Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamino i moje cvijeće!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamino i moje cvijeće!

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mamino i moje cvijeće!
    Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 15:55
Ljudi lijep pozdrav, kak sam skužila da i ja mogu slati slike evo ih:
 
 
ruža stara nekoliko god(4-5).Kako naši dragi susedi imaju skladište iza u dvorištu morali smo zasaditi nešto kaj ne bumo baš imali pogled na njihovo dvorište! I zasadili smo crvenu ružu! Hvala susedi!LOL
 
I tako se razvila naša ljubav prema tom predivnom cvijeću- ružama!
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 15:59
smile141 Baš je predivna ruža! A vidi se da tu ima još toga lijepoga!!! Wink
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 16:02
hočemo još,hočemo još...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 16:09
Ova slika je stvarno prekrasna!ClapClapClapClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2008 u 20:46
Alana ruza je predivna! Reci mi jel cveta citavo leto,ili samo jednom godisnje?Moja je slicna tvojoj,al nazalost cveta u V_VI meseca.
I nadam se da ima jos slika
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 09:44
alana, ruža je mrak, baš ste se dobro dosjetili sakriti susjedov krš, jer svi imamo takvih stvari koje treba sakriti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 12:04
prekrasna slika i cvijece na njoj.ima tu jos svasta lijepoga,slutim,pa salji slike da uzivamo.smile141
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 21:35
Koja ruža, pa na mojoj nema toliko lišća koliko na vašoj ima cvjetova, čime je potičete na cvatnju?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2008 u 22:04
smile227 stvarno je prekrasna. Rijetko kad vidim ovako prekrasnu ružu punu cvjetova...
Na vrh
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 11:41
pozdrav ljudi! evo malo sam u stisci sa vremenom, a plus toga još je i špancirfest tak da nebrem sve, bez brige drugi tjedan imam više vremena pa će tu biti puno , puno, slika našeg bilja, i nekih korisnih savjeta kako da sakrijete ono kaj drugi ne moraju vidjeti!! a naravno bit ce slika i  tema špancirfest! dođite tko može , ja sam iz vž. i svaku većer sam u gradu jer ,to je kao neki drugi svijet. svijet gdje vlada  smijeh, zabava , kao hakuna matata (bez brige).
 Tongue
 ova ruža nažalost cvate samo jedanput al onda daje sve od sebe!
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 17:31
Imam i ja takvu istu,steta sto ne cveta duze jer je predivna!
Provedi se na spancirfestu !
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2008 u 18:11
prekrasna ruža susjeda! Znači sad nas je 4 Varaždinke na forumu koliko ja znam (ne znam jedino za Esmeraldu točno,ali tu je negdje)
Na vrh
alana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 21:28
Bok! Evo  ovo je naš rododendron, star 3godine! Photobucket'>
Ruža schwanence- ova slika je slikana prije 2 godine, danas je "švani"prekrila cijelo stablo, no nešto je bolesna, pa ne cvate tak bujno!
Photobucket'>
Ispred kuće je žuta ruža koja cijelo vrijeme cvate.
 perbola%20sa%20žutim%20ru&382;ama'>
Drage stablašice zasađene prošlu jesen (crvena-ingrid bergman, žuta-fresia)
Photobucket'>
Ima tu još puno puno biljaka.... pozdrav
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 21:35
Rododendron me oduševio! Koja boja cvijeta! Savršeno!smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 22:26
alana sve ti prekrasno,al onaj luk od zutih ruza obara s nogusmile39smile78
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 09:51
Sad bi te pohvalila da nisam pročitala zadnju rečenicu(...ima tu još puno biljaka...)E pa ja hoću vidjeti SVE te biljkiceeeeeeesmile220
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 10:59
ovo što je viđeno je predivno a sad čekamo nastavak Smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 13:34

sve je prekrasno smile39 ruže su božanstvene..daj još koju slikicu..da malo odmorim oči u kontinentalnom šarenilu do još kod mene vlada suša

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 18:34
Sta me je odusevilo?SVE!
Nemam srece sa zutom penjacicom,kupila sam dve i nijedna mi se nije primila,ma opet cu da kupim
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 23:20
Šta je ono ljubičasto uz ružu stablašicu?

Slike su suuuuper...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.