Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 495051
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2016 u 21:39

Dobar dan… evo mene nakon puuuuuuuuuuuno vremena. Bojim se da ću izgubiti članstvo u Kafiću Vega i Zagrebačkim kavicama (društvo je fenomenalno ali nemojte nikome pričati o prefinim kolačima i kiflicama kojima se davimo svaki puta, stvarno to ne smijem izgubiti).
Evo, omamit ću vas mirisom mojih zumbula na stolu… sva sreća da sam prehlađena inače od 
intenzivnog mirisa ne bih preživjela… prelijepi su mi i tješe me u ovim bljakastim danima.




jpg.html


Recimo da sam nakon porođajnih muka sa Photobucketom postavila fotke, sad moram pronaći gdje to sve skupa moram staviti… o Bože, pomozi mi a ti Švabo makni se od mene….

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2016 u 21:42
Moram priznati da sam ugodno iznenađena, uspjela sam postaviti tri slike (od toga dvije duple i napisati par riječi... potrošila sam samo 3 sata i sad sam luda od umora, ipak sam ja jedna bakica... pripremila sam nove fotkice no o će ipak pričekati... svima koliko vas na mojim kpoanjicama ima veeelika pusa.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2016 u 10:03
Franjice, predivni su ti zumbuli. Miriše sve do mene. Ugodno sam iznenađena tvojim povratkom na cif.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 495051
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.