Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krumpirov grm - Solanum Lycianthes rantonnetii
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krumpirov grm - Solanum Lycianthes rantonnetii

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 26>
Korisnik
Poruka
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 21:05
 Shocked Ajme meni!





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 21:06
Donata, krumpirko jesmile79, a one frigane ćemo kasnije
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 17:41
Malo prije sam ih sliknula. Nadam se da će još porasti, još su mladi, ovogodišnji.  Za sada imam tri. Stavila sam grančice u zemlju, na njih flašu (onu staklenu za zimnicu) i zakorijenile su se.
 
 
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 18:30
Katruža, kad si stavljala grančice na ukorjenjavanje? Meni se nikako ne uspiju ukorijeniti.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 19:23
Originalno poslano od člana kika kika napisao:

Katruža, kad si stavljala grančice na ukorjenjavanje? Meni se nikako ne uspiju ukorijeniti.


Kartuže nema, ali frida ti je uspila prije tjedan dana zakorijeniti najmanje dvije....smile186 znači možeš sada...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 21:20
kako bih ja mogla nabaviti ovu ljepoticu
ili ljepotana
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 21:48
 Da i ja sam uspjela na isti način...u zemlju stavila grančice kojima sam odrezala vrh i pokrila to vrećicom za zaleđivanje...vrećicu sam stisnula gumicom uz čašicu od jogurta jer sam u to posadila, a dva ugla vrećice otvorila ( prerezala škarama)..
To je sve stajalo na suncu i prilična se vlaga unutra drži ali mladi su se listići pojavili na biljkama kojima sam vrh odrezala...jednu sam ubola a da joj nisam odrezala vrh, no, kod nje ne vidim novih listića, ali stoji zelena pa pretpostavljam da se i ona drži...napominjem da je valjda bitna ta vrećica odozgo ( ili boca plastična) da se valjda dobiju ti staklenički uvjeti...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 21:50
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

kako bih ja mogla nabaviti ovu ljepoticu
ili ljepotana


A valjda ćemo se uspjeti naći na nekom od zajedničkih druženja....na proljeće...  smile186( staviti ću nekoliko reznica da puste korjenje)...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 21:55
Frida baš sam htjela pitati što se dešava?? Te sam reznice otkinula sat vremena prije naše kave....smile186
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 22:53
evo skidaju se slike pa ću ih staviti za koji tren...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 23:06
Onda ću ja na svoj pelcer od Hane staviti pod hitno najlonsku vrećicu!!!
Još se jako lijepo drži, ali lantane baš i ne!!! Confused
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 23:09
ni meni lantane nisu uspjele ( nisam stavila pod vrećicu), ostale mi još sjemenke pa ću probati s njima....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 23:19
Evo kako mi trenutno izgledaju reznice krumpirova grma ( stare 15 ak dana)



Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 23:36
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

ni meni lantane nisu uspjele ( nisam stavila pod vrećicu), ostale mi još sjemenke pa ću probati s njima....

Zar nema donata pelcera? Hana ih ima sigurno!!!! Wink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 23:38
Ima i donijela mi je, ali kažem nisu se uhvatile...
snimila sam ja u susjedstvu jednu Wink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 17:34
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:


Originalno poslano od člana dina dina napisao:

kako bih ja mogla nabaviti ovu ljepoticu
ili ljepotana [IMG]smileys/emot81.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot81.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot81.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot81.gif" align="middle" />
A valjda ćemo se uspjeti naći na nekom od zajedničkih druženja....na proljeće...  [IMG]smileys/emot66.gif" align="absmiddle" alt="smile186" />( staviti ću nekoliko reznica da puste korjenje)...



Nadam se Donata
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2007 u 19:54
Frida krumpirovi baš dobro izgledaju....smile94 a za lantane ćemo nešto iskemijati...smile187
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 01:39
 Još ostalo sjeme pa ćemo i njega, a i nabavila sam novu reznicu i stavila je pod kesu pa ćemo vidjeti....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 09:57
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Još ostalo sjeme pa ćemo i njega, a i nabavila sam novu reznicu i stavila je pod kesu pa ćemo vidjeti....
 
Frida ti si pravi night watchman...pa ženo kad ti spavaš???smile49
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 10:02
od 3.00 do 7.00
Zato sam jutros trčala u školu smile70
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.