Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mikicin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mikicin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
Korisnik
Poruka
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 20:29
Da se malo pohvalim jučer sam se nakosilaaa.Cijeli dan sam čekala da će padati kiša a ono ništa,tako sam krenula poslije podne kositi i saditi ono što smo kupili u Buzetu.Našla sam mjesta i za Gogine hibiskuse.Nadam se da će mi fotić uskoro biti u upotrbi pa ću to sve poslikati.Jedva čekam da to sve počne cvjetati. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:25
Evo nisam jedina, koja nije još sve posadila. Dobro da si to sve obavila jučer, jer ovo vrijeme danas je koma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 08:45
E jesam luda,sto gradi!Jučer sam u pauzi ižmeđu dvije kiše išla u vrt posijati kopar,u cvjetnjak mješavinu cvijeća,a u lončiće ljutu papričicu koja mi je ostala od prošle godine i bosiljak.Moj vrtlarprodao sav bosiljak pa sam ja morala sam ato napraviti ali mi nije bilo teško.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 21:57
i ja se Mikice jucer nakosila,a nesto sam i propustila posijati,pa cu sutra
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 09:31
E bome sam jučer opet kosila i malo pokupila korova.Ima ga jako puno jer je dosta kišno.Trebam još povezati kupine i rješiti ogradu,presaditi puzeće tikvice i malo razmjestiti posude sa cvijećem,moram neke preseliti na drugi balkon.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 09:17
E bome sam jučer isto radila Pokušavam očistiti opet jedan dio vrta kji smo prošle godine očistili od grubog otpada a sada treba to srediti na finjaka.Osim toga opet sam presađivala bilje i "okitila" i drugu terasu koja još nije gotova do kraja ali da ne bi bila prazna.....MM je bez komentara,samo je nosio tegla.Naravno za svoj udio u poslu i ne njrganju bio je adekvatno nagrađen.smile71Eto mu i sada pusa.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 09:45
lijepi ti je vrt, ja se tek sad popikunla na njega. Najviše mi se sviđa ona staza i ogradica od kamena ( na slici di je livada) a za vrijedne ruke - bravoo
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 22:20
Ma baš sam sada u brbljaonici napisala da sam opet bila u vrtu poslije posla.Sve sam nešto poslikala pa ću staviti slike samo ne sada jer sam umorna i nije gotovo ali kada bude bit će super.Naime raščišćavam dio oko kuće koji je ostao još od renoviranja pun cigli koje su se već sada počele mrviti.Sada ja to pokušavam očistiti i posijati travicu i malo cvijeća,pa vidjet ćemo šta će ispasti.Samo neka bude čisto.Sura nastavljam to raditi pa se tipkamo!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 23:02
ClapClapClapClapSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 23:09
Mikica uz pomoć svog dragog čuda radi, čisti, sprema i čini se jako zadovoljna, pa zar to nije divno.smile79za vas dvoje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 14:38
I danas smo skupa,on se ulovio prozora a ja još uvijek prebacujem stare cigle i zemlju sa jedne strane na drugu.Sada pravimo pauzu pa poslije opet na posao.Slikala sam sve pa ću vam to sve prezentirati kada bude gotovo.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 20:24
Tako i treba, brže prođe vrijeme u dvoje! Čekam slike!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2009 u 23:05
Dakle sve slike su tamo u onom dijelu "moj vrt u slikama".Samo da se pohvalim da sam jučer imala goste koji su došli na trešnja,a ja ih imam tri i nekoliko višanja pa su mi pomogli i urediti dio vrta.Ma krasni su to gosti.Moram staviti sve te slikice da se pohvalim kako je lijepo.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2009 u 23:08
Ništa ne mogu napraviti jer je mm zauzeo sve usb ulaze sa nekim svojim stikovima jer nešto skida.Ma stvarno nije normalan!Angry
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 08:52
Joj Mikice pa tako nam rjetko stavljaš slike i baš sad ti je zauzeo komp. Confused
Daj nam malo pokaži što ti cvjeta sad u vrtu i stavi koju sliku onih visećih gazanija, da li cvatu?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:55
Evo napokon malo i mene u radovima.Nije da nisam radila nego sam bila lijena pisati ovu rubriku i slikati.Jučer sam počela veliko spremanje i čišćenje vrta.Prvo sam krenula od kuće i premjestila neke biljke,pa sam zasadila u velike posude steviju i fežou koje sam kupila na sajmu.Presadila sam u vrt i floksove koji su ostali.Naime bili su deset dana na milost i nemilost mpk i njenog dečka pa su neki ošli Bogu na račun a oni koji su ostali mene uveseljavati sada su premješteni u vrt.Na svu sreću pa je Buzet blizu pa ćemo nadam se opet svi zajedno na izlet na proljeće.
Posadila sam i lukovice koje sam kupila u Njemačkoj i sada ću jedva čekati proljeće da mi niknu i da vidim hoće li mi uspjeti.Posadila sam ih u velike lonce da mi budu na balkonu i da mi se namnože do druge godine,tj. da mi se ne zagube u vrtu.

Posadila sam i korijenkine kraljevske ljiljane,valjda sam dobro napravila?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 10:12
Bravo,bravo Mikica Clap, daj nam malo poslikaj barem nove biljke sa flore.
Ako misliš na niski flox ja ću ti ga imati na proljeće  i slikaj malo ljiljane, baš me interesira koliki su ti izrasli (to je ono lanjsko sjeme?) Triša ih je isto presadila, njoj su dobro niknuli
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 10:27
E jesi brza,stavit ću slike u moj vrt u slikama.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:19
.Bila na frizuri,pa u Vrtnom cenrtu (kako sam i rekla),pa tutanj u vrt.Puno sam toga napravila ali još se gotovo ništa ne vidi.Lijepo sam malo orezivala voćkice,pa sam ih malo pošpricala protiv onih bezobraznih nametnika(sorry ekolozi ali jednom godišnje moram to napraviti jer me pojedoše zločeste beštije).Desilo mi se nešto čudno,još zimus sam orezala božur i samo sam grane ostavila onako oko njega kao jednom ću to spremiti".Gle čuda te grane su pune pupova ležale na tlu i ja ne budi luda sada sam ih lijepo posadila pa ćemo vidjeti šta će biti.Zasadila sam i sadnice crnog grožđa svoje vinove loze koje sam orezivala i to je jedna stara sorta koju naši zovu "fragola".Ne šprica se i raste kao luda.No,vidjet ćemo.Samo sada razmišljam da sam dio te loze piknula u kale jer još nisu vani,no, sutra ću tih par grančica premjestiti.
Eto sada sva sretna i vesela pijem kavicu,presadila sam i voštani cvijet,jer sam mu kupila nove skalice,a možda napravim dva cvijeta.Eto,nastavak slijedi sutra,mislim radova..
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:35
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.