Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - misty-da poklanja i /ili mijenja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


misty-da poklanja i /ili mijenja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 06:22
A tražim:
1, sjeme nigele (svih boja)
2. sjeme kadifica
3. sjeme pakujca
4. buhač bijeli i žuti
5. sjeme crvenog orijentalnog maka
6. sjeme vrtnog maka (trajnica)
7. sukulente (bilo kakve)
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 08:00
Misty, sjeme niskih žutih kadofica bum imala ja i sjeme nigele! Računam na tebe!

Molim te,može mali gomoljčić roza božura i "belih rožica" ?
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 08:17
misty ako imaš još božura i sjemena sljeza i mak, javljam se i ja,

samo, molim te, nemoj zaboraviti na mene kao prošli put

a zauzvrat, mogu ti poslati sjeme pakujca, buhača - bijelog i neke sukulente
ne mogu obećati, ali nastojati ću sakupiti i sjeme kadifice, žute krupnog cvijeta - nisam nikad kupila sjeme kadifice, a 0ovo je prvi put da ih imam

Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 10:05
misty-da molila bi sjeme džinovskog sljeza i judinih dukata a ti pogledaj MOJ TERITORIJ pa ako ti se što svidi šaljem :)

imam čuvarkuća više vrsta
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 10:34
ja ti imam sjeme naranđastih kadifa, pa ak želiš, javi se pp, a ja bi reznicu one ruže.Smile
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 11:31
Originalno poslano od člana lorica10 lorica10 napisao:

ja ti imam sjeme naranđastih kadifa, pa ak želiš, javi se pp
 
 
ja sam na moru pohvatala...Embarrassed. žute, narančaste i šatirane....
i baš sam happy...al udjeliti ću slatkim cvijetićljubcimaEmbarrassed....
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 14:35

Imam sadnicu vrtnog duplog maka (trajnicu)!

 
Ima li još bijelog rožca? Moj se ovog proljeća nije pojavio.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 18:53
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Misty, sjeme niskih žutih kadofica bum imala ja i sjeme nigele! Računam na tebe!

Molim te,može mali gomoljčić roza božura i "belih rožica" ?
Od ruža ću moći odrezati samo reznice one bijelo-crvene, jesi li na nju mislila ili na bijeli rožac?
A božur će morati u vrt, jer ne stane više u veliku lončanicu. Tada ću mu izvaditi gomolje, par ću sigurno moći odvojiti. I jedno i drugo će biti cca mjesec dana, do tada, pošalji mi adresu na pp Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 19:01
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

misty ako imaš još božura i sjemena sljeza i mak, javljam se i ja,

samo, molim te, nemoj zaboraviti na mene kao prošli put

a zauzvrat, mogu ti poslati sjeme pakujca, buhača - bijelog i neke sukulente
ne mogu obećati, ali nastojati ću sakupiti i sjeme kadifice, žute krupnog cvijeta - nisam nikad kupila sjeme kadifice, a 0ovo je prvi put da ih imam

Sjemena sljeza imam baš dosta, zbilja je bio džinovski! Gomolje božura ćemo podijeliti, Lovro ti i ja. Sjeme orijentalnog maka ti šaljem svakako, samo nemoj napraviti grešku kao ja, niklo je svako zrnce pa sam 80% sadnica morala vaditi, presađivati ili bacati. Jedino su ti presađeni imali krupni cvjetove i čahurice iz kojih se moglo dobiti sjeme. Iduću godinu ću rasaditi svaki klijanac, jer svakom treba prostora da se uspije razviti.
Pošalji mi adresu na pp Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 19:02
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Misty, sjeme niskih žutih kadofica bum imala ja i sjeme nigele! Računam na tebe!

Molim te,može mali gomoljčić roza božura i "belih rožica" ?
Od ruža ću moći odrezati samo reznice one bijelo-crvene, jesi li na nju mislila ili na bijeli rožac? A božur će morati u vrt, jer ne stane više u veliku lončanicu. Tada ću mu izvaditi gomolje, par ću sigurno moći odvojiti. I jedno i drugo će biti cca mjesec dana, do tada, pošalji mi adresu na pp Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 19:05
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

misty-da molila bi sjeme džinovskog sljeza i judinih dukata a ti pogledaj MOJ TERITORIJ pa ako ti se što svidi šaljem :)

imam čuvarkuća više vrsta
Pogledat ću arim tvoj vrt, a sjeme džinovskog sljeza i judinih dukata ti šaljem, pošalji mi adresu na pp Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 19:07
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Imam sadnicu vrtnog duplog maka (trajnicu)!

 
Ima li još bijelog rožca? Moj se ovog proljeća nije pojavio.
Ima ga dosta, pošalji mi adresu na pp Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 21:03
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Misty, sjeme niskih žutih kadofica bum imala ja i sjeme nigele! Računam na tebe!

Molim te,može mali gomoljčić roza božura i "belih rožica" ?
Od ruža ću moći odrezati samo reznice one bijelo-crvene, jesi li na nju mislila ili na bijeli rožac? A božur će morati u vrt, jer ne stane više u veliku lončanicu. Tada ću mu izvaditi gomolje, par ću sigurno moći odvojiti. I jedno i drugo će biti cca mjesec dana, do tada, pošalji mi adresu na pp Smile


Je, draga, mislila na rožac!!!Wink

Hvala ti!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 06:53
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

misty-da molila bi sjeme džinovskog sljeza i judinih dukata a ti pogledaj MOJ TERITORIJ pa ako ti se što svidi šaljem :)

imam čuvarkuća više vrsta
Pregledala sam cijeli tvoj teritorij i silno bih željela reznice tvojih đirana! Rado bih udomila i onu starinsku violu, sjećam se njenog mirisa još iz mladosti! Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 14:09
Nema problema javi se na pp.Što je viola?oni sitni crveni cvjetići ili...?
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 22:13
pozdrav misty-da,da li te možda zanimaju sjemenke sukulenta
Stapelia asrias,ima cvjetove u obliku točkastih zvijezdi.Mene zanima kakve vrste lantane imaš,imaš li možda malo sjemenki? pozdrav
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2011 u 13:50
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

pozdrav misty-da,da li te možda zanimaju sjemenke sukulenta
Stapelia asrias,ima cvjetove u obliku točkastih zvijezdi.Mene zanima kakve vrste lantane imaš,imaš li možda malo sjemenki? pozdrav
Nažalost imam samo jednu mladu lantanu, poklon od naše Lantane, ali nije još ni cvjetala. No imam za tebe savjet, pokušaj pronaći sadnicu lantane jer sjemenkama treba strašno puno vremena da prokliju, ako uopće i prokliju!
Ja sam bila pokušala sa sjemenkama, niti jedna, unatoč dobrim uvjetima, nije proklijala Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2011 u 18:34
ok,hvala na savjetu i što si me prosvjetlila u vezi lantana jer ne znam o njima gotovo ništa,a svidile mi se na prvi pogled.Lijep pozdrav i ugodan ostatak dana.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2011 u 05:12
Paketići su krenuli jučer, javite kad stignu smile151
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2011 u 09:01
Misty-da, ja se javljam prva na raport!
Paket stigao, velika hvala!!!!!

smile78
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.