Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 155156157158159 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:37
Hvala vam ljepotice moje, ma ne stignem ništa. Upravo sam se vratila iz vikendice, još nisam niti vidjela dvorište, kad je mrak. A gore ludilo, kopaj, nagrni, zagrni, pljevi, sadi, čupaj, poljevaj, kosi, - bole mišići, boli vrat, muči me žgaravica, na friškom zraku apetit bezobrazno dobar, pa još i feštali, koma sam, i da znate odoh spat.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:44
Triša svi tvoji cvjetići uživaju kod tebe i zadivljujuće je kako su razmješteni u tako malom prostoru, to me fascinira Tongue 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:57
nemoj sad da Branka uznemiravaš  neka se odmara a ti sanjaj cvijetićesmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 09:10
Trisice, ja uvijek na kraju se javljam. Stvarno je prekrasnih poklona, narocito mi je lijep onaj crijep.
Nadam se da dolazi u Zgb na Floraart, ali da bar bude vrijeme lijepi i bez kise.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 09:38
Ja kao i uvijek kasnim pa tako i ovaj put, oprosti Embarrassed.
Sretan ti rođendan Triša!
Ostani i dalje tako mlada u srcu, jer tijelo uvijek slijedi srce koje mu otkucava život.
Godine će tako postati tek običan broj, još jedna recka na štapu života, a Majka priroda će tebe, svoju vjernu prijateljicu i čuvaricu njezine nejači, nagraditi obiljem zdravlja, životne radosti i svime onime što ona uz sebe nosi.
 
smile99
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 10:02
Što reći, nego svima još jednom veliko hvala.
Tatjana dolazim naravno u subotu.
 
Mali gogo, zaista bi me radovala kad bi se jednom upoznali, no tko zna.....
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:17

Velika je šteta što neko tijelo ne može biti istovremeno na dva mjesta, jer moje bi sigurno ovih dana bilo u mom dvorištu i u vikendici, no kako je to nemoguće, vrativši se iz vikendice zatekla sam nekoliko divnih prizora, pa sam ih slikala.

Jagodine kampanule, većinom plavo-ljubičaste, ali ima jedna bijela, visoke su oko 70 cm,
 
 
 
Jutros slikan lamparantus konačno se pripremio za cvatnju dva divna pupoljka
 
a kad sam se nakon 2 sata vratila iz vana evo što sam našla
 
 
Cvjetati se sprema i lupinus
 
 
I tritoma ima dva cvjetna klasa
 
 
Mala kampanula, nakon što je u kući ocvala posađena vani cvjeta ponovo
 
 
Anemone su neumorne
 
 
Kao i razne kombinacije s maćuhicama
 
 
 
Mini ruže u žutoj boji
 
 
Lychnisica došla bez cvijeta, no evo već će ona cvjetatiž
 
 
Po cjelom dvorištu izlazi ova stalno cvatuća roza djetelina
 
 
Flavijina špricama ruža posađena u neko "divlje" vrijeme izgleda da se primila
 
 
Kombinacija koja brzo raste i zaista me veseli
 
 
Procvao i krumpriko
 
 
Kćer sa balkona izbacila ovu klupicu, koju je napravio mm, pa ajde neka  bude tu mjesto za odmor i uživanje u gledanju cvijeća
 
 
Sada ću se teleportirati u vikendicu u Skradnik, pa idem tamo staviti malo slikica.
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:37
divno Trisa ,stvarno si predivno uredila tvoj cvetni raj,zvoncici su ocaravajuci kao citav vrt
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:38
Prekrasno!!! Cvijet do cvijeta.
Sretan rođendan sa zakašnjenjem, ali vele da za dobre želje nikad nije kasno pa tako i ja ovim putem šaljem pregršt istih
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:48
smile39To ja padam u nesvjest! Smile ClapClapClap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:53
već sam pala u komu, ne samo u nesvijest. Bravo Triša!
lijepi pozdrav
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:56
Predivan vrt, cvijeće, okućnica...
Moj naklon draga...jedinstvena si!!!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:19
Doći ću se odmarati na klupicu da gledam ovo prekrasno cvijećeClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:28
Mogu samo reči bravo za tvoju ljubav prema cvijeću koje ti lijepo vraća, campanule su posebno lijepe. Clap
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:28
Prekrasne su ti one campanule!Thumbs%20Up
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:20
Obadvije smo u Rijeci, a ono ispada kao da si ti na nekom drugom planetu. Sve ti prekrasno svateClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:42
Kod tebe se čovjek ima što nagledati - majstorski smješteno i njegovano.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 12:44
Pročitala sam da imaš nekih problema i ne možeš na forum.
A dobro da mi ostali možemo, pa možemo uživati u tvojem cvijeću. Staro krasno raste i cvjeta, a novo - prelijepo.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 13:40
draga Triška, ovo tvoje dvorište me oduševi svaki puta Clap
kao i tvoja silna energija Thumbs%20Up
baš se veselim što ćemo se vidjeti uskoro
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 14:13
smile227 Triša, pored svog cvijeća uspjela si smjestiti i klupicu za popodnevnu siestu smile141, odlićno mjesto i lijepo se je uklopila.
Jagodine kampanule su predivne, moje su tek u cvatu i ove godine samo dvije, ne znam boju, mislim da je plava, nekako su mi slabašne ove godine.
Jedva čekam da ti procvate lamprantus, ove godine neću pogriješiti s njim, tvoj mi je zimus u vrtu smrznuo a ovogodišnjeg lantaninog stavila sam odmah u vazu pa ću ga selit nutra-van.....
Da.. i još nešto.... Ukrasna trava ti je pre,predivna ovako u cvatu WOOW!!
 
Baš san kurijoža koliku listu imaš sutra za Buzet....Wink 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 155156157158159 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.