Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sunce :) moli reznicu stevije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sunce :) moli reznicu stevije

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sunce :) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunce :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sunce :) moli reznicu stevije
    Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 22:18
Pozdrav
Evo ja bih lijepo molila ako itko ima da mi proda ili pokloni reznicu stevije,može i sjeme :)
Jako rado bi ju htjela imati,pa ako ima koja dobra duša molila bih da se javi,hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 23:00
draga steviju smo porezali i zagrnuli malčem da se ne smrzne, dakle od reznice ništa, prekasno je, a ni sjemena nemam jer je kasno cvala, valjda zbog suše. Inaće ti po placevima drže biljčice oko 15 cm po 10,00 kn, ali ljeti, a ne sada.To se sadi u vrt.
Na vrh
sunce :) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunce :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 23:49
ok,hvala na odgovoru...kod mene na placi (Rijeka) nema...no strpit ću se ja do proljeća,pa ako bude bilo viška sjetite se mene pliz :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.