Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 51>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2011 u 23:58
fino veli BB,vazno je da tebe veseli ,a taj vrt na sljunku jedva cekam vidjeti ,koliko sam puta pozeljela imati-dosadio mi korov-takav vrt.
...i da,i ja volim hoste i haucere
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 12:35

Prepuna energije nakon jučerašnje šetnje i druženja s obitelji,  počinjem pripreme za farbanje ovaj vikend, za početak preseljenje cvijeća u predsoblje…pa kad se već seli za nagradu dobiva tuširanje, pa da i taj prozor u predsoblju treba oprati… , malo je teško jer se prozor mora skinuti kako bih ga  oprala sa vanjske strane. Bravo majstorice ma sve mi ide od ruke. Baš je lijepo, poslije ću fotkati tu ljepotu…smile71

Sad dolazi na red preseljenje PC…no, možda je ipak mudrije sačekati pametne muškesmile60

BUM, TRES… ispada mi čaša iz ruke, prolila cedevitu po fotiću…brzo fen… pa onda da vidimo što se dogodilo…ne mogu vjerovati, prozor nisam dobro postavila, pao, polomljeno pola cvijeća, razbijene keramičke tegle…'em ti Murpyjev zakon, sve, baš sve ide krivo!

Aloe kao nakon rata

Nekako mi ovo drvo nofčeka nije nikada baš naročito zazeljenjelo, no uvijek je bacalo poneku grančicu, poneki listak (baš kao i moja financijska situacija, uvijek sam  nekako držala glavu iznad vode)… a sad, PRELOMLJENO na pola… što li me čeka?

Begonije izazivale ljubomoru susjedica, bile pravi grmovi, sad se mogu slikati … dobro je, fotić radi!

Svekina krasulica odlazi u vječna lovišta, pa dobro, ipak je od bivše sveki... doći će nova (ne znam samo krasula ili sveki)

Ponovno sve nosim u kupaonu… prepuna je zemlje, komadića keramike, jasno da sam ja glupača hodala kroz sobu u kroksicama i lijepo napravila po tapisonu zemljanu stazu…sad sam udesila i dnevnu sobu i kupaonicu...

Pločice u predsoblju reljefne, ajme majko, perem ih na koljenima…

 Bilo bi mi pametnije da sam i danas išla u šetnju, koji me vrag tjerao raditi….

Nemam više kalica, nemam više spahtlica (tko će me sada čuvati od zračenjasmile43), nemam više krasula, aloice teško da će preživjeti...
Doooobro, ne radim više ništa… neću više imati keramičke teglice, samo plastične, onda je najbolje da i cvijeće bude plastično… prejadna sam, prebijesna sam, ludujem…smile42

Nemam mira, ne mogu sjediti, ne mogu ležati,smile206... a da ipak preselim PC u sobu MPK/MKM, ma što, u moju novu radnu sobu? Ma ne, to ipak treba netko jako, jako pametan, ima stotinu žica, kablova, treba spojiti i Internet…nisam ja za to,  ja sam samo za pranje, čišćenje, pometanje…

E sad mi je dosta, nisam ja samo pomoćna radnica…selim i PC, i zvučnike i kameru, žičano spajam ADSL… ma sad ću još i instalirati novi printer (čim se malo odmorim)

Evo, čitate ovaj post, znači MOGU JA TO, nisam još za smeće, pogotovo kad se razbijesnim!

Naravoučenje – ne treba previše raditi, može se napraviti veeelika šteta, možda je bolje više šetati ali i nikada, baš nikada ne treba odustajati. Mogu sve što hoću!

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 12:37
Gioia...BB me zeza...ništa od vrta na šljunku, MPS obećao da će napraviti novu šupu... pa, pa, možda slijedeće godine, do tada je sve oko mene u nekakvom rasulu a i sama doprinosim tome!
Ma, daj Bože zdravlja, sve ostalo nije bitno! Bokić
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 15:04
Franjica, kak bi ja tebe zezala, ni slučajno. Da si pila vrtnu kavu ne bi imala taj rusvaj LOL. Ajde, sve će biti dobro, bar cvijeća ima, čuvaj zdravlje. Prije 2 dana sam isto jenega muža morala tješiti, krepal mu komp Confused Vrag odnio i šklopociju, šteta je čovjeka...
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 22:42
Franjica , glavu gore , sega bu samo ........    Wink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:31
smile213ipak sam ja djelomično Zagorka, pa onda žensko, u prijevodu NEUNIŠTIVA, što me više mlatiš to sam bolje... Hvala Bogu da je jučerašnji dan prošao iako se činilo da nikada neće...majstor za kuhinju - fale ručkice - nije došao, majstor za farbanje - nije došao, MPS bio nervozan kao pas - dan pred ispit... sve je to rezultiralo KAOSOM.
Danas je ganc novi dan...odluka iz kreveta LAGANINI, ništa, baš ništa nije tako važno da se ja opet sva stitlam...
cvijeće zaliveno, susjedi komentiraju kako će svaki tren početi kiša jer je sve oko nas  crno, baš me briga, ja zalijevam, živica isfrizirana...
Odmah nagrađena
 
 
 
 (pa najavila sam vam da sad moram slikati tučak po tučak jer cvijeća više nemam smile96a i dobro ste prošli, bit će svašta kad počnem slikati prašnik po prašnik, učila mene Šeflera kako se to radi, samo moram nabaviti Trišin stativ jer mi ručice drhću)...
Odoh šetati, čekam da se MPS javi sa rezultatom ispita...joj, ostala su još samo 4, ali prava 4
Aha, vani prži sunce....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 11:09
čestitam na optimizmuClap i meni ponekd nešta ispadne iz ruke, ali poberm ostatak i ponovo posadim, tako je to u životu
ove rosne slike su prekrasneThumbs%20UpHeart
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 20:57
Prolazim pored cvijeća i ne gledam ga, nemam vremena a magnolija ponovno procvjetala sa nikad više cvjetova u drugoj cvatnji...fotkam sutra rano ujutro...sada uživam u svojim zeeeeeellllenim zidovima..
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 15:07

Svaka i čast na optimizmu, to ti je najveća vrijednost.
Mene bi onaj krš i lom stvarno bacio u očaj.
Divim ti se!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 00:06

Franjice pozdrav. Kako si? Što ima novo? ne javljaš se.

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 10:31

Dakle, moja magnolija u velikoj kopanjici slavi 20 rođendan i ove je godine postala obijesna, prkosna, inatljiva, nadrasla je prvi kat pa sad misli da joj nitko nije ravan, jednostavno je u srpnju nakon što je doslovce preko noći drugi puta procvjetala, odbacila lišće.Odbacivanje lišća i cvijetova je išlo takvom brzinom da je nisam stigla ni pofotkati u preobilnom drugom cvatu…Očekivali smo hlad i zaštitu od nje a ona je jednostavno „svukla svoju haljinicu“. Ostao je samo pokoji list, bila sam tužna jer sam mislila kako je bolesna… a i opet nekako sretna jer je nećemo morati živu uništiti radi gradnje. Problem je bio i u njezinoj veličini, neovlašteno je zauzimala tuđa dvorišta a i obilje suhog lišća je susjedima postao razlog za gunđanje. Ma koliko smo je prekrajali, uvijek je nekako skutove hajine bacala po ulici, po susjednom dvorištu. Da, da, , nije njezina fina krinolina za moju kopanjicu…kaj je, je!  Već sam gledala kako ću iz njezinih mladica imati novu ljepoticu… kad, početkom rujna sva se pretvorila u pupove i sad je iznova počela listati a pojavio se i prvi  jesenji cvijet.

 Cijelo ovo divljanje neće je spasiti od sudbine, morat ću se teška srca oprostiti od nje… a samim time i napraviti reorganizaciju velike kopanjice,  hortenzija je jedva preživjela ovo ljeto jer je nestao njezin zaštitni magnolija šešir… moram je preseliti iza kuće, otkrila sam jedan kutić gdje će uživati a i vratit će se u blizinu svoje rodbine, prirasla mi je srcu jer više nije među nama susjed koji mi ju je darovao.

Kruškica skitalica bila je prepuna plodova, nismo ih stigli sve ni podijeliti a kamoli ostatak pojesti… na 30 stupnjeva ukuhavala sam pekmez…zakipio mi mozak! Taman kad sam mislila kako smo za ovu jesen gotove,  počela je ponovno cvjetati i evo, imam nove plodove, kakve su temperature oko Božića imat ću novu berbu!  MPS kaže kako će učiniti sve da ostane neoštećena kod gradnje slijedeće proljeće, čak planira napraviti drvenu zaštitu oko debla

Na dvorištu ništa novo, radovi se nisu pomakli osim što se Baka Beina ideja o kamenom vrtu počela sama od sebe realizirati… u čudu sam gledala što to niče, čak sam se malo i bojala!!!!! Sad kad svi vi  skidate zadnje plodove paradajzeka i polako čupate ih  iz vrtova i ja imam samonikli…sprema se i cvjetati… još jedna berba  ali ova oko Svih svetih…

Nakon više nego turbulentnog ljeta nekako mi je ova jesen sva čudna i teško mi pada, MKM sva u svom svijetu, sve dalje od nas, MPK produžila studiranje u Jamerici,  MPS iza posla stalno uči, planira diplomirati do Božića (ha,ha,ha pa to bi se moglo nazvati jš jednom mojom berbom, kaj ne!) a ja lagano osmišljavam svoje dane. Po vrućini spremam zimnicu, vjerojatno ću kad počnu padati kiše odlaziti u šetnje… ma sve je nekako zbrčkano!

Sviđa mi se ovo naše fotkanje cveteka, cvjetnih lijeha, privatnih botaničkih vrtova. Ili u mom slučaju kopanjica . Bušova se kopanjica prelijepo zeleni, tu i tamo proviruje koji kamičak donesen sa svih strana svijeta, za sada je kamen MPS iz Poljske donesen s najudaljenijeg kraja.… Iz nje malene raste ogromna takoma, Sva sreća da mi barem ona dalje neumorno cvijeta, digla se i ona iznad prvog kata (siroto moje cvijeće, nema dovoljno mjesta da se širi pa zato ide u visinu) i svako me jutro budi svojim predivnim cvijećem, mirisom a bormeč i zvukovima, oko nje lete bezbrojne pčelice i zzzzzzzzzuje, zzzzzzzzzuje!

Stalno nešto novo naučim od vas   a pregledavajući fotkice  vidim gdje sam pogriješila, najlakše odredim što treba ispraviti. Za slijedeće proljeće ne planiram nikakve velike zahvate već samo spasiti što se spasiti može jer MPS ima veeeeelike planove u vezi kuće.

 

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 23:24

Konačno sam se i ja primila nekog posla, lijepo sam udomila Jagodine japanske perunike

 i hrpu perunika nepoznate boje i izgleda po Free odabiru.

U velikoj je kopanjici  lijepo se raširila Lantanina lavanda, dobro se drže pakujci, moja prva biljčica u ovoj kući roza božur iz maminog vrta je predivan (jako, jako ošišan pa se ne vidi više njegova ljepota, hortenzija će do daljnjeg ostati na mjestu a ima mjesta za nekoliko hosti i hahara (mislim da ih vi zovete heucere, no stvarno mi se ne da zamarati svim tim latinskim nazivima, pa nit mi je to profesija a bormeč ni zvanje, niti me bu neko više cjenil zato kaj pričam kak apotekar!) ) a potrudit ću se kod BB naći i koju travicu, onako lijepu sivu…

Sve sam uredno pošišala i pregledala. Shashina majčina dušica živi ali nikako da se dobro raširi… ne znam zakaj me ne voli!

Ovo je hrastovo siroče trebalo završiti u smeću a ja sam u pravom trenutku bila na pravom mjestu i na brzinu udomila… za sada je prazno a do proljeća ću smisliti čime ću je sve ispuniti… imam novu kopanicu, samo joj moram smisliti i ime!

U Ivanić  Gradu sam dobila nekoliko prekrasnih sablji koje će lijepo upotpuniti staro društvo

 

 

Moje im se stare sablje jako, jako vesele

 

 

A i par bodljikavaca koje sam izabrala (NISAM UKRALA)  pa sam i njih smjestila.

 

Sad još samo moram smisliti kuda ću staviti dva meni posebno draga puzala – rastu na obali skoro kao drač a ja ću dušu ispustiti da mi prežive zimu, no potrudit ću se jako, jako.

 

S obzirom na prognozu, počela sam laganini unositi biljčice u kuću (evidencija da vidim na proljeće što sam sve izgubila)

 

 

 

 

 

Tako mi jadno izgleda da neće dočekati ni zimu…

 

Moja prva beba orhidejica…dobro se drži i sve mi se čini kako raste

Momentalno nemam ni jednu rascvjetanu orhideju no kako su me prošlu zimu i cijelo proljeće obilno darivale cvjetovima ne ljutim se na njih, neka se odmore…

 

 

 

 

Do sada sam upropastila na desetke ljubica, ovo je prvi puta u životu da imam svoj cvijetak koji je krenuo od jednog lista, super sam ponosna!

Sutra idem vratiti ukradene kaktuse pa kad se vratim doma sredim i ostalo cvijeće, bolje ga je prerano unijeti u kuću nego ostati bez njega.

Ionako sam polupokretna, dok sam ja bančila u IG, MPS je razvalio pola stepenica, pripremio iskope za temelje za sređivanje terase…

Sad si lijepo pjevam pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol… samo da ne završim u jarku

Moram pod hitno nekuda otputovati da MPS konačno završi ovogodišnje planirane radove!

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2011 u 12:38

Cmoljim već desetak dana što mi je propao put na Brač. Već sam dojadila i sama sebi pa sam se odlučila primiti posla i zaigrati se na temu mora, kamenjara,sukulenata i kaktusića... školjkica.

Kako još uvijek nemam grijanja trebalo mi je nešto što će mi ugrijati i tijelo i dušu, pripremila stare posude od aranžmana, izbunarila zadnje ostatke školjkica koje sam sakupljala sa mojim najdražim netjakom (ušao u pubertet i nema šanse da to više zajedno radimo, sad moram čekati da pranetjak Jura naraste pa da zajedno sakupljamo školjkice), umetnula patrone u pištolj za plastiku i krenula. Ovo su rezultati:

 

 

 

Moja draga susjeda Anastazija mi je poklonila nove bodljikavce kad je vidjela kako zdušno hopsam po lojtrici gor i dol dok sakupljam pjesak i kamenčeke za teglice. Polica sa bodljikavcima puna, nadam se da će tako izgledati i na proljeće…

 

 

 

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2011 u 14:04

Zabuljila se ja u tvoje posude i kaktusiće kad mi MPK iza leđa veli "E, to mi se sviđa! ". Ja pomislila, na šolje u kojima su posađeni jer sa svakog putovanja donese po jednu, ili na cveteke, a ona kaže  da hoće takvu boju zida LOL. Eto draga, kopiramo te Big%20smile a ja se nadam da je bar jedna šolja ostala da popijemo kafu kad ti jednom banem Wink, kad već ti meni nećeš.

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 21:44
puno puta sam pročitala sve str. o tvom iskustvu u vrtu i kopanjicama (valjda sam dobro napisala) i uvijek ostla zdivljena načinom tvojih opisa, uvijek bi mi izmamila osmijeh!
zato sam moj 4000-ti post odlučila ostaviti u tvojim kopanjicama!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2011 u 10:27
Stvarno sam se oraspoložila , nasmijala i uveselila , čitajuči ove krasne opise ,,,, duhovito i zanimljivo ! Jedva čekam nastavke , zgoda i nezgoda u kopanjicama !
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2011 u 23:57
Bok curkice i dečki, kod mene nema ništa novog, ovih dna su ipak bili grobovi na redu... ima ih previše, previše tuge, puno sjećanja, na kraju u svom stilu ipak iz sebe vadim lijepa sjećanja...to je moje bogatstvo.
Zelena boja zida je neko čudo, mijenjaju se tonovi ovisno o osvjetljenju, baš mi je fora samo što žu promijeniti štednu žarulju jer je ond azid zaista nekakav bljakast.
Školjkice me vežu uz ljeto, more, sunce, smijeh i jasno da su mi uvijek negdje pri ruci...
Kopanjice u zatrpane jer MPS ipak laganini završava radove ... do proljeća će valjda i to biti gotovo a ja i dalje pa po lojtrici gor pa po lojtrici dol.
Cvijeće se u kući dosta dobro drži, nije hladno pa nema potrebe za jakim grijanjem i svima to očito paše, samo još da dejice počnu davati naznake cvijetanja... no, oduševljava me ljubica, ova je nekakva žilava i sve više cvijeta usprkos meni... pa dobro, možda je vrijeme da i ja imam ljubicu duže od mjesec dana (znam da to svaka šuša ima ali ja nisam tako uspješna Wink)
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 00:37
Vidjela sam te u Ivaniću, super si mi izgledala ali ovdje "gadno zabušavaš" Wink
 
Hajde, slike na vidjelo, neću se družiti s tobom samo preko facebooka LOL
 
smile79
Rijeka

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 16:57
Oooooo, koliko posjetilaca,fala, fala svima na obilasku, niste se umorili jer od vrta nemam ni malo "v" pa zato stalno nešto smišljam.  Nekako mi je uvijek smiješan naziv "Franjicino iskustvo u vrtu", odavno molim Admina i moderatore da to promijene ali me ne slušaju...
Momentalno kopanjice nisu u điru (iako sam danas po sredini velike kopanjice  posijala hrpu pakujaca, baš me zanima koje će biti boje, do sada sam imala žuti i plavi... Moram to zapisano ostaviti jer ću inače na proljeće sve oplijeviti.) Dio sjemena je uz ružni zid od kvadra između ruža, nisam baš sigurna da će im tu pasati jer nema sunca ali barem će moje žute kraljice imati lijepe zelene soknice.)
Vjerujem da ću slijedeće proljeće imati terasu pa će ove moje barčice obljepljene školjkama izaći van i uživati a na polici su samo radi slikanja i par dana ostaju da se biljčice zakorijene...
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 20:12

Prošetala sam i ovim stranicama. Ima lijepog cvijeća i vani i unutri.

Bit će to i vrt sa velikim "V".
Sviđa mi se ona cica-maca, predivna je. I lotus smile149!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.