Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 20:17
sta mi radis   
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 20:20
prekrasnosmile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 22:40
smile94
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:22
Meni je tvoj vrt postao nezaobilazna stanica i zato očekujem slikice, pothitnooooo Approve!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:26
I opet vas sve toplo pozdravljam, i hvala vam što ste tu uz mene!!
 
Primorka - salix je, zapravo, ukrasna vrba - bojim se da mu baš ne bi bilo njaudobnije u posudi. Ne znam, možda ga još neko vrijeme možeš držati u posudi, ali svakako ga preporučam presaditi u zemlju..
 
Kišilo je kod mene i noćas, ali se danas i suncu smijemo nadati (rekoše meteorolozi) pa ću ponešto opet za nas slikati. Jučer sam presadila koprive - sad su mi po dvije u teglama, dodala još nekoliko lijepih lobelija u vrt, pa gipsofile u tegle s pelargonijama i nekoliko karanfilčića u kamenjar. Sad mi je kišica to zalila , i vrijeme je da sunce obasja moj vrt a i sve naše vrtove, zar ne!??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 13:55
Da,i ja očekujem sunce,a ono nikako da promoli iz onih silnih oblakaConfused
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 16:02
Heartpast ću u nesvejst Anaida, pogled sa balkona pa sa bočne strane- ne mogu vjerovat kako je lijepo kod tebe. Kamene skale su se lijepo popunile, ma sve je divno! Svaki detalj odiše tvojom velikom ljubavlju prema cvijeću- to se vidi, prekokrasno!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:25
Draga moja Anaida, večeras šećem od jednog do drugog vrta i ne mogu se nadiviti. A tvoj plijeni urednošću, skladom i ljepotom!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:40
smile227 kakve slikice , smile79
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:50
Uvijek sve skladno i uredno .
Salix mi se posebno sviđa i skroz si me dovela u napast da si nabavim baš jednu takvu vrbicu mada imam malu,u kamenjaru,ali moram imati takvu veču ,na malo otvorenijem prostoru.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:51
Anaidaaaaaaaaa moj naklon.dovoljno sam rekla smile58-evo ljubim i rućice
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 09:53
Jučer je, nakon obilnog pljuska, napokon i kod mene zasjalo sunce.. Danas je djelomično oblačno ali ipak sunčano. Evo slikica najnovijih..
 
Poluotok pun raznoraznih cvjećki, ali u koji i dalje ubacujem cvjećke koje od vas dobijem, ali i puno toga što kupim, rasadim..
 
 
Weigela mi je puna cvjetova, tako da su joj mlade grane posve klonule pod "teretom" latica, poptu cvjetnog slapa
 
 
 
Otočić u sredini puni se, raste, buja i šareni iz dana u dan
 
 
 
Lijevi poluotok poprima raznolike boje, klinčići su mi visoki i morala sam ih povezati, neke sam uspjela još prije subotnjeg vjetra i dobro da jesam..
 
 
 
 
I ispod ovog sam drvca dodala kompost i razne ljetnice koje sada tek počinju rasti
 
 
 
Astilbe i hortenzija, klinčići, ukrasne trave ispod šljive... I nekoliko ukrasnih tikvica koje su pojeli puževi. Puževi me užasno muče ovih tjedana. Što ih više skupljam i to ih više ima!
 
 
 
Krenule su moje ružice - pupoljaka kao u priči, sve bogati, debeli, zdravi!
 
 
 
I u ovom je otoku lagana gužva - baš kako ja volim.. Svašta raste (dojcija, rudbeckije, mini ivančice, klematis..), ponešto niče (mislim da su to liatrisi) a neke lukovice ljetnice još čekam..
 
 
 
 
Kamenjar ima sve manje slobodnog mjesta a sve više zelenila i šarenila
 
 
Moja lonicera na ogradi
 
 
 
i par pogleda (ispod salixa sam stavile teglice s koprivama i lobelijama)
 
 
 
 
 
I, dok ja u čučnju slikam, na koljeno mi se naslonio nadglednik i čuvar vrta
 
 
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 10:04
Evo novih slikica smile213! Vidim da imaš (prekrasnu Smile) weigelu, ja sam kupila još miću ali tražim joj mjesto, treba li joj puno sunce ili može u polusjenu? I da, ne muči se s puževima već kupi ferramol granule draga, ja da ih nemam zagarantirano ne bih imala niti jedan cvijet, jer ih imam na milione, ovako ih nema, štete samo njima jer je biološko sredstvo, kad i dođu do njih suše se ali što je najvažnije izgleda da ih miris granula tjera Wink ! I da, rok trajanja im je kad se pospu oko mjesec dana a ne smetam im ni kad se smoče...
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 10:12
Evo novih slikica..predivno je..posebno me oduševljavaju javor i salix..ali kao i inače kod tebe je sve prekrasno..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 10:18
kako je divno vidjeti suncan vrt
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:28
Ma neznam šta reći osim smile107 tako mi je uvijek kad gledam ovu malu slatkicu (psića) a vrt je PREDIVAN kao i uvijek ali onaj kamenjar uz terasu me tjera na suze ajjjj kako bi i ja voljela napraviti nešto tako dragaaaaa!!!!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 18:08
Nemam šta dodati,cure su sve rekleClapMislim da imam jednu biljčicu koja bi se lijepo uklopila u tvoj kamenjar(žutu nisku graničicu koja cvate do mraza)To sam vidjela kod susjede,ja nemam kamenjar.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 18:13
Kako ja nekad poželim ravan komad zemlje bez kamenja!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 21:54
Svakim danom sve ljepše i ljepše!!!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 07:26
Ivna, moja je weigela (imam dvije različite, druga je dosta slabija i manje cvate, ima svjetlije cvjetove od ove, slikat ću ju da vidite i nju) i obje su mi na punom suncu. Ne znam da li je to po pravilima struke ali meni je ova divna. Ona druga ne zaostaje po ljepoti ali se dosta smrzla ili joj je neka bolest grane uništila pa tjera samo s jedne strane korijena. Dakle, moje je iskustvo - mogu na punom suncu.
Iako me puževi  jako, jako muče, ipak se ne usudim stavljati granule radi Fifija.. Znatiželjan kakav jest mogao bi ih probati. Nastavljam se mučiti i skupljati male beštije fuj, fuj!!
 
Stefkaja - i meni su javor i salix lijepi, volim ukrasno grmlje i drveće, a to se i vidi u mojem vrtu.
 
Gioiaa - o da, sunca smo već svi željni!! Jutros, na žalost, opet oblaci i kiša..
 
Forzicija - najprije pozdrav od mog Fifića, a tad i puno hvala što me posjećuješ i lijepe mi misli ostavljaš..
 
Mali kaktus - hvala draga moja na posjeti, a baš me veseli da misliš i na moj kamenjar, morat ću svakako nabaviti te mini graničice, stavljam ih na popis želja!
 
Otok - onoliko koliko ja kod tebe uživam nadam se da je i tebi lijepo gledati moju međimursku ravnicu..
 
Medvjed - dragi Medo, veselim se što ti se kod mene sviđa!
 
Svima veeeeelika hvala i dođite mi opet!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,277 sekundi.