Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Bonsai
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bonsai
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bonsai

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: bonsai
    Objavljeno: 10 Travanj 2007 u 15:04
Namjeravala sam sebe pocastiti jednim bonsaiom ali sam odlucila predhodno vas pitati kakav je on za odrzavanje ,sta voli a sta ne ,
pa eto svaki bi mi savjet dobro dosao   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2007 u 20:38
Ja ti mogu samo odgovoriti na onaj dio..."kakav je..." Lijep jeeeeeeBig%20smile.Nikako da si i ja jednog kupim pa ti ne mogu pomoći,ali ćeš zato ti meni kad ga kupiš,a onda jedne godine ga i ja nabavimTongue
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2007 u 20:41
ma ja sam se tako zaljepila za bonsai tako da cu ga sutra najvjerovatnije kupiti a i malo sam po internetu ceprkala i odluka je pala pocastit cu sebe jednim malim bonsaiom a vas slikama naravno
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2007 u 21:08
jupiiiiClap
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 17:12
evo ga jucer sam sebe pocastila a danas cu vas



Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 17:32
Prekrasno!!!Heart
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 18:22
hvala
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 21:37
Prekrasan jeClap.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 07:53
Dina Thumbs%20Up Često ih gledam ali su dosta skupi.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 16:35
ma jesu oni skupi ali jednostavno sam morala da ga gupim jer takva sam
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 18:01
Dina bonsai je prekrasan.Clap
Imala sam sličan bonsai davno i ne sječam se ni kako je završio.
Sada ako budem kupovala bonsai kupit ću bonsai -mala maslina.
To mi se sviđa i autentično je.Heart

Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 18:08
ja sam jedva ovaj pronasla
ima njih jos ali ovaj mi se nekako svidio a iskreno nemam pojma kako se zove
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2007 u 19:56
Eto,a baš te htjela pitati kako se zoveWink.Ja sam razmišljala da probam(ko i sve ostalo..stablašice i sl.) doma napraviti bonsai.Našla neke članke i malo se zamislila,pa tu treba puno vremena.Ne znam hoću li ga naći uz sve to cvijeće koje imam.Možda bi i probala ali najviše što me buni je rezanje korjena.Ne znam kako bi to izvela.Ima li netko ko je to radio?
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2007 u 14:21
neznam sasha ja sam vikend provela trazeci stablo iz kojeg rastu mladice da bih probala napravito svoj bonsai(i nasla sam)
mozda i uspijem i onda onako sva ponosna stavim
slikice da ga vidite
jer ovo sto sam uradila mislim da nece uspjeti
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2007 u 21:28
Koliko sam ja čula bonsai se može od dosta biljaka napraviti,pa čak i sobnih.Sad nemam vremena,no kad zasadim sve vani(ili barem osnovno) onda ti se pridružujem DinaWink.Ma radit ćemo mi to doma,ko veli da mi to ne možemoBig%20smile
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2007 u 20:51
shasha ja sam pocela pa uskoro eto i slikica
nesto sam ovih dana zauzeta tako da ne mogu ali iduce sedmice sigurno
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2007 u 21:46
Dina,držim palčeve i očekujemo slikeThumbs%20Up
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2007 u 19:59
uskoro slikice
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 08:02
Wink
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

ma ja sam se tako zaljepila za bonsai tako da cu ga sutra najvjerovatnije kupiti a i malo sam po internetu ceprkala i odluka je pala pocastit cu sebe jednim malim bonsaiom a vas slikama naravno
a zasto ne bi napravila sama jedan bonsai i uzivala u njegovom rastu ? Wink nije tesko .... samo dobre volje i malo, malo znanja
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 11:17
upravo na tome radim Ivane iskopala sam mladicu i posadila je u sksiju malo je osisala i sad sam joj grane malo savila da bih dobile neki oblik
pokazala bih ja vama slike ali je jos uvjek neuredno
pa za koji mjesec cu slikati ako se do tada grancice imalo iskrive u zeljenom smjeru
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.