Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 154155156157158 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 13:26
Hoya da si barem mogla biti s nama, no bit će još dana i rođendana.
 
Lantana kad dođeš u Rijeku organizirta ćemo feštu u tvoju čast - čekamo te.
 
Ja jednostavno moram pokazati i ostale poklone koji su me neobično razveselili, jer nisu važni pokloni, niti vrijednost, važan znak pažnje svima nama.
 
Naša draga Mare koja je prava majstorica u dekupaž tehnici,  strašno me obradovala ovo divnom i praktičnom kutijicom
 
 
Ovaj me poklon posebno iznenadio, jer zbilja došao nenadano. Felina je naša članica na dekupažu, rođena istog datuma kao i ja i sjetila se,  po Mare poslala ovaj neobično ukrašen crijep. Vidjela sam i njene druge radove, to je zaista fantastično.
 
 
Naša cvjetna gljivarica Jagoda napravila mi je tako maštovit buketić - zamislite kombinacija ciklama i gljiva - mislim lisičarki, pa još imam i večeru.
 
 
Da više ne nabrajam tko je što donio, jer to nije ni važno, tu su se našla još tri preslatka cvjetka. ovu ljubičasto je vanilica, a ovo drugo moram pitati što je.
 
 
Naravno našlo se tu još ponešto što nema veze za cvijećem, niti dekupažom, a između ostalog moja najdraža poslastica bajadera, kojoj dajem prednost pred svim kolačima i to čak komada 2.
 
Malo sam "sišla" s uma, pardon s teme, ali evo odmah se vraćam, jer dan prije dobila sam dipladeniju koju već duže kibiciram.
 
 
i sobni kesten, kojeg moram priznat nikad nisam vidjela.
 
 
Sve je već presađeno i smješteno većinom u vaze, a nešto i u dvorište, pa ću kad sve poslikam staviti nekoliko slika osvježenog i rascvjetanog dvorišta.
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 13:41
Draga Triša,predivne poklone ste dobiliThumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 15:58
predivni pokloni
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 16:32
Krasni pokloni, krasan vrt sa krasnom kolekcijom bilja!!! Često navratim na ove stranice, potajno gledam i divim se! Thumbs%20UpThumbs%20UpClapClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 17:14
Treba to sve vidjeti uživo. Onda tek nastaje čuđenje!WinkBig%20smile
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 17:25
A vjerujem!SmileCool
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 17:48
Hvala, jučer su moje drage prijateljice-forumašice vrt gledale s malog balkona, koji je ujedno i ulaz u moj stančić, jer u vrt ionako sve ne bi stale, jedva smo se ložile po stepenicama.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 18:13
Prekrasne poklone si dobilaClap
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:02
Triša, slažem se s curama, stvarno su ti super pokloni, mogu misliti koliko si se obradovala. Onaj četkovac je prekrasan, imaš divne prijateljice, ali mi se jako svidio onaj rad koji ti je poslala naša OTOK...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:11

Mali kaktus, hvala ti lijepa, dođi opet u moje dvorište kad bude sunčano.

Dada, da naša je Otok baš svestrana, na žalost rijetko idem na stranice dekupaža, ali kad svratim uvijek sam oduševljena čudesnim radovima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 19:54
Predivna dipladenija.Od skora je i ja imam.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 20:04
dođoh pogledati novosti u tvojem vrtu, a sada više ništa nije važno...
draga Triša, znaš da sam bila dva tjedna bez interneta, pa se vjerujem nećeš ljutiti što malo kasnim s čestitkama za tvoj ročkas.
Prekrasni pokloni prekrasnih ljudi uveseljavat će te svakim pogledom na njih. Sretno draga Triša!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 21:59
Nuna, pomalo se bojim te dipladenije, valjda nije jako zahtjevna, jer je zbilja predivna.
 
Sarice hvala ti, ma sve je u redu, obožavam primat čestitke .
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 22:10
Joj kad sve tako nešto vidim kod tebe sad tek shvatam da nema potrebe da sebi nešto kupujem vidim da ču imati svesmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 22:34
Clap za tebe, polone i prijatelje
život je more
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 23:54
smile79 trišica moja ja ostado bez teksta od sve ove ljepote !!!!!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:15
Priključujem se čestitkama. Živjela, Triša!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 07:49
Darovi samo takvi - juhuhuhuu!! Ovaj sobni kesten (hmm, meni su rekli da je to biljka avokada) imam i ja. Potpuno je nezahtjevan, malo vode, u hodniku mi stoji i raste dečko već dvije godine. Nekoliko listića mu je otpalo, ali novi mu narastu i to je to. Čak sam ga morala i malo šišati jer je u visinu potjerao pa mi je ozgubio kompaktnost.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 08:28
Super pokloni Triša!
Ali tako i treba biti jer očito to i zaslužuješ.
I nek te dugo dugo uveseljavaju tvoje prekrasne biljke.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 18:55
Pišemmmmmmmmm pišemmmmmmmmmmmm i poruka ode u vraga........... briši -ne mogu ti se javiti
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 154155156157158 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,283 sekundi.