Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 112>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 02:08
Bilo je nešto labavo pa sam iz rolica izvadila papir i stavila komadiće krpice za suđe.Sad je bolje.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 02:11
Evo mene opet u romantičnom tonu.





Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 06:33
Predivne su doze ,a kutija je superThumbs%20Up
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 09:16
Super Kiki! Thumbs%20Up
Dozice su mi jako lijepe - već sam i prije komentirala da je super, ali ovaj makeover mi se jako dopao. Ideja s rolicama za slaganje prstenja je genijalna, moram i ja tako nešto složiti i napraviti....fakat je praktično a uz to i jaaaako lijepo izgleda
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 10:14
Jednog dana,kad mi se ova kutija raspadne, ću si napraviti trajnu verziju sa manjom i plićom drvenom kutijom i baršunastim rolicama.Evo,to je ideja svima.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 21:45
naprijed romantika...divnooo Thumbs%20Up< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 00:59
Ovo je jedna dugotrajna i stara priča.Ovo ljeto sam našla mamin prastari etui za naočale.U jednoj vlažnoj sobi i starom ormaru.Izguljen i pljesnjiv.Pun fleka i smrada na staru krpu za pod.Odma sam dobila želju da ga uredim ali nisam znala kad i kako.Oprala sam ga i spremila na čekanje do prije neki dan.




U glavi su se dugo rojile razne ideje,uzorci i tehnike do jednog dana do kad nisam naletila na prastari,oštećeni miljeić.Uklonila sam rasparano platno iz sredine i tada se rodila ideja.
Počelo je sa Saritinim domaćim prajmerom,ljepljenje stare obiteljske čipke,u sredini mali decoupage sa kristalnim premazom,u drugoj minijaturnoj čipki swarowski,biserna strukturna pasta i na kraju malo zlatne patine na rubovima i čipki.Lak.Unutrašnjost oblačim u lila baršun,rubove u
satensku traku.Sada može poslužiti i kao novčanik.








Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 08:40
Makeover savršen! smile55
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 08:57

       smile71

gdje si nabavila kameiće?
baš su posebni... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 08:57
Dobro da si poslikala prije jer se sad još bolje vidi sva ljepota tvog rada ,ovo je nešto savršenosmile93
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 13:19
Hvala cure.Možda nije moj stil koji je više sportski i casual,ali drago mi je da sam mu produžila vijek trajanja kao i tabletićima.Osim toga u torbi zauzima puno manje mjesta od klasičnog etuija za naočale.Kameiće sam kupila u Kozmu.Zadnji par je dugo stajao jer su falile neke okice koje moram nadomjestitit pa se bojim da možda više toga nema.S obzirom da su trend vjerujem da ima na drugim mjestima.Lani sam ih čak vidjela u kineskom dućanu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 14:07
Super makeover Clap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 15:03
Uživam od ničega napraviti nešto.
Kupila sam par malih privjesaka s rupom koji ne znam čemu služe.Rupu sam zatvorila kartonom,ispunila kristalom,stavila malo bež akrilne.Zato što je sitno najmanju ružicu koju sam imala sam skenirala i malo smanjila.Isprintala.Odrezala još pokoji listić da bi stalo u mali prostor i na kraju opet ispunila kristalom.



Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 15:08
Karton na poleđini sam obojala u srebrno i kamuflirala novim gliterom za koji sam mislila da je kontur.Nema veze.Neka ostane.Nakon fotkanja sam preko stavila još srebrne i lak.



Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 15:53
E da je Sulejman znao za tebe ti bi im pravila nakit, super je samo ne kužim o kakvom je kristalu rijećsmile55
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 16:07
bas su močne
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 17:23

lajkam i ovdje... Heart

taman sam ti ostavila komentar na fejsu
da si me preduhitrila
- moje se još moraju sušiti par dana... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 17:24
Ma ,divota jedna smile93
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 18:00
CD,možeš misliti kako mi na Sulejmanu oči ispadaju na naušnice.Vidim ima ih po gradu,a ja ih imala i oduvijek nosila.Vidiš na prvoj slici ono mlječno u rupi od naušnice?To se sa sušenjem pretvori u nešto slično staklu,a može se nanjeti i tankom sloju.Jedino mi se ne sviđa što sa sušenjem dosta izgubi volumen.
Klara,jedva ih čekam.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 18:05
Užasno sam znatiželjna.Zašto se suše par dana.Zbog "mađarca" ili...?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,405 sekundi.