Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krumpirov grm - Solanum Lycianthes rantonnetii
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krumpirov grm - Solanum Lycianthes rantonnetii

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 26>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2007 u 15:43
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2007 u 21:16
Cvijeta on i dalje a ja mislila da je kraj....smile96 ima pupoljaka kao u priči...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2007 u 21:29
Ajme, kako ti zavidim...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2007 u 22:58
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Ajme, kako ti zavidim...


Ajde frida i tvoji će krenuti....ako ne....naći ćemo nove....smile186glavno da je big mama dobro...smile96
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2007 u 11:15
Donata smile79za tvog krumpirka, baš je vrijedan
Na vrh
patuljak View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje patuljak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2007 u 21:29
Jesenas sam dobila reznicu ovog cvijeta, ali tek mi ne dugo pružila nove izboje! Nadam se da će izdržati do proljeća jer baš i nije u adekvatnom spremištu, ali jedinom koje imam! Wink
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 20:15
Ovog proljeća kupila sam krumpirov grm koji me je oduševio. Sada je grm ali želim napraviti stabalce. Koliko ga često orezujete? Ja svog još nikako nisam, kad bi trebala?
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 21:56
Jaoj Anagalis ovaj grm je moja tiha patnja, kako ti zavidim, prekrasan je
Pokušavam ga nabaviti ali nigdje ga nisam vidjela. Donatu sam pitala jednu reznicu ali žena me ignorira, valjda sam dosadna. Bio je jednom na aukciji ali sam zakasnila..
Gdje si ga kupila?
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 22:12
Na sajmu cvijeća u Sv. Filipu i Jakovu.
I ja sam ga dugo tražila.
Javi se na pp pa se možemo dogovorit da pošaljem reznice.smile100
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 00:15
Može li se od krumpirka napraviti malo stabalce?
Znaš, ima u časopisu "Moj lijepi vrt" a kad treba nešto nabaviti....muku svi mučimo....budimo prijatelji pa cvijeće je utjeha svima nama.smile136
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 08:37
anagalis, krumpirko ti je super!Hier%20klicken!
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 23:11
Hvala, nadam se da ću uspjeti od reznice napravit stabalce!
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:26
Originalno poslano od člana domingo domingo napisao:

Može li se od krumpirka napraviti malo stabalce?
 
Može se napraviti stabalce, a i lako ze zakorijeni reznicom!
Evo ,malo stabalce u " mom vrtu", fotografija je od lani, a ove godine je puno veći. 
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:27
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:51
Solanum se lako formira u stabalce. Treba mu skraćivati grane da bude što gušći. Evo slike mog stabalca. Kasnije sam mu skratila grane koje strše i postao je još veća rascvjetana kugla.
 
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 13:13
Jaoj Seniiiiii, šta mi radiš! Prekrasan je!! Ubijate me s krumpirkom.
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 14:08
Ovog prolića kuplia sam sadnicu, mršava grančica oko metar visoka. Sada je ovoliki, oblikovan kao stabalce, ali grane su mu preduge pa se poviju do dna. Kad ocvita, dobro ću ga sašišat, pa ko oće....
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 14:40
Jel hoćete da se ubijem??? Ja pokušavam zakorijeniti reznice koje sam dobila ali nešto su mi jadne, sve popljesnivilo ispod najlona.. a ove koje sam stavila u vodu sa vrbinim grančicama ni da bi... a toliko je želim. Cvita, budi tako dobra pa kad orežeš grane pošalješ koju meni.. za slučaj da od ovih stvarno ne bude ništa, a izgleda da neće..
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 13:51

Željka, sorry šta ti nisam odmah odgovorila, posa, dica, itd., ali poslat ću ja tebi i deset grančica, pa valjda će jedna i uspjeti. Pokušaj bez kesice staviti na zaklonjeno mjesto. Samo drži vlažno i imaj strpljenja. Tongue

Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana seni seni napisao:

Solanum se lako formira u stabalce. Treba mu skraćivati grane da bude što gušći. Evo slike mog stabalca. Kasnije sam mu skratila grane koje strše i postao je još veća rascvjetana kugla.
 


Kako si uspila ovako ispreplesti grane?
Ja sam stavila par reznica u zemlju ali mi se čini da se nijedna nije primilasmile206.
Isto tako mi nije jasno kako dobiti ovako ravno deblo jer su sve moje reznice krive i račvaju se na vrhu?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.