Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 43>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 09:50
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Hvala vam drage moje na posjeti smile78!!!
Danas mi i nije neki dan pa se već od ranog jutra "terapišem" Wink. U dnevniku sam već opisivala da mi je sinula ideja kako iskoristiti stari roštilj, e pa danas je bilo idealno vrijeme za to i cijelo prijepodne sam se igrala Embarrassed




Originalno i prekrasno! Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 09:59

Evo i mene na terapiji. Ma sad kad su krenuli vrtovi, jednostavno se ne stigne svaki dan svratiti.

Idem od zadnjeg. Roštilj. Pa prvo je prekrasan komad, a drugo ideja je savršena. Izgleda prelijepo! Bravo!Clap

Vrt ti je lijep i ono što si snimila iz pričje perspektive je baš zgodno. Posnimaj još malo i druge uglove.
A biljke, grmovi... pa mi uživamo preko slika a kako neće pčelice i bumbari!Thumbs%20Up
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 11:27
Sve je baš baš lijepo ali ovaj "roštilj" je baš fensi-šmensi !!!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 11:42
Došla i ja malo na terapiju kod tebe................
Baš mi godi.................
One panoramske slikice dvorišta mi se baš sviđaju!Clap
A sad pitanje, vidim tvoja zlatoglavica već cvjeta. Kad si ju zasadila (posijala)?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 12:28
Drage moje, hvala vam na posjeti i pohvalama Embarrassed!
Bakić, slikala bih ja po cijele dane ali nemam što, ovo sunašce nikako da krene grijati da bi mi se vrt obojao šarenilom,tako da hvatam svaki mogući "obojani" kadar i dijelim s vama Smile.
Bergenia, pitaš kad sam posadila zlatoglavicu, pa pošla sam gledati u svoj dnevnik (dobro on nekad dođe Wink) i našla da sam ju kao miću posadila 23. ožujka-eto točan datum LOL.
Još jednom curkice, hvala vam na posjeti smile78!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 19:20
Ivna predivne slikice, sve od reda.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 19:39
Predivno cvijeće,a o roštilju da ne govorim odlična ti je ova ideja svaka čast....Clap
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 19:46
Roštilj je nešto preljepo, a biljke složene samo tako!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 20:35
Evo mene opet na terapiji,vidim da ti je procvala i prva ružica,divno,kod nas je cijeli dan oblačno pa me je tvoj vrt ugrijaosmile78
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 22:52
Krasan roštilj Tongue !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 22:55
znaći tome sluzi roštilj LOL odličan je,ljepo izgleda sa cvjetekima smile71
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 00:19
Bravo majstorice, roštilj je dobra ideja i izvedba je fantastična Clap
život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 19:40
Hvala vam svima na posjeti !!!
Jučer sam bila u Ludbregu na sajmu pa da pokažem s čim sam došla doma Embarrassed.Već je sve posađeno tako da će se cveteki vidjeti na svom mjestu. Bila sam jako skromna Wink a koliko toga mi se svidjelo, trebao bi mi kamion i veeelika cifra na računu Wacko.

Ova žardinjera je drastično promijenila izgled, umjesti tise tu su se smjestile koprive i fuksije-cigaretice



Ugurali se na bauštelicu i legendarni ostići Wink







Nisam odoljela ni maloj mirtici







Nisam odoljela ni astericusu- "žutoj kamenjarki". Jedino mi je žao što ih je bilo samo tri.



"Ubola" tri lantane, od jedne planiram napraviti stablašicu i sandevilu, još je mala jer velikim su cijene astronomske.Morala ih staviti na povišenje za sad jer imam svaku noć "goste" po vrtu koji su jako zločesti Angry, tako da imam svako jutro posla sređivanja tegli, uhhh



I naravno , moj rodić se sve više otvara dok bijeli polako već prolazi



Nakon, sajma, užicala od naše Shashe brdo začinskog bilja koje ću držati na balkonu, jer nemam na moju veliku žalost vrta a i zbog neželjenih već spomenutih noćnih gostiju ali i danjih Confused



Ovaj vlasac toliko efektno izgleda da će mi bit žao ga kidati dok ne ocvijeta







Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 21:10
He,he,ja slikica,a vidi ti nje što "štanca"WinkMa zezam se,naravno,i veselim se što imaš prelijepo cvijećeClapŽardinjera ti je prava elegancija,drago mi je da možeš uživati u rodondedronima jer znam koliko su ti grmovi lijepiEmbarrassedMirtica ti je prekrasna(ista moja)Thumbs%20UpOstić je zahvalna cvjetnica,vrijedna divljenja.Ja sam ga imala ,rastao je ispod masline i tako je bogato djelovao sa svojim mnogobrojnim cvjetovima i zimi mi smrzne,ali ubrzo sam nabavila novi i nikad  više bez njegaApproveVlasac ti je prekrasan,djeluje atraktivno,a vidim da imaš i mini palmicuThumbs%20UpNeznam jesi je pokušala posaditi u vrt,u vrtu djeluje jako lipo.Sve ti je lipo,biljkice su birane sa puno ukusa,a i sa ukusom si ih i smjestilasmile106
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 21:19
ostići su prekrsni,za lantane drzim fige da uspijes u naumu Thumbs%20Up
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 21:20
prekrasne si biljke izabrala na sajmu, a jako mi se sviđa i kamena žardinjera u koju si smjestila koprive i fuksiju...uspijela si kupiti lantane u petak ih nije bilo kao ni alstroemija...one koje si uslikala su preljepe znaš li možda koja im je bila cijena smile169
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 21:35
Mira, pa kod tebe sam i vidjela tu mirticu Embarrassed, hvala ti ! I da ono je vodena palma,ja sam ju držala uvijek u tegli i ne znam kako bi se u mom poroznom tlu ponašala Confused a i preko zime bi morala s njom van.ma bolje je njoj u tegli Wink.
Rose, hvala na lijepim željama, već sutra ju počinjem oblikovati.
Bromelija, znači bila si i ti?! Ma kako se nikako ne dogovori neko mini okupljanje forumaša u Ludbregu, koliko sam skužila dosta nas ide tamo.
A cijene alstroemija: ne znam, joooj ja sam se zabavljala slikuckajući jer sam naumila potrošiti sve novce na ruselije pa me druge baš nisu pretjerano zanimale (ali nisam, paprene, bar meni) tako da sam kupila samo ono što sam i inače imala na umu kupiti ovog proljeća.

Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:11
Prije sam se veselila novim cipelama, a sada se veselim novonabavljenim cvijećem i kad je u tuđem vrtu. Za lantanu držim palčeve.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:19
ivna lijepog si se ti bilja nakupovala na sajmu a još si i začinskog bilja dobila baš ti "zavidim "smile61
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:21
zlatoglavica ti je smile120
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.