Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  123 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trišino dvorište
    Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 18:25
Evo nekoliko slikica iz mog malog dvorišta, koje ima cca 60 m2. neki od vas imaju možda veću kupaionicu (mala šala):
Hrpa zemlje, pomješane s kamenjem, s kojom se borim već danima
javorika, lovorika, uz stablo mendula ispred podruma koji se još kopa
božur se već probudio
Passiflora, koju sam već obećala iskopati za aphro066
pogled na kameni vrtić i lovor višnju
tu se vidi iz boljeg kuta lovor višnja i kućica za ptice
 
izlaz iz dvorišta i passiflora
bršljan zeleno bijeli, ako je netko zainteresiran, lijepi je
Mislim da je ovo oleandar, koi se sam zasadio od susjeda
ovo je moj mali balkončić i jaglaci u košarici
 
Sretna sam što imam i tako malo dvorište, jer živim skoro u gradu, pa je i to zlata vrijedno, a najviše mi vrijedi za moju Trišu, pa smatram da je to ipak najviše Trišino dvorište.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 18:28
smile141 vidim u izradi je i kamenjar...... biti će tu svašta zanimljivo.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:22
Kamenjar bi mogao biti super... svidja mi se krug od kamena kako je napravitsmile141
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:22
ps. i nije bitna velicina dvorista nego kako je ta povrsina iskoristena!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 19:23
smile141Prekrasno.Jaglaci susmile84 a tek ona pasiflora na ulazuusmile93smile93smile93
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:38
Hvala, okrugli vrtić je napravljen suhozidom - mi bi rekli gromača, a ispod je najlon, što mi je savjetovala Shasha, a sad na onoj hrpi zemlje, kad je očistim namjeravam još jedan ili dva manja, jer imam kamena u izobilju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 21:06
smile141 Prekrasno! Stvarno je predivno!
Kao što su i drugi rekli, nije bitna veličina već ugođaj!!! Wink
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 22:26
Super je Triša.
BRŠLJAN....brrrr. Bršljan mi je lijep, ali samo u tuđem dvorištu.Thumbs%20Up
...štihača je zakon...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 09:29
Više ne gledam ničije slike tako dugo dok proljeće ne dođe i ne rascvate se nešto i kod mene.Noćas sam sanjala tvoju pasifloru,a kako tebi božuri već niču sanjala sam i svoje božure u cvatu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:34
Danas sam presadila kozjak u jednu veliku vazu i neki grmić, koji cvate žuto, neznam mu ime - pa pomozite.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:41

ovo je bas super
Triša kamenjar je jako zanimljiv
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 19:21
Triša prekrasno.smile79...ovaj drugi grm ti je
kostriš,Senecio cineraria


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 19:48
Hvala Donata, prolistati ću malo nešto o njemu, hvala vam na komplimentima, još će biti kamenih krugova ili nekih drugih oblika.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 18:35
lijepooooooooo
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 21:56
Ova zadnja slika - fenomenalna kombinacija...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 20:48
Jako je ljepo Triša! Tvoj raj u malom! smile141Kameni vrtić ima baš mrak oblik! To budu bile tri nijanse nečega?Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 20:59
Šeflera hvala ti. Nije veliko imanje kao tvoje, ali kao okućnica je sasvim dovoljno  pa kako sam si dala u zadatak kad budem u mirovi posvetiti više pažnje dvorištu, sada se trudim, Doduše kuća još nema dole gotove zidove, niti fasadu, pa neće biti baš tako lijepo, ali ja uživam svejedno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 19:07
Triša, I like it! Bravo! Wink
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 19:13
triša vrt ti je prekrasan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 09:21
Hvala na pohvalam, jako me veseli što čitate, pa evo još malo slika iz Trišinog dvorišta.
povezana dva vrtića, a otraga jedan mali u kojem su crvene rudbekije.
U desnom su samo cinije,koje pomalo izlaze, a u lijevom su kale i ljiljani (ništa nije izašlo).
Ova dva vrtića su malo ispod mendule(badema), ali sunce dolazi do njih.
U prvom većem su noćne frajle (slabo izlaze), kojih imam u posudicama pa ću ih dodati-želim da mi budu samo one.
U malom vrtiću su pak Mikičine (ili od njene susjede-ma nije važno) hortenzije, koje još stoje, ali ulažem puno nade u njih, jer je to ipak s našeg prvog forumaškog druženja.
Djetelina je prekrasna zelena, s kapljicama jutarnje kiše, ali još ne cvate-mislim da ću i nju ograditi kamenjem, jer kad kosim......
U kamenjaru čuvarkuće bujaju, evo jedne najveće
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,326 sekundi.