Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šeflera - Schefflera arboricola
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šeflera - Schefflera arboricola

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
Korisnik
Poruka
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 16:58
Danaja ljepo društvanceThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 20:02
Doga li se vama da vam neki cvijet neće pa neće. Tako je meni sa šeflerom. Taman kad pomislim, evo s ovom sam uspjela, ona gecrk.... Krasna je biljka, no meni ne uspijeva pa sam odustala od nnje.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 20:05
Imam šefleru,visoka je 150 cm a   široka,razgranata isto,Izgleda kao neko stablo,jako je volim!
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 20:18
Moon o da svakako se dešava,ali imam jedan savjet koji je bar meni uspio kad god sam kupio šefleru uvjek mi je propala,a onda sam je sam pelcovao i evo je narasla.Probaj tako.
Fiki i ja je volim pogotovo sad kad sam je dobio iz pelcera,a imam je nekoliko godina i možda je visoka kao i ta tvoja eto je slika moje par stranica ispred.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 21:32
Dmirce,sada sam je vidio,prekrasna je!
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 22:36
Fiki mislim da nije još dostigla visinu oko 1,50 kao tvoja,ali polako bit će.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 22:37
Brzo ona raste,ali je jako lijepa i zahvalna biljka!
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 11:18
Da ja naručito volim visoke i grmolike biljke,a šeflera je jedna od njih.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 02:24
Baš je zahvalna i lijepa. Evo mojih
 
 
 
 
Mlada, nema toliko svjetla pa je više šarena
 
 
Rijeka

Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 20:00
Na mojoj šefleri su se pojavele neke beštije, nešto kao priljepci, smeđe boje, ovalni, oko 2 mm dugački. S obje strane lista su se polijepili. Jel zna netko o čemu pričam ? Kako da to uklonim ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 20:20
Mira K....krasne su tvoje, naravno vidjela sam ih uživo i zakorjenjeni pelcer si mi poklonila i čak mi ni on nije uspioUnhappy, eto, neće pa neće, no zato su tvoje krasne
 
Glikice, probaj mnekim insekticidom, možda Biokilom.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 20:25
Moon hvala, moram nešto pokušati i to već sutra.
A ovo što kažeš "neće pa neće", nisi jedina, i kod mene se dešavaju takve stvari.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 20:25
Mirine su zaista prekrasne i ogromne. Dobila sam od nje granu, koja se lako ožilila, ali sam pogriješila misleći da može opstat pod umjetnim svjetlom, gdje mi neke druge biljke uspjevaju - e pa šeflera ne može i mislim da je moja gotova.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 20:27
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Doga li se vama da vam neki cvijet neće pa neće. Tako je meni sa šeflerom. Taman kad pomislim, evo s ovom sam uspjela, ona gecrk.... Krasna je biljka, no meni ne uspijeva pa sam odustala od nnje.
Naravno i ja sam se osvjedočila s nekim biljkama, jednostavno nemam s njima sreće, pa ih više ne nabavljam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 15:14
Ja imam dvije,đarenu i zelenu.U različitim su uvjetima,šarema na +17.zelena na +14.Nedvno sam ih prihranila s Bioponom i sada i jedna i druga drastično odbacuju čistiće.Sve sam pročitala što je napisano i ni sama ne znam što da radim.Dok mi je mama bila živa nikada nisu prihranjivane a sada propadaju....
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 18:59
I moje odbacuju listice,mislim da nemas razloga za brigu.Ako im listovi zeleni otpadaju,to je kod njih normalno.Čim dođe proljeće oporavit će se one..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 09:38
Hvala Alisa,tješiš me.....
Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 18:43
   ja sam je dobila za 8 mart nadam se da cu je sacuvati jer mi je jako svidjasmile79
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 19:31
Krasna je,neću ju hvaliti .......
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 19:43
imala sam je nekada i bila je prekrasna....seljenje je napravilo svojeCry
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.