Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 216217218219220 243>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 11:05
LOLLOL
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Magnolija veseli me kad god nađeš vremena i dođeš k meni!
 
Opsjena moj božur će još malo završiti sa cvatnjom, zato samo za tebe
 
 
Niho, nema te dugo, nema slika, a kaktusi rastu, rastu, neki i cvjetaju
 
Free Jagodine perunike japonike zbilja su posebne i da cvjetići su im plavkasti, a vidim da im paše i ako su u hladu, isto cvjetaju
 
Bomelija ima u ovom dvorištu i nekih tvojih biljki, a da imaš pravo uvijek se može nešto ugurati.
LOLLOLLOLLOL..ha e vala neka prolaze .a moji svega su oko 10 cm...i nem ajoš od cvijeta isfalis e dok moje nije poćeloLOLnećeš imati vremena
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 11:12
Triša, Triša, kako je kod tebe sve lijepo rascvjetano smile93
Božur ti je prelijep, a sada si me podsjetila i na keriju ( onaj žuti grm), koju stalno gledam po vrtovima a nisam se mogla sjetiti imena...hvala.Smile
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 12:20
tu san imala nekih zaostataka, sve san pregledala i viđeno me oduševilo, božur je prelijep, postrojeni kaktusi i sukulenti su kao na izložbi, kerija i šeboj.... ma sve je divotaClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 14:24
predivan bozur
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 15:53
Prekrasan božurClap. Moj je  zimus Dead, ali moj je bio ona druga vrsta - zelena.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 16:26
  ....sve  mi  je  jasno  kad  napises  u  Kafici   da  nemas  vremena  jer  si  u  vrtu...to  se  vidi  -   uredni  djardinici  i  biljcice   u    cvatu...Clap

On%20The%20Hammock

...evo,   combo  odmara  umjesto  tebe!!!!!

Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 17:03
Krasan bozur, tu kod nas jos izviruju Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 20:20
Drage moje božur je bio zaista lijep, kažem bio, jer još ima dva cvjeta, drugo je sve otpalo, pa sam ih ošiškala.
No ima drugih biljkica koje me vesele.
Evo najprije noviteta sa jučerašnjeg izleta u Buzet i selo Golubovo
 
Aquilegia "crimson star"
 
 
sempervivum "estella"
 
 
Ma ne vidi se još niš, ali biti će
 
hosta "fire and ice"
 
 
Od ove tri biljke jedna je Lorina, a dvije su moje, od toga pojma nemam za jednu, ali ova zeleno-bijelih listića je
 
pysostegia virginiana variegata
 
 
Od kada sam na ovom forumu pokušavam doći do te gaillardie crveno žutog cvijeta - konačno je tu gaillardia aristata puna je pupova
 
 
Ova visoka biljka u cvatu, nije u tegli, to je samo privremeno ide u Skradnik, a poklon je našeg dade 84.
 
 
A po povratku  doma dočekalo me iznenađenje od naše Otok
 
 
A vrhunac otočkog prijateljstva, poznanstva, ljubavi ili kako želite za mene je ovaj crni ljepotan, dobio je počasno mjesto u mom dvorištu
 
 
Sada malo po dvorištu.
Procvjetao klematis "Multi blue"
 
 
 
roza aquilegia (pakujac)
 
 
 
Ploks je u punom cvatu, plavi naravno
 
 
 
Dole je ploksić, malo iznad pakujac, a na vrhu klematis
 
 
Ostalo je nekoliko listića ajuge, koja je procvjetala
 
 
Tu je jedna ruža penjačica, oko nje alium
 
 
fuksija sačuvana od lani cvjeta, još kad bi je netko malo dohranio....
 
 
Ulaz u moje dvorište, sa žutom ružom, solanum jasminoides, klematis od sarajke, koji brzo rasteu dnu iberis, a iza izlazi lila tradeskantia
 
 
Perunike japonike dugo već cvjetaju, među njima su sada one klasične ljubičaste, polako se otvaraju
 
 
Kalistemon je pun pupoljaka, još uvijek je u vazi, ali velikoj, no mislim da će mu ovo biti trajno mjesto i bez vaze
 
 
Niske žute perunike su ocvale, ali se visoke isto žute sada otvaraju, a u podnožju ima aliuma i crvenih anemona, a desno je "sukulentni vrtić"
 
 
Ovaj vrtić posebno volim. Napred su Jagodine plave i bijele kampanule, iza njih agapantusi, ima tu malih kampanula, tratinčica, ruža, astilba, i još svašta
 
 
S ove strane isto šareno društvo: vodenike, iglice, hoste, roza jastučac, izvirila i dva amarilisa, u vazi kalistemon, između hemerokalis, karanfilčići, a po zemlji houtinija.
 
 
Ista gredica iz drugog kuta
 
 
Evo još jedne slikamo od istoka prema zapadu, pa ću za večeras završiti!
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 20:30
Imaš malo dvorište,puno cvijeća,ali je sve tako lijepo skladno složeno da je milina pogledatiClap
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 20:32
Savršeno!!!!!!!!! Kakvo bogatstvo... smile55 Nove biljčice su smile186!!!!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 20:43
rascvjetano,šareno,krasno kao i uvijek,a noviteti su pravi,biče tu i za mene pokoji pelcer ili sjemenka,spremam ja pohod na vaše dalmatinske vrtovesmile115
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 21:06
bravo triša.manjeg vrta a sa više biljaka i ljepšeg nisam vidjela
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 21:07
Ajme Triša koja raskoš kod tebe!!!
Noviteti su ti krasni.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 21:15
Big%20smileOdmah sam dotrčala!WinkPa dakle svaki put se iznova divim kako si u tvom, ipak malom, prostoru, posložila tako lijepo, toliko predivnih biljki.Pravi mali cvjetni raj!ClapClapClap
Ne znam što me više oduševljava, cvijeće ili ove nove prinove - sukulentići.Thumbs%20Up
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 21:32
Trisa, Trisa, predivni noviteti ali sempic Estela je uhhhh :))))
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 21:59
Supač slikice!Tongue
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 22:03
Triša ostala sam paf koliko noviteta, koliko rascvjetanog cvijeća na tako malo prostora , da ti pošaljem malo humusa za onu fuksijuWink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 22:04
smile71smile78smile71smile71smile71smile78smile78
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 22:24
smile113  smile141  smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 23:08

Tvoj savršeni vrt sa 2 343 125 biljčica savršeno poslaganih po samo tvom zamišljenom poredku samo me fasciniraju, tvoj vrt me podsjeća na veliku biblioteku gdje vlada isto tako savršen i pregledan red!! Svaka biljka ima savršeno mjesto!!

Kod tebe u vrtu može se danima uživati u razgledanju a da se svaki tren naiđe na biljčicu koju do sada još nisam primjetila!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 216217218219220 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.