Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kako se zove ovaj kaktus?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kako se zove ovaj kaktus?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: kako se zove ovaj kaktus?
    Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:31
Neznam gdje da stavim ovu sliku, pa mi recite kako se ovaj kaktus zove, da znam što imam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vrijedni mrav View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vrijedni mrav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 16:03
Mebni po svemu sliči na mammillariu spinosissimu. Ali ne znam koji varijet. Mammillaria je definitivno: S obzirom na bodlje koje su ravne i guste a nema nikakve " kosice " po sebi nije mam.columbiana. Puni, najpuniji naziv nisam sigurna, ali je možeš njegovati kao mammillariu spinosissimu. Ma možeš je njegovati i kao mammillariju elongatu koja sramežljivo proviruje iz kuta slike.Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 16:51
Vrijedni mrave hvala ti, pa radim neki spisak svega što imam, pa i kaktusa, pa da bar znam naziv, iako što je lijepo je lijepo, ali volim znati i ime.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.