Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 156157158159160 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:59
Drage moje prijateljice, vidim mislile ste na mene dok nisam mogla niti blizu foruma, ali evo me tu opet s vama. Sve to bavljenje cvijećem, uzgajanje, kupovima, nebi bilo niti približno tako uspješno da to nemam za podjeliti s vama, mojim najdražim cvjetoljupcima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:01
Pa evo i mene napokon -ma neću ništa reći samo ču ti se javiti -volim tesmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 18:34
smile57 pusa
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 19:07
Ja mislim a što ću po virtualnom kad sam ga vidjela uživo. A kad tamo u ovih nekoliko dana sve se zaplavilo, zarozilo, ima i crvenog a kutak za odmor je Thumbs%20Up Triša majstore!ClapClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 19:27

Hvala svima što šetate mojim mini dvorištem. Sada je sve već razbujano i natrpano, ali uvijek se nađe mjesto za pokoju vazicu. Jučer i danas sam presađivala kaktuse i neke druge biljčice. Uglavnom kaktusi se smjestili u 24 nove četvrtaste teglice, da malo promjenim.  Slijede slikice večeras.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 20:56

Baš sam se spremala da ću početi zaljevati, kad je pljusnulo kao iz kabla i neka je, dobro je zalilo, pa bar večeras s tim nemam brige.

Malo mi je frka za sukulente i kaktuse, ali što bu, bu, bogme ih neću spremati.
 
Moja agava okružena cvjetajućim lamparantusom
 
 
 
I jedna s prozora
 
 
Turski karanfili u raznim bojama
 
 
Cvjetajuća kotola ispred lupinusa
 
 
Lupinus je zaista predivan, cvijet ima skoro 30 cm
 
 
Nigela u plavoj haljinici
 
 
Jagodine rumenke
 
 
Gazanije u više boja u dvije tegle, na rubu klupice, na ulazu da ih svi vide
 
 
Klorofit Lorin iz kuće iznesen u viseću košaricu između crvenih vodenica
 
 
Djetelina se zatvorila pred kišu
 
 
Tritoma
 
 
Žuti noćurak iz Buzeta - uskoro će cvjetati
 
 
Sve moje heuchere
 
 
Hoste
 
 
Ljetni čempres by Smrcko
 
 
Polukržna svaštara
 
 
Milion bels s bidensom izvan balkona
 
Nekoliko panoramskih za kraj priče, a onda slijede ruže
 
 
 
 
Balkonski kutak
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 21:29
Koliko ljepote u ovom dvoristu Tongue!! Milion bels mi je fantastican!!!!!! 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:02
Triša pratim ja tebe bez brige ..ma divo je kod tebe kad idem kroz tvoj vrt osijećam se kao Alisa u zemlji čudesa..pa na tih par kavdrata je nevjerovatno koliko imaš biljaka i kako im je samo lijepo Big%20smile tvoja draga bila pasiflora me je skužila da sam ja purgerica i fino me usrećila sa cvijetovima ali ne bijelim Confused neka ju volin ja ju i takuLOL..kažeš pljusak a kod mene se nešto namćorilo sa zapada pa odo ja malo skloniti koju teglu sa osijetljivijim biljkicama..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:10
Hvala Dzo - Evo malo sukulenata i kaktusa, koji su počeli cvjetati.
 
 
 
 
 
Dobar dio kaktusa presadila sam u četvrtaste vaze, za sada u 24 vaze, negdje po jedan, negdje dva, a negdje i tri aktusa.  Za sada će biti ovdje
 
 
Dio je ostao ovdje na policama, koje će preko zime biti staklenik i primiti veliki dio kaktusa na zimovanje.
 
 
Naravno dio sukulenata je i dalje na ovoj polici
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:13
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Triša pratim ja tebe bez brige ..ma divo je kod tebe kad idem kroz tvoj vrt osijećam se kao Alisa u zemlji čudesa..pa na tih par kavdrata je nevjerovatno koliko imaš biljaka i kako im je samo lijepo Big%20smile tvoja draga bila pasiflora me je skužila da sam ja purgerica i fino me usrećila sa cvijetovima ali ne bijelim Confused neka ju volin ja ju i takuLOL..kažeš pljusak a kod mene se nešto namćorilo sa zapada pa odo ja malo skloniti koju teglu sa osijetljivijim biljkicama..
 
Hvala ti Duda, ma glavno da ponekad svratiš. Sada je zaista puno vrtova za pogledati, svi su lijepi i svi vole da se i njihov vrt vidi, pa mene veseli kao i sve druge.
Drago mi je za pasifloru.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:20
draga volim se prošuljati tvojim dvorištem, ali pažljivo da nekaj ne srušim Wink vidim da tu na balkonu ipak stane još puuuuno teglica Big%20smile
lijepu kolekciju heuchera imaš, a ona dolje desno je naj naj smile39 zapelcaj koju kada naraste LOL
od kombinacija mi je agava sa lamparatusom super Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:29
Baš sam te danas htjela zapitati gdje su nove sličice, a ti si baš raspalila.

I ti si kupila kvadratne posudice kao i ja, nekako se ljepše poslože jedna do druge nego okrugle.

Ne bi ništa izdvajala iz ovog izloga, lijepo mi je ovako kao cjelina.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:33
a gle crnca kako se pravi važan na polici Thumbs%20Up
ova sa sukulentima je mrak Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:37
Konte, Otok, samo vi dođite, ipak sam našla mjesto za jednu klupicu, mali stolić i dvije stoličice, za popit kavu s vama, baš bi to bilo super, a ima i sladoleda.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 22:44
Došla sam i ja u tvoj vrt,odnosno cijelu večer sam čekala da postaviš nove slike kako si najavila.Sve ti je prekrasno,nebi ništa izdvajalasmile71
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 01:23
Triša draga duže me nema kod tebe, a dvorište je prekrasno rascvjetano..Sve je lijepo, ali lupinusi i lamprići susmile227Drago mi je da su se moje kampanule ili kako ja kažem zvončići lijepo proširili i rascvjetali....
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 08:36
Winkmali kaktus, Jagoda, već je bilo kasno kad ste svratile, pa sam spavala, no drugi put dođite po danu, ugođaj je puno ljepši
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 08:52
ajme Triša kod tebe sve rascvjetano i ko po špagici! Krasno ti je cvečeko
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 09:34
Kontesa, ne brini za rušenje, ako ja prođem dvorištem bez štete, znači da ima još mjesta.

Samo, ne znam do kad. Ako Triša ovako nastavi ubrzo neće biti mjesta ni za nju.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 10:06
Triša, da znaš da nismo fulale ča smo kupile noćurak u Buzetu..... da znaš kako ima predivne cvjetove Thumbs%20Up, ogromne, meni ima već dva Hug.
Jagodini zvončići su jako lijepi a i lupinus, meni je procval tvoj lanjski i lila je, boja koju nemam Thumbs%20Up.
Ovako u četvrtastim vazama puno ljepše izgledaju kaktusi i što je najvažnije puno više ih stane Thumbs%20Up Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 156157158159160 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.