Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Split
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Split

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Split
    Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 12:10
riva:









Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 14:26
Krasno!Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 17:59
Baš sam mislila kako nema Splita, e pa predivan grad, dobro je što imamo nekog u blizini, da nam to pokažesmile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 18:01
Agave (morala sam birat kut snimanja jer naravno tu se nasao i 1 stari odbaceni tepih i ostalo smece )

Evo i Orson Welles:




Park Emanuela Vidovica:


Nista bez Grgura Ninskog: (obavezno ga uhvatit za palac):

Odmah pored je park:



I nakon pustog slikavanja i setanja red je i da se popije kava na rivi a mrak vec lagano pada:




Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 18:03
Još jednom hvala  ti ipak "nima Splita do Splita"smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 21:20
 Super. Ovako  imam priliku vidit bar neke promjene (mada neke bolje da ne vidim , nema moje fontane skočice smile43 ).  U parku pored Grgura sam prohodala  - tad je  bio samo park ne i poduzetnička zona.  Slikice mi odmah srce razgale i uhvati me nostalgija za Bačama ,  Benama .....
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 22:05
Na koju poduzetnicku zonu mislis?

A Bene i bace mogu uslikat naknadno - nije problem.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 22:47
Originalno poslano od člana Dalmax22 Dalmax22 napisao:

Na koju poduzetnicku zonu mislis?

A Bene i bace mogu uslikat naknadno - nije problem.

      Pa onu sivu - ljepotice noći ( Picin park - sad kad več pitaš )
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 22:49
a valjda su zato poskidali svo ono grmlje i gustis . Je, je, bilo je toga.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 22:50
Ma moram ja ovo ljeto do Splita tog ufatit za palac......

Dalmax slike su prekrasne. smile93
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 23:00
Palac mu se sav sjaji od vatanja a samo dodji i uzivaj. Kazu da je to za srecu i ispunjenje zelja. Ima jedan (mislim da je manji) manji Grgur u Ninu.

A onoga orson velsa je stavio poduzetnik Z. Kerum ispred svog centra "Joker"- sta kazete za kip?
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 23:04
 Čula sam da je Joker zadnje " in " misto za izač , da svi vise tamo ( OK , nisam bila pa ne mogu komentirat ali malo mi je to čudno)
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 23:07
Originalno poslano od člana Dalmax22 Dalmax22 napisao:

Palac mu se sav sjaji od vatanja a samo dodji i uzivaj. Kazu da je to za srecu i ispunjenje zelja. Ima jedan (mislim da je manji) manji Grgur u Ninu.



E onog u Ninu sam već ćopila za palac, al sa nekom teškom dobiti se ne mogu pohvalit.....
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 23:14
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

.

          Ni ja Grgurom , mama mi nije kupila tu veštu ( hebi ga , imala sam 10 god - tad se želje troše uludo ) Ni Julijom u Veroni , od njenog poprsja isto čorak
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 23:22
Originalno poslano od člana Hele Hele napisao:

 Čula sam da je Joker zadnje " in " misto za izač , da svi vise tamo ( OK , nisam bila pa ne mogu komentirat ali malo mi je to čudno)


Popularno je kao i svi ti trg. centri jer se tamo seta, razgledava, kupu7je, pije kava,u sklopu ovoga je i Mc Donald;s-ma ima par radnji sa normalnim cjenama a ostalo je preskupo al je zgodno u centru grada i parking i tako to (joj nek mi plati sad za reklamu), ima na vrhu restoran, klizaliste.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 21:52












Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 23:11
Grgur
 
 
pogleda sa Marjana....prije preuređenja Rive
 
 
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 01:14






















Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 01:21








Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 09:24
Slike su predivne, grad je lijep, a s onim brodom rose voljela bih otići na krstarenje, ali mislim da ću prije imati
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.