stvar prestiža- e pa ja ne.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 13:50
Ja joj nisam mogla odoljeti pogotovo toj njezinoj boji koju obožavam.Samo se nadam da če mi cvasti tom ljubičastom bojom
Znam da ju na moru svatko ima i prije desetak godina kad sam ju prvi puta vidjela na moru gledala sam ju sa velikim čuđenjem,koja divota
Puno je vremena prošlo i tada nisam mislila da ču ju moči nabaviti jer je mediteranska biljka.Ali uspjela sam i sad mi raste u teglinu,a na proljeće ču ju presadit u veči teglin.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.