Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otok Rab
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otok Rab

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Otok Rab
    Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 19:09
Pregledala sam svih 8 stranica i nisam našla temu o Rabu, pa kad imamo i za manja mjesta zašto ne i za ovaj predivan otok.
 
MM i ja iskoristili smo 1. maj za odlazak kao i uvijek na neki izlet. Puno sam puta bila na ovom krasnom otoku, ali uvijek s morske strane, tj jedrlicom, brodicom, barkom, a mm u svojih hrpu godina nikada.
Tako smo krenulu put Jablanca, ukrcali se na trajekt, pa preko mora, vrlo kratko putovanje stigli u Mišnjak.
Gledajući Otokl Rab sa sjeverne strane, kad dolazite trajektom uopće ne odaje ljepotu unutrašnjosti.
 
 
Cjeli otok ima jednu glavnu cestu u dužini od 23 km, pa smo tako obišli sva mjesta počevši od Barbata. Obično primorsko-otočno mjesto puno turista ne odaje ništa posebno. No zato nas je sam Rab oduševio.
 
 
Evo što sam slikala
 
 
 
 
 
Zelene površine predivno uređene
 
 
 
Ovaj prizor me oduševio
 
 
Pred ovim sam balkonom morala malo duže stajati
 
 
Nadaleko poznati rapski zvonici
 
 
 
 
I prateći objekti
 
 
 
Na svakom koraku podsjetnik na Lantanu i njene ostiće i lamparantuse
 
 
 
Povratak i pozdrav s trajekta
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:15
Bravo Triša!
Otok Rab mi je ostao u prekrasnom sjećanju, prošetala s tobom svojim "starim stazama" i da, prvi put kad sam došla na Jablanac, ostala u šoku od pustoši i goleti ali unutrašnjost otoka nadoknađuje svojom ljepotom prvi dojam apsolutno Smile.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:44
Bravo Triša, moja mama je sa otoka Raba.
Osma slika - s druge strane ulice živi moja teta.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:53
Gledajuci slike ostica i sama sam pomislila na Lantanu i poslije vidim da si i ti napisala Big%20smileBig%20smile!! Prelijep otok,zasluzuje i on svoju temu Tongue!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 07:01
TrišaClap Nikad nisam bila na Rabu a znam da je prelijep.
Pa baš ti hvala što si nam ga pokazala!Thumbs%20Up
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:22
ni ja nisam bila na Rabu, predivno po ovim tvojim slikama Triša, hvala!
Otok kažeš preko puta na onoj slici živi teta, znači tj. pretpostavljam da je onaj krasan vrtlić njenih ruku djelo?Tongue
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 10:21
Pogodila si Minimode, te kuće u starom dijelu grada nemaju dvorišta, samo ispred ulaza ovakve male gredice, tako da ona uredi i ovu na slici, a i još jedan dio (tamo gdje su na slici ona kamena vrata - unutra je još jedan vrtić).
Dobije nešto sadnica od turističke zajednice.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 11:15
Otok pa to je super, baš mi je drago. Većina dvorišta i balkona, malih okućnica uređena su predivno, a šuma koja ide duž cjelog Raba, stara je i kaže moj prijatelj "šumar" jedna od najljepših. Uređene biciklističke i pješačke staze iznad mora su me oduševile.
Vozeći se pak prema Loparu, oduševila su me plodna polja, toliko zemlje u udolinama kao da smo u Slavoniji.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 21:46
bravo
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 17:38
Triso predivno,nisam nikad bila na Rabu i hvala ti sto si ovo podijelila sa nama
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 11:37
smile227smile141
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 12:46
Hvala ljudi, obožavam izigravat putujećeg reportera,Ima puno slika raznih krajeva lijepe naše, ali kad jednom to vidiš uživo, ostaje u sjećanju zauvijek, a fotke spremam za dane kad više ne budem osobno mogla u tome uživati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 13:03
Slike predivne.
Mi koji nemamo "uvjete" za odlazak na more i otoke gledamo i uživamo u slikama.                    To je naš "prozor u svijet".
        smile55    
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 23:23
smile227 kako divan otok triša svaka ti čast što si nam ga pokazala ja sam oduševljena!!!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2012 u 17:12
Evo moj doprinos, meni dragom otoku Rabu, gradu Rabu.
Izlet izletničkim brodom za naš dan...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Uspomena i dar od mm sa Raba
 
 
Ručni rad časnih sestara benediktinki
 
 
 
 
Lijepi pozdrav svima!
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2012 u 18:09
divno
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2012 u 18:57
Hvala Mari Smile
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2012 u 21:00
smile55
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2012 u 21:53
Uzivancija je bila putovati s vama....bas ste sladak bracni par,znate uzivati a uz to i s nama podeliti svu tu lepotu smile79
Cestitam vam godisnjicu braka,i jos dugo, dugo da uzivate zajedno!
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2012 u 22:34
Mira K,
predivne slikice Raba sa vašeg putovanja. Hvala ti. smile73
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.