Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 272>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 18:52
 Mislite da sam zgodna i mlada
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 18:55
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

 
Ljudi - nema vam bolje djete od trčanja za smrckom po šumi. Oči ko sarme od straha, samo što nisam plakala: Ja bi kuuućiiiii, a ona ko žandar maše rukom: Nazad!
Časna riječ!!



Isuse što si me nasmijala, spala sam sa moje enterprise fotelje. Ali istina je sve što priča Hojčeka.

Jedna mi je gazdarica na poslu rekla da nikada nebi bila moj radnik jer sam kao gonič stokeLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 18:59
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

A pitar ... Tamo na slikama od Primoštena ruševina je od kuće moga dida. To mi je jedino dano iz nje !
 
Prešla sam cijeli internet da vidim ima li slična otrovna gljiva sunčanicama. Valjda nema ...
Pohali smo ih i za sada nema znakova trovanja. Ako poludim nitko neće ni primjetiti Wink.
 


Budi sigurna da ti neću maznuti saksiju, obećavam. Neću ni Katici dati, obećavam. Označi što smijemo krasti i samo ćemo to uzeti.Wink

Ne luduj to su ispravne sunčanice , ja ih već maznula pohane.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 19:33
Najprije konobar, onda lovac - a slikica nigdje, ljubomorno ih čuvate
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 19:35
Curke kakve divne sunčanice ste ubrale. Jeste pohale, pa sa tartar umakom, mljac mljac.
Ima gljiva slična sunčanici, najotrovnija od svih-pupavka-ali ona je slična sunčanici u mladoj. nerazvijenoj, fazi. Na jednom predavanju o gljivama u ZG, predavač, zaboravih mu ine je naglasio da sunčanice treba brati samo s razvijenim klobukom, naravno, baš onako kako ste vi brale, pametnice jedne, pa onda nema zabune s pupavkom.
Smrcko je baš komad žene, a debela uopće nisi, da vidiš meneWinkWinkWink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 19:50
piramida, nije debela i ... neću je opisivati jer mi nebiste vjerovale. Ja vam želim da je upoznate!
 
OTOK, ja sam stvarno pripremila fotić. Samo zbog vas. A onda sam pomislila: Šta će čovjek reći i povukla se. A sad mi je žao!
 
R.Sara pohala sam gljive i pekla na gril tavi sa sirom (ovako su mi fenomenalne). Malo su zastali, a onda sam im pokazala na Wikipediji da nema greške i tek su se onda oblizivali!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 19:50
Hvala , hvala na komplimentima. Sveće biti dobro dok me ne vidite sa leđaLOL, prava rasna crnkinjaLOL

Ja štujem prirodu i ne diram ne otvorene glive. Reci Hojčeka kako sam pažljiva prema prirodi i ostavljam da drugi imaju papati nakon mene, iako znam da je jestiva gljivaTongue.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:00

Pričala sam mojim ukućanima, a sad ću ponoviti: Smrcko svaku manju gljivu ostavi nekom drugom beraču da je ubere kad dovoljno odraste. Kaže: Ja od ovako male nemam ništa, a nekome velika može biti obrok!

I onda me kćer pitala: A jesi ti njoj dala koji cvijet iz svoga vrta?
Valjda joj se dojmila smrckina nesebičnost!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:16
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:18
suncanice,suncanice predivno ih je vidjeti ovako svaka cast na ulovu zaista je prekrasan ,sutra moram i ja malo u sumu al svakako moram ujutro prije nabaviti jajaLOLLOLLOLLOL
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:20
Meni su čak bolje na grilu sa sirom!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:28
hm dalo bi se o tome raspravljati al za sad cu se zadovoljiti i pohanima jer da nadem sir kako treba morala bi cijelo jutro provesti od ducana do ducana
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:29
Piramida je/nije debela, Smrcko je/nije debela.
Jel to neka akcija ili urota protiv nas debelih, malo debljih i najdebljih?
Mislim, ako je akcija, da organiziram protuakciju!
 
Sunčanice sa sirom? jela sam samo pohane s tartarom, kak se to priprema?smile51    Ovo je čuvar nas debelih, čuvajte se...smile71
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:46
Jednostavno: na malo ulja u gril tavu zapržiti sa donje strane, okrenuti, posoliti i posuti naribanim topljivim sirom.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:48
Izgleda stvarno jednostavno, hvali tiSmile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:55
Stavite nam recepte sa gljivama tu Wink

<>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3898
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:07

Hoya, dva dana me nema u tvom vrtu a stranice se vrtoglavo umnožile.

Je, hvala za ono što misliš na mene. Ne trebam ništa više. Bila bih zadovoljna i samo s dihondrom!Big%20smileJa sam ti skromno čeljade, ne brstim tuđe vrtove, osim u izuzetnim prilikama!WinkLOLLOL

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:20
je bako, a onda dobiješ paket krcat biljaka, a stalno kukaš ja nemam mjesta, je nemam više mjestaBig%20smileBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:24
Lora, ovo što baki treba i ne traži mjesta vodoravno. Sad će okomito popunjavati vaze slapovima. Da riješi križaljku vodoravno i okomito!
 
Znači bako od sjemenki koje skupim napraviti, kako ti kažeš, flance i onda tek tebi?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:26
hahahaha, znači baka sad počinje od krova pa nižeBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.