Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - FlowerLover - vrtić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


FlowerLover - vrtić

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
Korisnik
Poruka
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 08:49
Procvjetale su i dvije nove gladiole:




Poklon od Duda-Lave ima bebicu i jos nekoliko u nastanku :)


A abutilon mi raste nevjerojatnom brzinom:

Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 12:21
prekrasno cvijeće, a naročito su mi lijepi hibiskusi .
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 14:28
Hibiskus šarenko baš je poseban! A i abutilon mi je jako lepeki.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 14:37
Čestitam što si uspjela spasiti hibiskus,prelijep jeClap
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 16:24
Hibi mi je bas šik ,al ni ostalo cvijece ne zaostaje za njime.smile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:11
nakon što sam pogledala sve stranice mogu samo rećismile141. ne znam što da izdvojim, slikice cvijeća ili cvijetnjaka. posebno mi se sviđa kako si travnjak preuredila u mali cvijetni raj. velika sam obožavateljica gredica nepravilnih  tj. vijugavih oblika između kojih su vijugave staze , kojima kada  prolaziš nikad nemaš osjećaj da si došao do kraja puta . vrlo rado ću i dalje šetati tvoji vrtom.
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:14
Pozdrav svima! Evo par zaostataka pa krećem  na novije slikice Smile

Dalija


Nova gladiola


Poklon od jedne gospođe (Nepoznato 1)


Ostić


Nepoznato 2


Juniperus blue star


Sedum spurium tricolor


Nepoznato 3


Poklon sa varaždinske kavice (znam kako se zove, ali - zablokiro mozak)


Poklon sa varaždinske kavice - Nepoznato 4


Heba

Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:21
Poklon od naše RetriverSare smile79


Euphorbia, ali ne znam koja... Odmah jedno pitanje... Da li trebam nešto napraviti da bi se razgranala?


Voštani cvijet od Martine1985  smile79


Malo sam se i ponovila:
Oncidium


Cambria


Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:23
Cleoma - vž kavica Smile
Ajuga ili ivica - nepoznato 4
Sve ostalo lepeko, pozdrave ostavljam!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:27
Moj hibi trenutno nema cvijet, ali me brine ovaj žuti list... Da li je možda od previše/premalo zalijevanja?


Kalanhoa koja odbija cvjetati...


Lewisia kojoj izgleda ne odgovara kod mene... Može koji savjet za njegu?


Shashin/moj jasmin lijepo napreduje smile79


Shahshin poklon (možda lantana?)  smile79


Abutilček od shashe (hm... svaka druga biljka je stigla od naše shashe)


Ružmarin i lavanda iz sjemena


Ljubičice iz listića lijepo napreduju- hvala Shasha smile79



Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:28
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Cleoma - vž kavica Smile
Ajuga ili ivica - nepoznato 4
Sve ostalo lepeko, pozdrave ostavljam!


Cleoma smile42

Hvala Anaida!
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:32
Ljubičice - poklon od moje drage bake


S ovom ljubičicom ne znam što se događa... nadam se da će se oporaviti


Orhidejica tjera novi listić


Clivia


Sobno




Poklon od RSare


Shashine/moje pelargonije



Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:38
Eševerija


Kutak na terasi


Delospermum i ružmarin


Lantana (Shasha smile79)


Karanfilići




Ruža pokrivačica tla


Gladiola?


Slak


Anemona


Tradescantia





Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:41
Kutak za zakorjenjivanje


Procvala i ciklama


Ovako sada trenutno izgleda moj vrt


Čekaju se majstori koji moraju sve raskopati... Ali dobro.. i onako već imam nove ideje Tongue

Cvijeće je na sigurnom



Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:43
Par prije-poslije slikica u razmaku od 7 dana












Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:48
Ova koprivica mi je prekrasnaaaa!! (na posljednjim slikicama) 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 10:56
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Ova koprivica mi je prekrasnaaaa!! (na posljednjim slikicama) 


Također poklon od RSare Smile Dok malo poraste me podsjeti da ju zapelcam Wink
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 11:37
Sve ti je lipo i stvarno je teško reći da je nešto lipše od nečega,ali meni ipak oko zapelo i to samo malčice za sedum spurium tricolor ,a možda i zato što ga prvi put susrećem,a baš je lipThumbs%20UpClap
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 12:02
pozdrav! kod tebe je sve tako lijepo da imam dojam da bi i kamen ti procvao da ga staviš zakorijeniti! Big%20smile  ClapClapClap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 12:57
Mira021 i sunceeee puno vam hvala! Hug
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.