Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 243>
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 22:16
.Thumbs%20Up... mmmmmmmm koja ideja i ja cu zet nekamo par panjeva jako je stosno, a vrtic  ti je vise nego   k r a s a n..........nema ca nemaClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 22:41
Od tebe ni nisam očekivala ništa manje,Trišasmile120
 
Meni se čini da je u duguljastom teglu clematis
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 23:29
Dobro ti se čini klematis je , a pod njega će ići prkos, jer kažu da mu se noge ne smiju znojiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 23:50
 kad vec pitamo...a kako se zove biljka sivih listova iza poljevače s dragoljubom ( slika s prethodne stranice)? I ja ima to biljku na otoku ali ne znam kako se zove ja sam je nazivala pelin iako znam da nije to onaj pravi pelin iako me podsjeća na njega...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 16:55
Biljka je Kostriš - mislim da mi je to Donata objasnila- a ima ti neko kompliciranije ime. Dio sada je i meni to bio pelin, ali eto naučila sam pa ga sada zovem kostriš (valjda je to točno izgovoreno).
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 20:51
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 kad vec pitamo...a kako se zove biljka sivih listova iza poljevače s dragoljubom ( slika s prethodne stranice)? I ja ima to biljku na otoku ali ne znam kako se zove ja sam je nazivala pelin iako znam da nije to onaj pravi pelin iako me podsjeća na njega...
 
Frida, to nije pelin iako ima nekih malih sličnosti s njim. To je Cinerarija, Senecio cruentis. Domača imena su joj Pepeljuga i Kostriš kao što ti je već i Triša spomenula.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 13:07
obozavam baste sa kamenom, stalno nesto ogradjujem, dala si mi ideju Trisa da poneku biljku posebno ogradim...za vrt sve pohvale!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:25
Danas su u mom dvorištu vladali dinosaurusi svih vrsta i veličina.
Moj unuk i prijatelji pretvorili su dvorište u prahistoriju.
 
 
Klematis ima samo dva cvijeta, dali će mi još stavari pupoljke i rasti. Utješite me - valjda hoće.
 
 
Dio verbena završio na kćerkinom balkonu, a ove mi je velikodušno ostavila, pa sam ih 4 s tavila u teglu, a dvije privremeno tu, ali moram im naći mjesto.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:33
Kak su dobri dingaći!  Sigurno je bilo veselo u dvorištu danas!
smile112 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 22:56
triša, clematis je divan, iako je mlada biljka još će on tebe obradovati kojim cvijetom, pa tek je krenuo s rastom. 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 23:07
Clematis je stvarno prekrasan...smile70
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 15:11
Ja se stvarno danas umaram koliko hodam po tuđim vrtovima, ali isplati se...
Tvoj je prelijep, sve slike, svo cvijeće ma sve ti je prekrasno!!!
A što se tiče panjeva i ja sam prošli tjedan nešto izvodila doma...ali nisam uspjela, pa će mi muž morati pomoći...
Ali kao sirovina su super, mi ih imamo također puno doma...
Sve u svemu možeš biti ponosna na svoj rad, energiju i ideje!!!Thumbs%20Up
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 21:56
Triša, nije mi lako priznati, ali tvoj clematis je ipak ljepši od mog plavog clematisa.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 22:25
Dada ma daj kao da je to važno svi clematisi u divni, moj je sada pomalo u raspadu - cvijet mislim, ali sada ponovo gura nove listiće i grančice pa se nadam da će ove godine biti još koji cvjet.
Druge ću godine sigurno nabaviti još kojeg, jer nisam pojma imala kako je to predivan cvijet.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:57
Zaboravila sam skoro na ovu temu, pa ću vam tu pokazati obilje mojih ruža, koje su u punom cvatu.
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:58
ljepotice smile71
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 00:06
smile169 Predivni su i dinosauri, a i sve ostalo! Srećom kaj su i moje ruže u pupoljcima, pa ti neću biti zavidna!!! smile187
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 08:08
smile93kažem samo ovo
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 21:32
Evo malo promjena u mom dvorištu,:
 
Neveni - vrtić samo za njih, do njega vrtić sa  osteospermumima - pa nisam baš zadovoljna, ali rastu
Pogled prema vratima dvorišta s jedne strane
Pogled prema vratima dvotišta s druge strane
 
Tu ima svega ovaj kamenjar zamišljen je potpuno drugačije, ali ostale su anđeoske trublje i hortenzije iza male, ionako ne će cvjetati druge godine.
Vrtić su preuzele dalie
 
Kostriš je pred cvjetanjem, a oko njega tratinčice - pitanje je,a li lijepo napreduju i možda procvjetaju. Vidi se i omiljeni kozjak.
 
 
Ovo vidim kad sjedim na terasi
 
Ovo gledam kad izvana dolazim na vrtna vrata
 
Sve ostalo što se ne vidi na ovim slikama  za nekoliko dana
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 21:52
bravo Triša...sve rascvjetano Clap
kod mene još nije...kasnim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.