Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 243>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 14:41
Triška prava si vrijednica i ideja o stalnoj mjeni u vrtu je super...sviđa mi se Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 10:30
Predivno si preuredila vrt...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 18:22

Ajme, kakva promjena. Jesi li to preuredila ili počupala kad govoriš da imaš kamion smeća?

Što god da jesi promjena na bolje je očita. A to si i najavila!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 19:13
Promjene vesele svakog ljubitelja cvijeća,a vidi se da i ti uživaš u tome.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 21:06
Cure drago mi je da ste svratile, iako me  nije bilo.
Ako bude lijepo vrijeme stura nastavljam sa čišćenjem, iako bi bila puno sretnija da noćas padne kiša, kako najavljuju, pa da mi dobro zalije.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 21:16
Triša opet vrijedna kao pčelica. Napravila si stvarno puno posla i velike promjene. Već sada jako dobro izgleda. 
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 21:26
Uh, čišćenje, i mene čeka, alikad završiš izgleda super. Vrijedna kao i uvijek, bravo!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 21:33
Šta reći a da nije već rečeno.Genijalna si,kad pomislim,evo to je raj,bolje i ljepše ne može,eto tebe sa novim ,boljim i ljepšim idejama.Ona plava trava je krasna i dobro da si je sa maćuhicama iskombinirala jer će već sljedeće ljeto od te trave biti pravi grmovi pa bi "ubili" neku trajicu.
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 21:36
Baš ti je lijepo,,kreativna si totalno...super je kaj u vrtu uvijek nešto možeš preokrenuti,promijeniti,isplanirati drugačije,dio gredice neki recimo, posaditi lončanicu,neznam...
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 22:58
Zakorjenjujem ti granu onog grmića, ti si malo cmotana. Ostavila granu u Skradniku i došla nakon 15 dana, normalno da se posušila. Sad ću ja pokušatismile105, mazim i pazimWink

Gledam ti slike vrta i primjećujem da si ranije imala dizajn krugova, a sada si prešla na pravokutnik. I sviđa mi se ono odvajanje svake biljke za sebe i sprječavanje da se izmješaju, tako je urednije. Volim vidjeti redHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 23:00
Evo me konačno malo kod tebe u dvorištu...Vidim da imaš radove i preinake u vrtu. Dajem ti podršku jer morala bi se i ja uloviti posla,smile161 ali samo odgađam.....Promjena je svaka dobra pa će biti i ova tvoja,naravno na bolje odnosno ljepše.....
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 09:01
Ja otišla spavat, a vi mi došle u vrt i uočile moje promjene, što me zbilja veseli. Dođite mi opet dragi moji, tako je lijepo kad vas vidim u svom dvorištu i zamišljam kako ćemo jednom tako svi zajedno popiti kavu, pa makar morali sjediti  na travi u nedostatku prostora.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 12:05
evo imene vidim slobodno jedno mjesto- ugodno je lijepo posloženo samo nema domačice...čao... vidimo se drugom prilikomsmile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 16:33
Može Bromelij, samo doleti, čekam te.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 19:21
Cjeli dan čekam kišu, ali evo izgleda da će se tek sad spustiti, a morala sam neko cvijeće u vazama zaliti, jer je bilo tužno, što me nije bilo tri dana.
Evo malo novih slika mog starog i novo cvijeća.
 
Ovu Hoyinu travu iskoristila sam u kombinaciji s novim mini ružama, to sam kćerki napravila za ispred ambulante
 
 
Procvjetala mi mala bijela mlječika
 
 
Korijenkovim anemonama ne mogu se nadiviti-nabavitću još neke
 
 
Noćne frajle smjestile se ispod žute ruže, koja hrli u visine
 
 
Žute margeritice ne prestaju cvjetati
 
 
Naša Lora bi rekla "ovo sam si priuštila neki dan"-erike
 
 
Jedan od četri hibiskusa konačno procvjetao - ima i jedan pupoljak - kad vidim kako neki kod vas cvjetaju zaista sam ljubomorna
 
 
Neumoran plumbago
 
 
Volim ovaj kut, gdje ima svega - uvijek je rascvjetan
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 20:02
Uredno i super kombinacije
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 20:03
smile227Na sve.
Em vrt nije velik, em si "skitala" cijelo ljeto, em sve cvjeta predivno!
Ma bravo!ClapClapClap
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 20:34
Hej Triša što ti to mene ogovaraš, ko da si ti bolja, vidi koliko ti sve cvjeta, a neki dan što si sve pokupovala
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:43
Pozdravljam te draga Triša!
 
Fascinira me tvoja sposobnost da iskoristiš sve ono što nam je dohvat ruke oko nas i tako skladno ukomponiraš zemlju, biljku, kamen, suho korijenje i grane, građevinski materijal...
Bravo! Lijepi pozdravClapClapClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 21:47
Sve je lijepo, ali anemone su mi nešto posebno, i moje cvatu, baš nam je Korijenko lijepo nadjelila ove prekrasne anemone Wink
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.