Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Žicam nešto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Žicam nešto

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Žicam nešto
    Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 02:14
Eto, nije me bilo neko vrijeme i već žicam nešto... Baš sam grozan... LOL

Ovako... Kako je već duboka jesen, svi već imate svo bilje unutra,
pa ako je nekome slučajno koji Scindapsus viška, ne zna kuda će s njim,
neka ga meni pokloni, bio bih jako zahvalan...
Ne treba biti veliki, ali i da nije baš nekakav mali.
Trebam zasađenu biljku, ne pelcer... ako netko ima... a da je iz Zagreba.
Trebam za terarij, pa...

Za one koji ne znaju koja je to biljka, to je ovo na slici dolje...


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 08:10
Tiljo ja mislim da imam koju viska... trebam pogledati....
 
pa kada bude bila kava u zagrebu ponesem je... naravno sam me moras podsjetiti da ju ne zaboravim!!!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 22:16
OK... Ne znam kada je kava planirana... Ima li štogod u planu uskoro? ...jer terarij slažem krajem ovog tjedna tako da mi je malena hića, ali ništa strašno.

Inače, otišao bih kupiti ga negdje, ali mi je bed zbog raznoraznih kemikalija koje ne smijem nikako unijet u terarij, jer unutra će biti živo biće kojemu to može škoditi, a u dućnima tko zna čime je sve to preprskavano...

Dakle, tražim biljku koja je doma zapelcana i koja nije prskana nikakvim sredstvima, ali da je malo veća, ali opet ne premala i prevelika.

Eto, tko mi da što tražim ima veliko hvala od mene... Wink
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 22:22
ah treba ti za onog tvog g....... og. pauka , sory na izrazu ali ja ih ne volim , ima moja kumica ali moram je sutra tražit pa ti javimak budeš na vezi
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 22:26
Nije za pauka. Pauka sam prodao, doduše još je kod mene. Sutra valjda kolega dolazi po nju. Nabavio sam si zmiju, Boa constrictor i krajem tjedna mi dolazi terarij, veliki, pa ga planiram što prirodnije urediti.
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 23:34
svaka čast ali ja zmiju nebi mogla imat a bome ni pauka,ježim se od svega toga.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 00:27
Heee... pa nije sve za svakoga.
Ne znam zašto se svi boje takvih životinja?!
Ja se ipak više bojim pasa.
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 00:33
imam jednog baš za tebe, mislim na scindapsusa.bio je dugačak preko 3 metra.nitko ga nije htio,prikratila sam ga na pola metra i ostavila da polako umire na hladnom stepeništu.još je uvijek živ i lijepo izgleda,pa ako ga želiš, javi mi.LOL 
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 09:51

da ja sebi nabavim zmiju mamu i svekrvu bi šlagiralo a MM bi me izbacio kroz prozorsmile96Hoćeš ti nju puštat iz terarija.Išla sam na google vidit kako izgleda i simpa mi je! 

čovjek uči dok je živ
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 13:20
Čestitam na odabiru kućnog ljubimca, obavezno pošalji fotke
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 19:43
Moji bivši susjedi imaju 2 pitona, jedan žuti, drugi smeđi i veliki prostor samo za njih. kažu da su još bebe, imaju oko 3 m. smile204
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 00:35
Originalno poslano od člana goga-zg goga-zg napisao:

imam jednog baš za tebe, mislim na scindapsusa.bio je dugačak preko 3 metra.nitko ga nije htio,prikratila sam ga na pola metra i ostavila da polako umire na hladnom stepeništu.još je uvijek živ i lijepo izgleda,pa ako ga želiš, javi mi.LOL 


Može... Rado!
Samo mi javi na pp u kojem si dijelu Zagreba... Thumbs%20Up
...pa da spasim biljku.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 00:36
Originalno poslano od člana Felix Felix napisao:

Čestitam na odabiru kućnog ljubimca, obavezno pošalji fotke


Može, čim stignem...
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 01:08
Hej mladiću, vratio se ti!smile79 A zašto si prodao Roxy, što ti je dosadila?
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 23:12
Nije mi dosadila. Bio sam u neoj gužvi sa novcima, tak da...
A bude opet došla jedna Roxy u moj život... Jednog dana.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:54
Originalno poslano od člana TILjO TILjO napisao:

Nije mi dosadila. Bio sam u neoj gužvi sa novcima, tak da...
A bude opet došla jedna Roxy u moj život... Jednog dana.




Prodao Roxy, a kupio zmiju???????

Pa ti mene stvarno iznenađuješ CryCryCryCryCry
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 07:37
Nije to toliko baš povezano, ali ima malenih poveznica... Wink
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 17:25
eh sad si me stvarno šokirao tiljo , zar ti nije dosta hladnoće u životu , kad si i to hladno stvorenje nabavijo 
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 13:22
...Tiljo super za "zmijicu Boicu" :) meni je ona jako simpa.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 00:51
Na kraju sam ostao bez planiranog terarija, duga priča...
U planu je nešto manji, pa mi pema tome i treba neka manja biljka.
Tko mi ponudi odgovarajuću - uzimam.

Ponude ovdje ili na pp.
Preuzimanje tijekom nedjelje ujutro do 12h...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.