Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 07:25
Vera4 dođeš k meni i uzmeš što ti se sviđa, barem ti imaš mjesta za sve, a kod mene je sve zgurano u 60 m2, znači 100 mojih dvorišta može k tebi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 07:44
triša moja pasiflora bila je prošla god isto takva ali bez jednog cvijeta sad raste i opet ne vidim cvjetove ,kak da mi procvjeta
sutra je novi dan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 15:52
Triša sve ti je buknulo, moraš dobro zasukati rukave da to održiš u redu, ali ja ne sumnjam u tebe.
A pasifloru sam i ja dobila od Manči, i mojoj će sigurno trebati godine da naraste kao tvoja.Ali tko čeka- taj dočeka.
 
Uživaj u svojoj cvjetnoj fantaziji i normalno slikaj što češće da i mi možemo uživati.
 
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 16:33
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Vera4 dođeš k meni i uzmeš što ti se sviđa, barem ti imaš mjesta za sve, a kod mene je sve zgurano u 60 m2, znači 100 mojih dvorišta može k tebi.
Došla bi ja došla ali čuvam bebicu od 88 ljeta, dok njezin sin voza turiste po plavaom Jadranu. Ovako jedino ti moeš u ove kajeve.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:17
Ajme pa tvoja pasiflora je bijela!!!smile64
Jel bi ti par grančica te bijele zamjenila sa mojom plavomsmile143
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 18:37
Triša, vrednice ovog foruma, prekrasan ti je vrt. Toliko prekrasnih boja na jednom mjestu smile94
nema kruha bez motike
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 22:25
ma sve ti je predivno,pasiflora je exstra
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 22:32
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ajme pa tvoja pasiflora je bijela!!!smile64
Jel bi ti par grančica te bijele zamjenila sa mojom plavomsmile143
 
Vrlo rado - imam grančicve već ukorjenjene za tebe, a plavo je moj favorit, plavo cvijeće me privlači kao pčelicu, obožavam ga i baš ćeš me usrećiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 08:29
Ohoho, padaju nove razmjene, bravo.
Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:43

Moji ljepotani se spremaju cvjetati, a ja u petak idem i nema me do ponedjeljka, pa vjerojatno cvijet neću vidjeti, ali barem ovo:

 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 22:00
smile227 i ovako zatvoreni, odnosno pred cvatnjom su prelijepi!
MOžda se iznenadiš i dočekaju te sa cvijetom!
Tko zna....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 17:39
Kako se moje dvorište mijenja iz dana u dan, stalno nešto novo proviruje ili pokazuje svoje nove cvjetiće, evo malo slikica od danas. Ovo je samo uvod.
 
Silvekini noćurki cvjetaju
noćne frajle su preguste, ali skoro cvjetaju, pustit ću ih
Novost su žuti karanfili
Procvjetala je žuta dalia iz sjemena
Također iz sjemena dupla narančasta
TeaK će biti ponosana, jer ovo je njena anđeoska trublja (valjda joj je to budući cvijet)
Ova dva ljepotana jutros su me u 6 razveselila i cjeli sam dan dobre volje
Ova prekrasna vodenika u hladu neprestano se širi
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 18:01
dabogda imala tri put dnevno ovakvih promjena.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 21:34
Tako je Vera,ma neka je i 5 puta dnevno ovako "maltretira" cvijećeBig%20smile
Triša smile84si.Ja još nikad nisam pelcala pasifloru no sad budem.Ako ne uspijem poslat ću ti grane pa budeš sama probala.
Kad smo kod plavog....Nisam stigla slikati večeras ali budem u jutro(do onda će se vjerojatno i rascvasti).E da,ukratko MM mi kupio plavi vrtni hibiscusEmbarrassed
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:31
    triša, triša   smile57smile120
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:35
Kaktus je za 10+!
Lijepo je vidjeti kad su ljudi sretni zbog sitnica koje život znače!smile141    smile141     smile141
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 00:16
sta drugo reci?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 20:02
Jesam li ti već rekla da ti je krasno cvijeće? Kaktus je super, sad znam zašto si negdje napisala da si se počela zanimati za bijelu boju, uz favoriziranu plavu, naravno.
Bravissimo!!!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 22:38
smile227smile55Super si ti popunila tih 60 kvadrata....sve lijepo, sareno i rascvjetano. Izvrsno! smile120
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 23:47
Kao i obično bez riječi sam ostala! Samo gdje ćeš staviti ono što će još da stigne iz mog grada do tebe!!! smile187
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.