Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt, dvorište, povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt, dvorište, povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 16:45
Vrt je krasan, a kako će tek izgledati sa svim ovim predivnim novitetima. Izbor je
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:09
Oprosti Baka Bea,nisam znala
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 06:16
Nisam ni ja, mali kaktus, nema problema.
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 14:46
Malo sam u posljednje vrijeme u pomanjkanju s vremenom, ali da se osvrnem na moju temu.

Za početak moje kratko objašnjenje; do prošle godine nisam baš bila nešto posebno  oduševljena uzgajanjem cvijeća (dobro, nisam baš ni mogla jer su djeca bila jako mala). U želji da malo obojim dvorište naišla sam prvo na SilveK a kasnije i na Baku Beu. Da ne duljim previše njih dvije su me uvele u svijet cvijeća i to svaka na njima svojstven način.  SilveK je imala određeni utjecaj i u mom povrtnjaku (kojeg polako drukčije zamišljam) a Baka Bea me uvela u svijet trajnica.

Mogu reći da su mi trajnice milije prvenstveno iz razloga što s njima moram manje raditi...(e sad ćete pomisliti gle, ljenčine, al eto iskrena sam). Stoga sam krenula u prikupljanje prvenstveno trajnica (nisam izbacila ljetnice, one mi upotpunjuju vrt i za njih planiram neko posebno mjesto, al opet one koje će se rasijavati...opet sam lijena, zar ne?). Još uvijek nemam viziju kako će izgledati moj brijeg, jer čekam da mi se biljke umnože i uopće pratim kako se ponašaju kroz godinu, kada cvjetaju, da bi ih kroz nekoliko godina mogla poslagati ....za sada ih premještam i kombiniram pa pratim kako si pašu.

Glede nabavke cvijeća od Bake Bee, za mene je to zgoditak, (mogu reći čak i svojevrstan poklon) jer uz cvijet dobijem savjet, preporuku...ma, većina već znate kakva je ona enciklopedija, Wink i gotovo je nepotrebno spominjati da ona zauzvrat dobije sitnicu (tek toliko da nabavi neki novitet kojim će nas ubuduće opskrbljivati).

minimode dugujem ti ...na onoj slici je poligonum afine

mali kaktus, Triša, Anaida, makk, gioiaa hvala što se obišle ovaj vrtek i ostavile trag i tek informacije radi, obilazim ja i Vaše ali ponajčešće kako tiho uđem tako i izađem...i upijam Vaše iskustvo i sladim si oči.Tongue

Baka Bea znate da imate veliki udio u mom cvjetnjaku...većinu gospođica  je podigla Vaša ruka..

Tija znam da ti ne smem zahvaliti...ali najradije bih to napravila LOL. Sviđa mi se ova riječ "zbegecati", al moram priznati da je moj udio prilično mali. Zbegecane su one od nekog drugog, ja im samo pomažem da rastu, i gledam njihovu ljepotu.


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:42
prekrasan vrt
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:47
U svakom slučaju već je vrt jako lijep, a s novim biljkama bit će još ljepši Clap
život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 09:22
Novo cvićesmile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.