Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 51>
Korisnik
Poruka
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 11:58
Franjice to je dosta kriv naš socrealistički odgoj. Iako je bila proklamirana jednakost odgajane smo koji su nam prioriteti. I već na 15-20 mjestu smo bile mi osobno. Ako nisi rođena sa sobom na prvom mjestu, ode ti u budale.    NKM su priča za sebe. Moja je bila nastavnik matematike, to nije profesija, to je mentalitet. Misli na to iduće godine prije nego ju pozoveš.smile48
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 15:33
Otvaram hotel za biljkice dok ste na godišnjem!!!!smile96

Prosim jednu kantu morja , a na povratku smo ti usput! Trešnje prošle ( pojeli ih čvorci), ali bilo bu krastavaca- nekaloričnih!

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 17:08
Franjice lepo se provedi,izodmaraj i casti nas sa fotkama!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 22:55
Šefi - to s cvjetohotelom i nije tak bedasta ideja, da samo znaš koliko ljudi muku muči što i kako s njime. Što se tiče mora, poslat ću ti jedan kanader pa nek ti da veeeeeliku kantu vodesmile96.
Danas su me na poslu potpuno iscijedili, morala organizirati posao a ljudi nemam dovoljno a ono što imam ne zna raditi. Sad je to odjednom moj problem i kao trebala bi biti malo savjesnija i privrženija firmismile48
Da nije smiješno mogla bi plakati kao jesenja kiša.
Doma MKM već ima kofer na fotelji, MPS se čudi da ne putujem vikend a ja lijepo zalegla na žutu ležaljku i divila se žutim gazanijama i sve mi je bilo, ma nije baš ružičasto ali barem žuto i sve svejedno.
Kod zalijevanja sam malo mozgala i zaključila da ova prekrasna anđeoska trubica koja raste uz moju ogradu zaslužuje da je pofotkam, nije je problem nabaviti već je problem da je nemam kuda staviti a i ovako je škicam
a za utjehu u mojoj velikoj kopanjici cvijeta ovo:
Cvijeće - odnosno lišće se u cijeloj kopanjici drži fenomenalno i neću razmišljati što će biti drugi tjedan... sada je lijepo, zdravo i zeleno a kad se vratim ću ga ponovno pomaziti, nadohraniti i valjda će preživjeti.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 23:13
Ovo bijelo je baš krasno, imala bi ga i ja da mi ga psi nisu iskopaliCry
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 10:44
Trublje su prekrasne, ali da - treba im puno mjesta.
Pusti kopanjice i otiđi na taj godišnji odmora i javi se porukicom - imaš moj brojček, možda se dogovorimo, pa dođem po tebe jedan dan.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 11:35
Ma jasno da idem na odmor, jasno da ću mozak pustiti na pašu, pripreme s mozgom počele već danas i iz iskustva znam da će me gnjaviti cijeli naredni tjedan ali što je tu je!
Na kraju ispalo sve kako sam predviđala pa ne znam zašto me morao iscrpljivati i gnjaviti. No valjda nam je takva sudbina. Javim se s mora Trišice, vidim da planiraš doći k Veri4pa možda ne bi bilo loše da se zajedno nađemo na kavi! Moram provjeriti kakve su eze iz Pule s Rapcem!
Pusica!
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 11:40
max.tportal.hr/subPage.aspx?videoId=3227
franjice ako uspijem postavit članak u njemu ti ima kako zalijevati cvijeće do si na go
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.
Seneka
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 11:43
očito neće da ga otvori na pravu stranicu malo sam ti smotana sa ovim uglavnom video savjet ti je na maxzoni a video zapis se zove abeceda sobnog bilja. neka žena iz zrinjeca kaže da treba postaviti u jedan lončić vode i biljke staviti oko njega te prirodnim konopom povezati kantu s vodom i zemlju posude i da će se tako "same zalijevati".
Ako čovjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar neće biti povoljan.
Seneka
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 12:53
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ma jasno da idem na odmor, jasno da ću mozak pustiti na pašu, pripreme s mozgom počele već danas i iz iskustva znam da će me gnjaviti cijeli naredni tjedan ali što je tu je!
Na kraju ispalo sve kako sam predviđala pa ne znam zašto me morao iscrpljivati i gnjaviti. No valjda nam je takva sudbina. Javim se s mora Trišice, vidim da planiraš doći k Veri4pa možda ne bi bilo loše da se zajedno nađemo na kavi! Moram provjeriti kakve su eze iz Pule s Rapcem!
Pusica!


Ne za Rabac, za Labin, a onda ja dođem po tebe, toliko mogu ostaviti staru.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 22:22

Ovdje glupača na 100. potenciju. Nećete vjerovati kaj sam danas izvela. Nakon svih bezobrazluka i gadosti mog dragog diše ja sam ponesla doma ogromnu tablicu koju već 3 sata sređujem kako bi je meilom vratila u ured! Stigla mi je prekasno da je odradim u radno vrijeme, nije mi se ostajalo dulje i bilo mi je najjednostavnije prebaciti je na USB i ponijeti kući. Sad sam završila i poslala im je i tek sada čujem da vani grmi, sijeva i paducka kiša! Toiko sam bila bijesna sama na sebe  da ništa nisam čula(nitko mi nije rekao da to moram napraviti, to ja onako od dobrote pravim gluposti) a očito pada već duže jer je cesta lijepo mokra.

Sad barem znam da ću noćas perkrasno spavati i stvarno započeti GO.
Ne znam ima li koji specijalist za budale kakva sam ja i ima li uopće šanse da mi netko pomogne da samu sebe ne zakopavam. Ako netko zna, molim hitnu dojavu!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 23:11
Ah Franjice, ima nas više koji se zateknemo u sličnoj situaciji pa se onda pitamo "komu na čast?" Ali ako ništa drugo, bar znaš da si bolja od njih (njega), bar buš lijepo spavala i lijepo započela GOSmile 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 00:21
ma uzivaj i ne razmisljaj o tvom disi...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 09:55
Kad krećeš? Sretno i lijepo se provedi, ako je ovaj vikend!smile78
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 21:49
Plijevila, nadosipala nove zemljice u kopanjice, hortenzija posađena jesenas ne pokazuje nikakve namjere procjevati a hosta se samo razbahatila prelijepim listovima. Procjvjetao nočurak (barem mislim da se tako zove, puno malih sitnih igličastih listića i onda cvijetić pomalo nerealno prozirno plav) Skupila sam cijelo svoje blago sa balkona u jedan kut kraj kuće, baš sam ih stisnula kao siročiće na hrpu. Možda im se ipak MPS smiluje kad će ići na kat haračiti po frižideru.
Sutra ću ih još sve ujutro malo pomaziti a onda kako im Bog dade.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 22:49
Ma biti će to ok, neka se smiliju i zaliju koji put samo, već će se oporaviti kad se ti vratiš. a mižda bude i kiše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 07:57
Službeno mi je počeo godišnji odmor. Trublje (ma ne anđeoske) već MKM probudile su me u 6 (šest) sati sa pitanjem u koliko se sati mislim dići! smile48Mislim da ću danas nakon još jednog ovako niskog udarca podijelitit crveni karton! Smislila sam kako da se uspijem naspavati na moru. Zaključat ćemo MKM u kuću a netjak i ja ćemo sa čepićima spavati u kamp prikolici.smile191
Kao luđakinja u cik zore obilazim cvjetkice i radim fotodokmentaciju u kakvom ih stanju ostavljam:
Orhidejica otorila 6. cvjetak ali i bacila nekoliko pupova, baš mi se to ne sviđa ali se valjda adaptira na te lude vručine
Bebica slonova nožica i "špahtlica" odlično, sve se zeleni od njihoe radosti
Ove bebice ne treba niti opisivati, slika govori više od tisuću riječi
A malecki u kaktusariju se natječu s njima i rastu i imaju bebice
Dobila sam ga svog jadnog, suhog i nikakkvog a sad je pravi ljepotan (kao da mi muškog imena cvijeće bolje uspjeva!)
Sakupila sam večinu cvjetova na hrpu kako bi olakšala MPS zalijevanje, srce materino da mu ne bude perteško nanašati kante.
Znam da baš nije najpametnije jer se tako lakše i razboli ali neka preživi. Čuvat će ga dragi Bog kao i ovu ljepoticu iznad
Mamin se przor crveni od bijesa što ga ovako lijepog ostavlja tamo nekim unucima na milost i nemilost.
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 08:34
Moje preredrage gazanije još nisu stigle otvoriti svoje glavice, ali zato se lotus sve više kiti cvjetekima
Trišino cvijeće oko tekome (čini mi se da sam jučer kad sam je povezivala i dizala na jedan stup vidjela pupove!!!!juuuuupi) sve više cvate a mislim da će uživati ovako zatrpano friškom zemljicom
A pozdravljaju me i moje zadnje žute ljepotice, carice moje livadice, novih pupova z otvaranje sada ne vidim pa se nadam da će se malo odmoriti i dočekati me rascvjetana
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 09:05
Ispred kuće počela je ponovno cvasti magnolija
Crveni karanfilčići
bijelo ne znam kak se zove
i ovo skoro pa eterično plavo, boju nikako ne uspjevam pogoditi
i na kraju za oproštaj nešto žuuuuuto
Ne znam ni sama kuda je proletjelo vrijeme, MKM već polako bijesno šeće a ja , a ja ne znam što mi je kao da mi je teško i vas napustiti.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 15:54
Drago mi je da je sve tako lijepo - biti će i kad se vratiš.  Orhideja je super, a i sve ostalo, naravno i ovaj žuti sunčani cvjetak na kraju je mrak.
Možda ovo nećeš čitati do povratka, ali kupaj se, spavaj, uživaj, a jedan dan idemo ti i ja k Veri4 - ma što bilo da bilo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.